Skoro spichlerz spadł z rowerka, można gdzieś w tym mieście napić się jeszcze jakiegoś krafta? Widzę, że jest coś w obu city cafe, ale może jest jakieś mniej kawiarniane miejsce? Może ogródek na rynku?

#jarocin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fejk_nejm strasznie się z-----o, to fakt. Różnie z tego co pamiętam ale głównie jakiś pils/pszenica i to tyle. W filmowej mają jeszcze hoegardeen, jak pszenicę lubisz to polecam xD
  • Odpowiedz
@lajsta77
Pisz na lokalnych grupach, niektórzy udostępniają swoje nieużywane domy, swoje podwórko z dostępem do sanitarki, albo grupie "Wspieramajarocińskie", gdzie lokalni przedsiębiorcy zgłaszają się na zapytania.
Jeśli jedziesz samochodem i nie zamierzasz się na terenie festiwalu upoić - to możesz pytać o hotel w miejscowościach takich jak: Jaraczewo, Kotlin, Żerków, Witaszyce, Witaszyczki, Roszków, Golina - jak do ostatnich 3 da się dojść na siłę z buta, to do 4 pierwszych już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Z kawałków, których polskie wykonania brzmiały lepiej niż wersje oryginalne to na pewno Kult i ich cover piosenki "July Morning" grupy Uriah Heep.

I to zarówno wersja studyjna z płyty "Kaseta", jak i linkowane wykonanie na żywo z Jarocina z 1993 roku.

#muzyka #kult #kazik #jarocin #nostalgia #uriahheep
moby22 - Z kawałków, których polskie wykonania brzmiały lepiej niż wersje oryginalne ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach