#pracbaza #januszex #prawopracy
O co chodzi z januszexami, że jak mam kartę szkolenia wstępnego przy rozpoczęciu pracy to o ile część z BHP ogólnym podpisuje się to z kolei część z szkoleniem stanowiskowym są jakieś wałki, bo ponoć rok czasu na to itd. a wydaje się, że bez tego pracować nie możesz a musisz... Co się dzieje jak coś mi się stanie a nie miałem szkolenia
O co chodzi z januszexami, że jak mam kartę szkolenia wstępnego przy rozpoczęciu pracy to o ile część z BHP ogólnym podpisuje się to z kolei część z szkoleniem stanowiskowym są jakieś wałki, bo ponoć rok czasu na to itd. a wydaje się, że bez tego pracować nie możesz a musisz... Co się dzieje jak coś mi się stanie a nie miałem szkolenia































źródło: comment_1668257034pADL8QaaXK28vlv32Zk34V.jpg
Pobierz