@Ynfluencer: no skoro to taki prawilniak i zatrudnił się w ochronie to dość słabe, nie mam nic do zwykłych szarych ludzi którzy pracują w ochronie ale gdy taki prawilniak leci do pracy do ochrony to beka
  • Odpowiedz
#warszawa #kluby #imprezy

Witam będę w Warszawie jutro. Co jest ciekawego zobaczenia, albo jakieś fajne kluby, imprezy jakieś wydarzenie.
Myślałem nad suntago. Ale nie wiem czy to dobra deal na weekend ze względu na ilość ludzi. Dzięki za podpowiedzi.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedzcie mi, gdzie w Polsce jest klub gdzie jest muzyka z lat 00/10 na porządku dziennym? Typu R.I.O, Nelly Furtado, Sean Paul, Pitbull, INNA, marzę o takiej imprezie w takim klimacie, coś się znajdzie? Pozdrawiam i miłego dnia :) #kluby #impreza #warszawa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: no Cel (jak i większość katowickich rejwowiczów) to gunwo niestety. Przeprowadziłem się z Wrocka do Kato 1.5 roku temu i w ogóle olałem techno przez ludzi jacy tutaj na nie chodzą xD dwa różne światy
  • Odpowiedz
Mirki jakie polecacie kluby w Krakowie? Zależy mi na tym żeby klimat był bardziej "swojski" niż "fancy".
#krakow #kluby
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stale_prawo Nie myślałeś może o podszlifowaniu swojego warsztatu dziennikarskiego? Piszesz dużo, a robisz błędy, przez co jeszcze bardziej nie chce się tego czytać. Stawiasz się ponad innymi, a nie potrafisz posługiwać się nawet językiem, w którym piszesz...
  • Odpowiedz
Siema Mirki wybieram się ze znajomymi do Drezna na sylwestra. Co polecacie do zobaczenia na miejscu? Jakieś atrakcje, ciekawe miejsca, restauracje, budy z jedzeniem? Jakieś nocne kluby? Chcielibyśmy się pobawić, a za dnia coś tam pozwiedzać

#niemcy #drezno #sylwester #kluby
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kentaki3000: polecam wybrać się do Bastei jeśli macie czym. Swoją drogą Pirna też jest dość ładna żeby się zatrzymać. Ale tak to altstadt i neustadt (nowe i stare miasto) pałac Zwinger (chociaż nie wiem czy skończyli remont, jak pół roku temu jeszcze mieszkałem w Dreznie, to remontowali). Co do starego miasta, to oczywiście pod kątem zwiedzania, do nowego miasta polecam się wybrać jeśli chcecie iść coś zjeść albo się pobawić,
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: ja obracam sie bardziej w tematyce imprez z muzyka elektroniczna, w tym sam je również organizuję, mam na myśli rave typu Wixapol i podobne. Wiem że Łódź jest po prostu raczej unikana przez organizatorów, bo zawsze przychodzi stosunkowo mało ludzi, sam miałem przyjemność raz tam grać na imprezie i było bardzo kiepsko, parkiet świecił pustkami, a o warunkach i stanie sprzętu jaki nam dali to już wolę nie wspominać,
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos: Nieśmiałość jest naturalną ludzką cechą, która może wynikać z różnych czynników, takich jak wychowanie, doświadczenia życiowe czy indywidualne predyspozycje. Niektórzy ludzie są bardziej nieśmiali niż inni, ale nie oznacza to, że nie mogą pracować nad swoją nieśmiałością i zmniejszyć jej wpływu na swoje życie. Może to wymagać czasu i wysiłku, ale jest to możliwe. Spróbuj zacząć od niewielkich kroków, takich jak rozmowa z obcą osobą lub zgłoszenie się do
  • Odpowiedz
Siema. Chciałem uderzyć do jakiegoś kluby w weekend tak żeby można było sobie potańczyć i było też miejsce by spokojnie się czegoś napić (najlepiej tak ba na stojąco można było się oprzeć o jakiś blat)

Ostatnio byłem w:
Teatro Cubano - gdzie po północy szybko się robił mega tłok a po 1:00 był już totalny ścisk
Niebo - fajna lokalizacja, dużo miejsca i spoko muzyka (akurat był TRANCE w piekle)

Byłbym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jak nabrac pewnosci siebie tak żeby samotnie atakować w klubie?

Mam kolege ktory za wuja nie da sie namowic do atakow tylko stoi u pije kazdą imprezę , a ja jestem na tyle nieamialy ze w pojedynkę nie podchodzę i mi przepadają okazje

#kluby #impreza #andrzejki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeprowadzilem sie do innego miasta wojewodzkiego. Mam do wyboru tyko i wylacznie te trzy sposoby na znalezienie sobie dziewczyny. Ktory z nich bedzie najlepszy?

#zwiazki #ankieta #tinder #puby #kluby #pytanie #kiciochpyta

Ktore z tych miejsc jest najlepsze do znalezienia dziewczyny?

  • Puby 38.3% (41)
  • Kluby 14.0% (15)
  • Tinder 47.7% (51)

Oddanych głosów: 107

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczony_szczur_z_ogniska:
Teoretycznie Lasek jest nadal sporo
1) Tylko tak część to sa grube lochy i raczej nawet jak będziesz się zdecydował na chłodzenie z czymś takim to ani fajne ani przyjemne a chodzić też sobie nie pochodzi bo wyjdziesz z domu i już będzie patrzeć za ławką aby sobie usiąść..

2)brzydkie smutny podobnie jak wyżej chodź będą smukłe to nic im nie będzie sie chciało robić i wiecznie marudzić po pewnym czasie utyje
  • Odpowiedz