Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie od jakiegoś czasu filmiki Pasuta i to jest jakiś dramat XD

Generalnie nigdy specjalnie nie szanowałem dziewczyn chodzących do klubów, ale nie miałem pojęcia jakie p0lki tam chodzą. Jakbym miał poznać teraz jakąś dziewczynę i dowiedziałbym się, że chodzi do klubów to z automatu bym urwał kontakt, bo to nie ma sensu.

#p0lka #blackpill #tinder #kluby #tfwnogf #przegryw
damienbudzik - Oglądam sobie od jakiegoś czasu filmiki Pasuta i to jest jakiś dramat ...
  • 88
@damienbudzik: Że to niby ty byś zrezygnował z dziewczyny, która chodzi do klubów? Dobre sobie... Obawiam się, że taka rozrywkowa laseczka nawet nie spojrzałaby na nudziarza, który jedyne co może pokazać kobiecie to zaspermiony pokój. Zejdź chłopie na ziemię. Celuj w swój target a nie udajesz wymagającego wobec kobiet, które kompletnie nie byłby tobą zainteresowane. Kogo ty chcesz oszukać: siebie czy nas?
@Mamaboss: Oczywiście, najlepiej żeby tylko siedziała w domu i pytała o zgodę na wyjście swojego właściciela, czyt. faceta... Dobrze, że kobiety w końcu idą po rozum do głowy i zaczynają korzystać z życia a nie marnują się u boku takich toksykow... Na szczęście można wybrać inną drogę i poznać zupełnie inny świat i innych mężczyzn :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: Loszka moment. Trochę się zapędzasz w swoich projekcjach. Po pierwsze w dupie mam jakieś ONSy z wątpliwej jakości p0lkami. Po drugie po co mam ruchać kogoś kogo nie szanuję? Dla zasady, żeby jakaś p0lka z wykopu się mnie nie czepiała? XD

Myślisz, że jak byłaś ruchana we wszystkie dziury przez jakichś pijanych chłopaków z klubów to znaczy, że jesteś coś warta? Wręcz przeciwnie, szkoda by mi było śliny na ciebie,
@damienbudzik: chłopie nie dostałeś nawet jednej propozycji tego rodzaju układu, więc skąd możesz wiedzieć, że nie chcesz i byś się nie skusił? Nie chcieć a nie móc i nie mieć realnej okazji to dwie różne sprawy.

Ja przynajmniej będę miała fajne wspomnienia i będę miała co opowiadać swoim wnukom. A tobie dalej pozostanie jedynie samotne walenie :)))
  • 211
chłopie nie dostałeś nawet jednej propozycji tego rodzaju układu, więc skąd możesz wiedzieć, że nie chcesz i byś się nie skusił? Nie chcieć a nie móc i nie mieć realnej okazji to dwie różne sprawy.


@WyzwolonaPodrozniczka: ale o czym ty piszesz w ogóle? Nie znasz mnie, nie wiem skąd bierzesz informacje na mój temat.

Ja przynajmniej będę miała fajne wspomnienia i będę miała co opowiadać swoim wnukom. A tobie dalej pozostanie