Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

komuch92
- 0
siemasz_ziomek
- 1
@Malvo: nie przyjeli bez, czyli masz?
depish
- 1
@komuch92: to co cię w takiej pracy zaciekawiło? brzmi strasznie nudno i do tego marne pieniądze o.O
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PanNieznanypl: jak to brzmi ? xd ma ktos nagranie? ciekawy jestem xdddd
- 3
@vertexnormal: nikt raczej nie posiada nagrania, ale byłem świadkiem i brzmi jak poezja dla uszu
- 93
źródło: comment_1669271272a0ic5uTUAftJZUhtq8hfVr.jpg
PobierzJakie samopoczucie
- 1 6.1% (30)
- 2 4.2% (21)
- 3 4.6% (23)
- 4 7.7% (38)
- 5 27.5% (136)
- 6 11.5% (57)
- 7 8.1% (40)
- 8 9.5% (47)
- 9 20.8% (103)
@thority: jedyneczka, bo pracuje w laboratorium i mam rozkminy przeruzne
Siema. Planuje na święta kupić różowej na prezent zestaw poradników, które odmienią jej jak i moje życie. Jestem gotów poświęcić na to oszczędności , które udało mi się zgromadzić w ciągu kilku miesięcy dzięki ciężkiej pracy na magazynie w Holandii pracując często po 12 godzin. Zmęczony jestem już pracą za granicą i chce wrócić do mojej dziewczyny, która studiuje w stolicy. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, choć i tak
źródło: comment_16692560736b7zZL4JhaNIWTySoeDDXq.jpg
Pobierz@profesor_moriarty: Tylko dzięki pierwszej pozycji zwróci się w 10 dni a co dopiero jak resztę przeczytasz
- 86
@profesor_moriarty: mialem isc spać bo u mnie juz 22 ale Mirek dałeś mi taką bekę, że mi spanie przeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#anonimowemirkowyznania
Witam, w ubiegłym roku przeszedłem kurs na stanowisko pracy. Firma przeprowadza( nazwijmy ją a) kurs wysyła do swojej "drugiej" (nazwijmy ją b) firmy i lojalka na 2 lata inaczej płatny 1200 ojro. Praca na zlecenie dla firmy b. Na początku roku nie było pracy wysłali nas do domu. Po 2 tygodniach znalazłem inną firmę i tam podjąłem pracę. Po miesiącu dzwoni firma a która również rekrutuje. I czy jestem
Witam, w ubiegłym roku przeszedłem kurs na stanowisko pracy. Firma przeprowadza( nazwijmy ją a) kurs wysyła do swojej "drugiej" (nazwijmy ją b) firmy i lojalka na 2 lata inaczej płatny 1200 ojro. Praca na zlecenie dla firmy b. Na początku roku nie było pracy wysłali nas do domu. Po 2 tygodniach znalazłem inną firmę i tam podjąłem pracę. Po miesiącu dzwoni firma a która również rekrutuje. I czy jestem
- 0
BezwzględnaOrka: Czytałeś umowę którą podpisywałeś? Co w niej jest odnoście sytuacji których masz płacić? To co ci powiedzieli nie będzie miało większego znaczenia
---
Zaakceptował: sokytsinolop
---
Zaakceptował: sokytsinolop
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 9
@Smasher69 na mnie też rzygać się chce
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Myyychaal_1997: przejdzie ale pan Janusz nie będzie zadowolony i po miesiącu na kontrolę zostaniesz wezwany
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@awitampanstwa miałem tak samo i nauczyło mnie to że nigdy nie podaje powodu. Urlop na żądanie to urlop na żądanie i z niczego się nie musisz tłumaczyć . A jak już mocno dopytywał to kwituje - sprawy osobiste , sprawy rodzinne i tyle. Obecny mój pracodawca ma bardzo zdrowe podejście do tych spraw i nawet nie chcą żeby do nich dzwonić , wystarczy im SMS
@awitampanstwa to właśnie ci napisałem. Janusza masz za pracodawcę i tyle , też takich przerabiałem . A odmówić UŻ może tylko wtedy gdy twoja funkcja/stanowisko jest kluczowe do działania firmy/ przedsiębiorstwa , nie ma nikogo by cię zastąpić i twoja nieobecność spowodowała by jakieś problemy w działaniu firmy .
- 3
Pan Wiesław jest niepocieszony, że nie ma chętnych by sobie dorobić (nie zarobić!) za jego szlachecką stawkę 15zł/h :)
Pisze też co myśli o żonach, teściowych, mieszkających w bloku, a jego super oferta pracy nie koliduje z pobieraniem 500+ i chlaniem gorzały xD Taki oto pan szlachcić ma stosunek do plebsu.
link: https://ogloszenia.moja-ostroleka.pl/praca-1-2-godz-w-tygodniu,3217097.html
#heheszki #pracbaza #januszebiznesu #januszex #zalesie
Pisze też co myśli o żonach, teściowych, mieszkających w bloku, a jego super oferta pracy nie koliduje z pobieraniem 500+ i chlaniem gorzały xD Taki oto pan szlachcić ma stosunek do plebsu.
link: https://ogloszenia.moja-ostroleka.pl/praca-1-2-godz-w-tygodniu,3217097.html
#heheszki #pracbaza #januszebiznesu #januszex #zalesie
źródło: comment_1669126038TRaj1AwjHrwQSfQbLVbsJ7.jpg
Pobierz@Vaclav: Nawet śmiechlem jak wnuczka nie wróciła xD
@Vaclav:
"Moja oferta 15 zł / godz przy sprzątaniu podwórka"
"Przyszedł drugi młody ."
Najpierw rozmowy tel , póżniej papierosek . Czy możesz mi zrobić kawę ? - zrobiłem . Zamiast 2 godzin ( realnej pracy ) zeszło 6 .
I kto tu jest głupi, stawka jest za godzinę - młody wyrobił 6 w czym 4 to opieralanie - o------e perfekcyjnie moim zdaniem.
"Moja oferta 15 zł / godz przy sprzątaniu podwórka"
"Przyszedł drugi młody ."
Najpierw rozmowy tel , póżniej papierosek . Czy możesz mi zrobić kawę ? - zrobiłem . Zamiast 2 godzin ( realnej pracy ) zeszło 6 .
I kto tu jest głupi, stawka jest za godzinę - młody wyrobił 6 w czym 4 to opieralanie - o------e perfekcyjnie moim zdaniem.
- 35
- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@folwgnag94: Młody marcowałeś coś w łikend?
@NijuGMD: "e------------------------a młodyyyyyyy"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anonek463: ile to z delegacja i wszystkim po odjeciu kosztow lokum wychodzi na czysto za pelny etat 168h
- 0
@siemasz_ziomek: 12 euro netto z opłaconym mieszkaniem, dojazdem itp. Więc 12 euro * 168 h = 2016 euro
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PanNieznanypl ja p------e XDDDDD kolejny wpis na który bede czekal
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje pytanie brzmi: jak firmy patrzą na 26-30 letnich pracowników, którzy dopiero teraz wysyłają cv do prac biurowych, ale mają do tego dobre kompetencje. Dla przykładu: pan Michał, zdał maturę, skończył w Polsce jakąś socjologię/dziennikarstwo i wyjechał do Niemiec na 4 lata. Angielski zna na poziomie b1/b2 ze szkoły oraz sobie go odświeżył, niemiecki zna bardzo dobrze, ukończył tam kurs językowy plus używał go codziennie w
Moje pytanie brzmi: jak firmy patrzą na 26-30 letnich pracowników, którzy dopiero teraz wysyłają cv do prac biurowych, ale mają do tego dobre kompetencje. Dla przykładu: pan Michał, zdał maturę, skończył w Polsce jakąś socjologię/dziennikarstwo i wyjechał do Niemiec na 4 lata. Angielski zna na poziomie b1/b2 ze szkoły oraz sobie go odświeżył, niemiecki zna bardzo dobrze, ukończył tam kurs językowy plus używał go codziennie w
Co Cię to obchodzi, znam sporo osób które zmieniło np branże na it 30+. Wysyłaj Cv i tyle
@Zimny-jak-lod: biorą jak leci, bo nie ma ludzi do roboty.
Z 15-20 lat temu normalnym było pójście do pierwszej pracy dopiero po studiach mając 24 lata, dopiero ostatnimi czasy jest zauważalna moda łączenia "poważnej" pracy ze studiami i 10 lat stażu pracy na 30 lvlu.
Z 15-20 lat temu normalnym było pójście do pierwszej pracy dopiero po studiach mając 24 lata, dopiero ostatnimi czasy jest zauważalna moda łączenia "poważnej" pracy ze studiami i 10 lat stażu pracy na 30 lvlu.
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po końcu zmiany czyli po 19 dam wam
@PawciuPablo: daj znać
@PawciuPablo: daj znać
- 233
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PanNieznanypl czekalem na ten wpis XDD
@PanNieznanypl:
Luzie w biurze:
zadręczanie się czarnymi wizjami
Wzajemne nakręcanie się negatywnymi wiadomościami z serwisów radiowych
Zamartwianie się sprawami, na które nie ma się wpływu
Snucie najgorszych możliwych scenariuszy wydarzeń
Ludzie na magazynach/produkcjach:
Luzie w biurze:
zadręczanie się czarnymi wizjami
Wzajemne nakręcanie się negatywnymi wiadomościami z serwisów radiowych
Zamartwianie się sprawami, na które nie ma się wpływu
Snucie najgorszych możliwych scenariuszy wydarzeń
Ludzie na magazynach/produkcjach:

- 10
- 2
@mati1990: jedną z podobnych technik, jest przeprowadzanie rozmów o pracę, ale tak aby wszyscy widzieli te osoby idące na te rozmowy
To tak samo jak jesteś w biurze u szefostwa na jakiejkolwiek wezwanej rozmowie a na stole widzisz jakieś porozkladane CV:)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




























