Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

AnonimoweMirkoWyznania
via AMWv2- 8

Snusmumriken_
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogles zalaczyc im wczesniejsze recepty, ja tak zrobilam, i bez problemu dostalam leki, ktore przepisuja niechetnie lub wcale na takich portalach ¯\_(ツ)_/¯

Rabarbarowe_sny
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: można jedynie przestrzegać innych, ale niestety dużo tych stron ma w regulaminie zawarte, że w takim przypadku nie przysługuje zwrot pieniędzy. Np. Na receptomat zwracają za to większość kwoty, ale też nie całość..
Dzisiaj w swoim Januszeksie powiedziałem, że chce odejść, dostałem propozycje podwyżki o 80% czyli około 3000 zł, co ciekawe dwa tygodnie temu chciałem podwyżkę ale 500 zł to się Janusz nie zgodził. Jak widać można płacić dobrze pracownikowi xD jutro składam wypowiedzenie, to się zdziwi
#januszex #januszebiznesu #gownopraca
#januszex #januszebiznesu #gownopraca
No i tak to trzeba z---------ć na mojego pana i władcę Januszohentompteta IV.
#pracbaza #cnc #januszex #starozytnyegipt
#pracbaza #cnc #januszex #starozytnyegipt
źródło: comment_1668605865JnvAvIWCOWSSVHTPX264mU.jpg
Pobierz@tomek7322: tylko stron nie pomyl
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
A zapytaj gdzie gra Tomasz Frankowski to powiedzą, że w Jagiellonii kiedyś grał, a teraz to nie pamietajo
#januszex #zart #trolling
Dziś w januszexie przerobiłem sobie w paincie kartę pokładową na lot FRA - WDH na swoje nazwisko, po czym wydrukowałem ją na ogólnej drukarce i "nagle musiałem wyjść" i "zapomniałem" zabrać wydruk z tacki.
Wracam za godzinkę i gadam z innymi, że ciekawe czy kierownik da mi tydzień wolnego itp..
Najbardziej ciekawi mnie reakcja gdy 28 listopada jak gdyby nigdy nic przyjdę rano
Dziś w januszexie przerobiłem sobie w paincie kartę pokładową na lot FRA - WDH na swoje nazwisko, po czym wydrukowałem ją na ogólnej drukarce i "nagle musiałem wyjść" i "zapomniałem" zabrać wydruk z tacki.
Wracam za godzinkę i gadam z innymi, że ciekawe czy kierownik da mi tydzień wolnego itp..
Najbardziej ciekawi mnie reakcja gdy 28 listopada jak gdyby nigdy nic przyjdę rano
źródło: comment_1668542120GQJVZ3YO4p3mLdFnyFPokD.jpg
Pobierz- 5
Mirki! Potrzebuję pomocy z udupieniem januszexu, który robi wały i miarka się przegła.
Ale od początku.
Znajoma mi osoba, której pomagam z tą sprawą, jest "zatrudniona" w tym syfie na umowie zlecenie. "Zatrudniona" dlatego, że umowy podpisywane są z miesiąca na miesiąc i za listopad jeszcze nie było. Firma robi sporo przekrętów, ale ten który przelał szalę dotyczy oczywiście wypłaty. Stanowisko na którym jest zatrudniona osoba w głównej mierze obejmuje obsługę kasy fiskalnej. W
Ale od początku.
Znajoma mi osoba, której pomagam z tą sprawą, jest "zatrudniona" w tym syfie na umowie zlecenie. "Zatrudniona" dlatego, że umowy podpisywane są z miesiąca na miesiąc i za listopad jeszcze nie było. Firma robi sporo przekrętów, ale ten który przelał szalę dotyczy oczywiście wypłaty. Stanowisko na którym jest zatrudniona osoba w głównej mierze obejmuje obsługę kasy fiskalnej. W
@dziekuje: serio? Zgłoszenie do pipu radzą tylko osoby które nigdy nie zgłaszały/ nie odpowiadały w firmie za kontrolę pipu. Pip uja może. Poza tym pip to inspekcja pracy, i jej nie interesują umowy cywilno prawne bo to nie stosunek pracy. Jedyne co pip zainteresuje to czy nie ukrywają stosunku pracy pod płaszczykiem umów cywilno prawnych. Najlepiej zgłaszać takich dziadów do skarbówki lub do sanepidu jak to branża gastro. Choć sanepid
- 0
@michal_0107 : Jest trochę tak jak mówisz. Rozmawiałem już z doradcą prawnym z pipu i jeśli chodzi o odzyskanie kasy sami niewiele mogą. Jest to w końcu zlecenie i wszystko zależy jak się ze zleceniodawcą "umówiło". Odzyskać można jedynie drogą sądową do której są solidne podstawy (już nawet wystarczy że wypłata była po terminie co jest złamaniem umowy), ale najpierw zalecili spróbować samemu się dogadać bo zwyczajnie będzie szybciej. Poinformowany zostałem
Pytanie poważne.
Czy uważacie, że to mnie powaliło czy może pracodawcę?
Wczoraj miałem niestety dość niefortunne zdarzenie, gdyż moja stopa doznała urazu.
Generalnie chciałem odczekać chwilę i iść do pracy ale przechodnie powiedzieli żebym tego nie lekceważył i jechał na izbę przyjęć.
Czy uważacie, że to mnie powaliło czy może pracodawcę?
Wczoraj miałem niestety dość niefortunne zdarzenie, gdyż moja stopa doznała urazu.
Generalnie chciałem odczekać chwilę i iść do pracy ale przechodnie powiedzieli żebym tego nie lekceważył i jechał na izbę przyjęć.
Kogo powaliło, biorąc pod uwagę powyższe?
- Pracodawcę. 95.1% (214)
- Estetykę. 4.9% (11)
@Estetykatopodstawa: Jestes na l4, nie masz obowiazku odbierac.
- 14
@Estetykatopodstawa: powiedz żeby zgłosił do ZUSu i żeby przysłali kontrole
Siema. Isc na L4? Nie otrzymalem nawet calosci na konto a mamy juz 15 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#cnc #januszebiznesu #januszex
#cnc #januszebiznesu #januszex
źródło: comment_16685055421uvUKlLRSYc4vbHwaUTMhd.jpg
PobierzTemat głośny w ostatnim czasie na wielu social mediach, a swoje korzenie ma jak przystało na gen z, na Tiktoku - quiet quitting.
Niektórzy widzą go jako kaprys współczesnego pokolenia, inni solidaryzują się w powiedzeniu „mam dość”.
Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli „ciche odchodzenie” ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ustalenie granic, rezygnacja z dodatkowych zadań, nie wykraczanie poza obowiązki ustalone na danym stanowisku.
Jak uważacie - gen
Niektórzy widzą go jako kaprys współczesnego pokolenia, inni solidaryzują się w powiedzeniu „mam dość”.
Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli „ciche odchodzenie” ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ustalenie granic, rezygnacja z dodatkowych zadań, nie wykraczanie poza obowiązki ustalone na danym stanowisku.
Jak uważacie - gen
źródło: comment_1668425544v9NdnqPYaYTGeNt5ewdXLJ.jpg
Pobierz@FACHPRACA-pl
To zabawne, że coś co wykonuję od lat, ma nagle swoją modną nazwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
„ciche odchodzenie” ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ustalenie granic, rezygnacja z dodatkowych zadań, nie wykraczanie poza obowiązki ustalone na danym stanowisku.
To zabawne, że coś co wykonuję od lat, ma nagle swoją modną nazwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chinski_pierozek
Dzień dobry Panie Januszu.
Wykraczanie poza obowiązki to najlepsze co można zrobić dla swojej kariery.
Dzień dobry Panie Januszu.
- 1604
Ostatnia cyfra po zaplusowaniu powie ci, którym Panem Januszem dziś jesteś
#januszalfa #januszex #pracbaza #glupiewykopowezabawy #heheszki
#januszalfa #januszex #pracbaza #glupiewykopowezabawy #heheszki
źródło: comment_1668419586fTDr08Z8fLxzxa07Xnxe7l.jpg
Pobierz- 55
Ten człowiek jest ultra-memiczny.
@ZasilaczKomputerowy: Ale przy tym wygląda na takiego gościa, który nie ma się zamiaru obrażać na uczestnictwo w memach. W przeciwieństwie do tego policjanta, któremu memy zniszczyły życie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Emnesti: moim zdaniem tam trzeba by do tego dialogu dodać: co tam mówisz michalku, nie masz dziewczyny?
- 200
- 175
@brakloginuf: boże, na stole cisowianka w dodatku lekko gazowana.
Zadnych energetykow ani coli, tzn ze juz wszyscy minimum po 2 zawałach i piją wodę żeby się dotlenic. A może już wszyscy umarli od z-----------a i tylko ta cisowianka została.
Zadnych energetykow ani coli, tzn ze juz wszyscy minimum po 2 zawałach i piją wodę żeby się dotlenic. A może już wszyscy umarli od z-----------a i tylko ta cisowianka została.
@brakloginuf: A ten fiut namalowany na tej ściance to dodatkowa aluzja, że zostaniesz wydymany.
#anonimowemirkowyznania
Mirki, pierw L4 na miesiąc a potem wypowiedzenie miesięczne, czy pierw wypowiedzenie a potem L4?
#pracbaza #januszex
---
Mirki, pierw L4 na miesiąc a potem wypowiedzenie miesięczne, czy pierw wypowiedzenie a potem L4?
#pracbaza #januszex
---
@AnonimoweMirkoWyznania wypowiedzenie miesięczne i L4. Dostajesz kasę za L4 i za zaległy urlop :)
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: L4 wtedy kiedy masz problemy zdrowotne. Jak już teraz chorujesz, to nie ma co czekać z leczeniem. A przecież nie będziesz za miesiąc wymyślał choroby lekarzowi bo to by było oszustwo i stałbyś się oszustem.
- 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wiąże się to dla mnie ze zbyt dużym stresem i nerwowością.
@AnonimoweMirkoWyznania: idź na terapię i ogarnij ten stres, bez tego nic interesującego nie zrobisz, nawet życie w lesie będzie zbyt stresujace
- 15
Tylko żadne magazyny, fabryki p-----w, markety, prace fizyczne (za bardzo ryją psyche i plecy), ani nic związanego z IT (brak mi samozaparcia + mnie to nie jara totalnie)
@AnonimoweMirkoWyznania: To siedź dalej na dupie królewiczu.
"Tu nie tam nie, a bo mi się nie chce."
Sam jestem po 30 i w życiu kilkukrotnie powinęła mi się noga i pracuję w jednej z fabryk "p-----w" jak to ująłeś za przysłowiowe grosze.
Dodaj do tego
"Nie możemy was zmuszać do robienia nadgodzin, ale macie deadline na jutro i musi być gotowe do jutra do 8 rano a no trudno, że jest 16..."
#januszalfa #januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie
#januszalfa #januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza #bekazszefow #piekielniszefowie
@Bekazszefow: Po pierwsze sam szef nie wie że tak naprawdę może, o ile jest to faktycznie "szczególny interes pracodawcy" o ile jest to zgodne z prawnym limitem tygodniowych/miesięcznych nadgodzin.
Po drugie niekompetencja zarządu w ustalaniu terminów nie jest Waszym problemem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po drugie niekompetencja zarządu w ustalaniu terminów nie jest Waszym problemem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ikimrdbeietocytynal: N--------l w kapsułkach
@bartlomiej_rakowski: na tagu to licytacja jak w tym skeczu monty pythona kto miał gorzej xddd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
#praca #pracbaza #januszex
Czy warto robić kurs na wózek widłowy czy to strata czasu?
Coś to daje, wpływa na pozycje na rynku pracy czy nie bardzo?
Może
#praca #pracbaza #januszex
Czy warto robić kurs na wózek widłowy czy to strata czasu?
Coś to daje, wpływa na pozycje na rynku pracy czy nie bardzo?
Może
źródło: comment_1668263210ZHp1Wbv0QgDPqlvSN1L8WV.jpg
Pobierz- 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako doswiadczony magazynier/wozkowy zarobisz +/- 4k netto bez nadgodzin. Sporo ludzi wymieka na magazynyach i to nie z powodu tego, ze jest ciezko, a z powodu, ze trzeba cos umiec i ogarniac. Prawdziwy magazynier ogarnia dokumentacje przewozowa, ogarnia logistyke wewnetrzna ( praca przy kompie z SAP i excel ), ogarnia zaladunki/rozladunki. Ciezki towar bedziesz musial dobrze rozkladac na skrzyni zeby nie przeciazyc osi oraz w ogole rozkladac go tak




























