Dzisiaj w swoim Januszeksie powiedziałem, że chce odejść, dostałem propozycje podwyżki o 80% czyli około 3000 zł, co ciekawe dwa tygodnie temu chciałem podwyżkę ale 500 zł to się Janusz nie zgodził. Jak widać można płacić dobrze pracownikowi xD jutro składam wypowiedzenie, to się zdziwi
#januszex #januszebiznesu #gownopraca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#januszex #zart #trolling

Dziś w januszexie przerobiłem sobie w paincie kartę pokładową na lot FRA - WDH na swoje nazwisko, po czym wydrukowałem ją na ogólnej drukarce i "nagle musiałem wyjść" i "zapomniałem" zabrać wydruk z tacki.

Wracam za godzinkę i gadam z innymi, że ciekawe czy kierownik da mi tydzień wolnego itp..

Najbardziej ciekawi mnie reakcja gdy 28 listopada jak gdyby nigdy nic przyjdę rano
K.....i - #januszex #zart #trolling

Dziś w januszexie przerobiłem sobie w paincie ...

źródło: comment_1668542120GQJVZ3YO4p3mLdFnyFPokD.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki! Potrzebuję pomocy z udupieniem januszexu, który robi wały i miarka się przegła.

Ale od początku.
Znajoma mi osoba, której pomagam z tą sprawą, jest "zatrudniona" w tym syfie na umowie zlecenie. "Zatrudniona" dlatego, że umowy podpisywane są z miesiąca na miesiąc i za listopad jeszcze nie było. Firma robi sporo przekrętów, ale ten który przelał szalę dotyczy oczywiście wypłaty. Stanowisko na którym jest zatrudniona osoba w głównej mierze obejmuje obsługę kasy fiskalnej. W
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziekuje: serio? Zgłoszenie do pipu radzą tylko osoby które nigdy nie zgłaszały/ nie odpowiadały w firmie za kontrolę pipu. Pip uja może. Poza tym pip to inspekcja pracy, i jej nie interesują umowy cywilno prawne bo to nie stosunek pracy. Jedyne co pip zainteresuje to czy nie ukrywają stosunku pracy pod płaszczykiem umów cywilno prawnych. Najlepiej zgłaszać takich dziadów do skarbówki lub do sanepidu jak to branża gastro. Choć sanepid
  • Odpowiedz
@michal_0107 : Jest trochę tak jak mówisz. Rozmawiałem już z doradcą prawnym z pipu i jeśli chodzi o odzyskanie kasy sami niewiele mogą. Jest to w końcu zlecenie i wszystko zależy jak się ze zleceniodawcą "umówiło". Odzyskać można jedynie drogą sądową do której są solidne podstawy (już nawet wystarczy że wypłata była po terminie co jest złamaniem umowy), ale najpierw zalecili spróbować samemu się dogadać bo zwyczajnie będzie szybciej. Poinformowany zostałem
  • Odpowiedz
Pytanie poważne.

Czy uważacie, że to mnie powaliło czy może pracodawcę?

Wczoraj miałem niestety dość niefortunne zdarzenie, gdyż moja stopa doznała urazu.
Generalnie chciałem odczekać chwilę i iść do pracy ale przechodnie powiedzieli żebym tego nie lekceważył i jechał na izbę przyjęć.

Kogo powaliło, biorąc pod uwagę powyższe?

  • Pracodawcę. 95.1% (214)
  • Estetykę. 4.9% (11)

Oddanych głosów: 225

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Temat głośny w ostatnim czasie na wielu social mediach, a swoje korzenie ma jak przystało na gen z, na Tiktoku - quiet quitting.
Niektórzy widzą go jako kaprys współczesnego pokolenia, inni solidaryzują się w powiedzeniu „mam dość”.
Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli „ciche odchodzenie” ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ustalenie granic, rezygnacja z dodatkowych zadań, nie wykraczanie poza obowiązki ustalone na danym stanowisku.
Jak uważacie - gen
FACHPRACA-pl - Temat głośny w ostatnim czasie na wielu social mediach, a swoje korzen...

źródło: comment_1668425544v9NdnqPYaYTGeNt5ewdXLJ.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brakloginuf: boże, na stole cisowianka w dodatku lekko gazowana.
Zadnych energetykow ani coli, tzn ze juz wszyscy minimum po 2 zawałach i piją wodę żeby się dotlenic. A może już wszyscy umarli od z-----------a i tylko ta cisowianka została.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko żadne magazyny, fabryki p-----w, markety, prace fizyczne (za bardzo ryją psyche i plecy), ani nic związanego z IT (brak mi samozaparcia + mnie to nie jara totalnie)


@AnonimoweMirkoWyznania: To siedź dalej na dupie królewiczu.
"Tu nie tam nie, a bo mi się nie chce."
Sam jestem po 30 i w życiu kilkukrotnie powinęła mi się noga i pracuję w jednej z fabryk "p-----w" jak to ująłeś za przysłowiowe grosze.
Dodaj do tego
  • Odpowiedz
@Bekazszefow: Po pierwsze sam szef nie wie że tak naprawdę może, o ile jest to faktycznie "szczególny interes pracodawcy" o ile jest to zgodne z prawnym limitem tygodniowych/miesięcznych nadgodzin.
Po drugie niekompetencja zarządu w ustalaniu terminów nie jest Waszym problemem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako doswiadczony magazynier/wozkowy zarobisz +/- 4k netto bez nadgodzin. Sporo ludzi wymieka na magazynyach i to nie z powodu tego, ze jest ciezko, a z powodu, ze trzeba cos umiec i ogarniac. Prawdziwy magazynier ogarnia dokumentacje przewozowa, ogarnia logistyke wewnetrzna ( praca przy kompie z SAP i excel ), ogarnia zaladunki/rozladunki. Ciezki towar bedziesz musial dobrze rozkladac na skrzyni zeby nie przeciazyc osi oraz w ogole rozkladac go tak
  • Odpowiedz