Ankieta dla #niebieskiepaski. Jakie kobiety preferujesz, jeśli chodzi o kolor włosów?
#pytanie #ankieta #kobiety #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
HrabiaTruposz - Ankieta dla #niebieskiepaski. Jakie kobiety preferujesz, jeśli chodzi...

źródło: comment_S61Dh22SVmvA7sFIk3iEnxqlawieRyxX.jpg

Pobierz

Jakie kobiety preferujesz, jeśli chodzi o kolor włosów?

  • Brunetki 26.2% (28)
  • Blondynki 25.2% (27)
  • Rude 11.2% (12)
  • Inne (siwe, łyse, farbowane etc.) 4.7% (5)
  • Nie ma to dla mnie znaczenia 32.7% (35)

Oddanych głosów: 107

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Max_Sop: Nie zdążyłem, bo czym prędzej przewinąłem w lewo, żeby nie dostać przerzutów i nie trafić na chemioterapię. Zapamiętałem za to profil insta, który miała podłączony pod konto link. Moim zdaniem bida, o żadnych warunkach mowy nie ma.
  • Odpowiedz
Mirki i mirabelki pomóżcie!!
Co myśleć gdy kobieta z którą jakiś czas temu byłem, lecz żeśmy się rozstali w tzw zgodzi po spotkaniu z Tobą udostępnia taki cytat:

nie kocham Cię wcale

tylko moja dusza jakaś taka smutna

kiedy przechodzisz obok
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kobiety w ostatnich czasach zbyt często krzyczą:

"Prawdziwych mężczyzn już nie ma, wymarli wszyscy" albo "mi jest potrzebny prawdziwy mężczyzna, a nie chłopiec"...

Wtedy, może warto pomyśleć, czy wiele zostało prawdziwych kobiet? Tych, które zawsze poprą mężczyznę, nakarmią, popieszczą, gdy trzeba - przemilczą. Które chcą i mogą wychowywać dzieci, zachowywać palenisko (domowe). I rzecz najważniejsza - będą wierne swojemu mężczyźnie mimo wszystko. Które nigdy nie opuszczą go, nawet w najtrudniejszych momentach. Przecież, jak
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach