"Prawdziwych mężczyzn już nie ma, wymarli wszyscy" albo "mi jest potrzebny prawdziwy mężczyzna, a nie chłopiec"...
Wtedy, może warto pomyśleć, czy wiele zostało prawdziwych kobiet? Tych, które zawsze poprą mężczyznę, nakarmią, popieszczą, gdy trzeba - przemilczą. Które chcą i mogą wychowywać dzieci, zachowywać palenisko (domowe). I rzecz najważniejsza - będą wierne swojemu mężczyźnie mimo wszystko. Które nigdy nie opuszczą go, nawet w najtrudniejszych momentach. Przecież, jak




















Warto zamieszkać z dziewczyną w akademiku razem po dwuletnim związku? Jakieś plusy/minusy tego rozwiązania? Jakie opinie z zewnątrz? Jakieś wasze doświadczenia?
#milosc #zwiazki #dziewczyna #trudnedecyzje #kobiety #akademik