via Wykop Mobilny (Android)
  • 174
Siema. Planuje na święta kupić różowej na prezent zestaw poradników, które odmienią jej jak i moje życie. Jestem gotów poświęcić na to oszczędności , które udało mi się zgromadzić w ciągu kilku miesięcy dzięki ciężkiej pracy na magazynie w Holandii pracując często po 12 godzin. Zmęczony jestem już pracą za granicą i chce wrócić do mojej dziewczyny, która studiuje w stolicy. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, choć i tak
profesor_moriarty - Siema. Planuje na święta kupić różowej na prezent zestaw poradnik...

źródło: comment_16692560736b7zZL4JhaNIWTySoeDDXq.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Witam, w ubiegłym roku przeszedłem kurs na stanowisko pracy. Firma przeprowadza( nazwijmy ją a) kurs wysyła do swojej "drugiej" (nazwijmy ją b) firmy i lojalka na 2 lata inaczej płatny 1200 ojro. Praca na zlecenie dla firmy b. Na początku roku nie było pracy wysłali nas do domu. Po 2 tygodniach znalazłem inną firmę i tam podjąłem pracę. Po miesiącu dzwoni firma a która również rekrutuje. I czy jestem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@awitampanstwa miałem tak samo i nauczyło mnie to że nigdy nie podaje powodu. Urlop na żądanie to urlop na żądanie i z niczego się nie musisz tłumaczyć . A jak już mocno dopytywał to kwituje - sprawy osobiste , sprawy rodzinne i tyle. Obecny mój pracodawca ma bardzo zdrowe podejście do tych spraw i nawet nie chcą żeby do nich dzwonić , wystarczy im SMS
  • Odpowiedz
@awitampanstwa to właśnie ci napisałem. Janusza masz za pracodawcę i tyle , też takich przerabiałem . A odmówić UŻ może tylko wtedy gdy twoja funkcja/stanowisko jest kluczowe do działania firmy/ przedsiębiorstwa , nie ma nikogo by cię zastąpić i twoja nieobecność spowodowała by jakieś problemy w działaniu firmy .
  • Odpowiedz
Pan Wiesław jest niepocieszony, że nie ma chętnych by sobie dorobić (nie zarobić!) za jego szlachecką stawkę 15zł/h :)

Pisze też co myśli o żonach, teściowych, mieszkających w bloku, a jego super oferta pracy nie koliduje z pobieraniem 500+ i chlaniem gorzały xD Taki oto pan szlachcić ma stosunek do plebsu.

link: https://ogloszenia.moja-ostroleka.pl/praca-1-2-godz-w-tygodniu,3217097.html

#heheszki #pracbaza #januszebiznesu #januszex #zalesie
Vaclav - Pan Wiesław jest niepocieszony, że nie ma chętnych by sobie dorobić (nie zar...

źródło: comment_1669126038TRaj1AwjHrwQSfQbLVbsJ7.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vaclav:

"Moja oferta 15 zł / godz przy sprzątaniu podwórka"
"Przyszedł drugi młody ."
Najpierw rozmowy tel , póżniej papierosek . Czy możesz mi zrobić kawę ? - zrobiłem . Zamiast 2 godzin ( realnej pracy ) zeszło 6 .

I kto tu jest głupi, stawka jest za godzinę - młody wyrobił 6 w czym 4 to opieralanie - o------e perfekcyjnie moim zdaniem.
  • Odpowiedz
Cześć Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moje pytanie brzmi: jak firmy patrzą na 26-30 letnich pracowników, którzy dopiero teraz wysyłają cv do prac biurowych, ale mają do tego dobre kompetencje. Dla przykładu: pan Michał, zdał maturę, skończył w Polsce jakąś socjologię/dziennikarstwo i wyjechał do Niemiec na 4 lata. Angielski zna na poziomie b1/b2 ze szkoły oraz sobie go odświeżył, niemiecki zna bardzo dobrze, ukończył tam kurs językowy plus używał go codziennie w
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zimny-jak-lod: biorą jak leci, bo nie ma ludzi do roboty.
Z 15-20 lat temu normalnym było pójście do pierwszej pracy dopiero po studiach mając 24 lata, dopiero ostatnimi czasy jest zauważalna moda łączenia "poważnej" pracy ze studiami i 10 lat stażu pracy na 30 lvlu.
  • Odpowiedz
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po końcu zmiany czyli po 19 dam wam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To tak samo jak jesteś w biurze u szefostwa na jakiejkolwiek wezwanej rozmowie a na stole widzisz jakieś porozkladane CV:)
  • Odpowiedz