Kobiety w ostatnich czasach zbyt często krzyczą:

"Prawdziwych mężczyzn już nie ma, wymarli wszyscy" albo "mi jest potrzebny prawdziwy mężczyzna, a nie chłopiec"...

Wtedy, może warto pomyśleć, czy wiele zostało prawdziwych kobiet? Tych, które zawsze poprą mężczyznę, nakarmią, popieszczą, gdy trzeba - przemilczą. Które chcą i mogą wychowywać dzieci, zachowywać palenisko (domowe). I rzecz najważniejsza - będą wierne swojemu mężczyźnie mimo wszystko. Które nigdy nie opuszczą go, nawet w najtrudniejszych momentach. Przecież, jak
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@klinodaktylka: owszem mogą, ale to tylko pokazuje prostackość kobiet i brak uczuć wyższych, no ale to przecież już od zarania dziejów Ewa była bardzo chciwa na dobra materialne i połasiła się na jabłko... Adam by go nie wziął bo ceni inne wartości, kobiety nie są zdolne do uczuć wyższych. Lecą na kase a jedyne co mają do zaoferowania to swoje dziury, bo niczego innego sobą nie reprezentują
  • Odpowiedz
Nie od dzisiaj wiadomo, że czynniki środowiskowe wpływają na ekspresję genów u człowieka. Mówimy wówczas o zmianach epigenetycznych. Naukowcy z Uniwersytetu w Uppsali wykazali, że spożywanie herbaty prowadzi u kobiet do zmian epigenetycznych w genach związanych z nowotworami i metabolizmem estrogenu. Wyniki badań przedstawiono na łamach Human Molecular Genetics.

Wcześniejsze badania wskazywały, że spożywanie kawy i herbaty odgrywa rolę w zmianie stopnia ryzyka pojawienia się nowotworu. Wynikało z nich, że napoje te
u.....r - > Nie od dzisiaj wiadomo, że czynniki środowiskowe wpływają na ekspresję ge...

źródło: comment_X6Uw7IurU3552rPvYJMoFNnocreILWWf.jpg

Pobierz

Jak często pijesz herbatę?

  • Codziennie 69.6% (16)
  • Kilka razy w tygodniu 17.4% (4)
  • Raz na tydzień 0% (0)
  • Od czasu do czasu 4.3% (1)
  • Nie piję 8.7% (2)

Oddanych głosów: 23

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach