Da się w wieku 28 lat zacząć naukę do zawodu szewca? Jest to w ogóle wykonalne czy rzemieślnicy szukają jakiś świeżych zaraz po szkole? Mam dość pracy w biurze, chciałbym spróbować pożytecznego zawodu. W ogóle jak to zrobić, żeby w tym wieku i bez żadnego doświadczenia nauczyć się pracować? Miasto 80 tys.
#buty #praca #zawody #kursy #jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maVka: Kwestia kasy, mają na zapłatę za każdy punkt to się bawią. Ale i takie coś się szybko kończy, jeśli nazbiera się odpowiedni dużo zaległości. No i wiadomo, że same pracy sobie nie napiszą.
  • Odpowiedz
Przepraszam, że przez weekend była względna cisza, ale zleciało na poszukiwaniu oczka dla Misiaka. Zjeździłam wszystkie szroty w promieniu 30 km+(+garaże/szopy wszelakich podejrzanych), ale nigdzie nie mają.
Wcześniej zamówiłam lampę na alledrogo, niestety w #dhl zagubili paczkę, przez co nie dotarła na czas. Jesteśmy skazane na czekanie na szkło, a dziś muszę zwijać się na #studbaza. Miśka zostaje jeszcze tydzień z krwiożerczą rodzinką, ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyle rzeczy do kupienia, a tak bardzo na minusie.
– pralka
– grzejnik kwarcowy
– nowe kolumny, albo monitory
– tablet graficzny
– statyw
Spindoctor - Tyle rzeczy do kupienia, a tak bardzo na minusie.
– pralka
– grzejnik ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bez żadnych wkładów finasowych?


@Jastrzi: Ciuchy, pedały, oświetlenie i osprzęt serwisowy. Ale nic co by było wymuszone przez jakość roweru.

Jakieś zmiany
  • Odpowiedz
Zaczęło się od tego, że żona kazała mi zrobić pranie. Mówię spoko, nie ma sprawy, ja nie dam rady? Jako że słyszałem o tym, że pralkę trzeba najpierw zaprogramować to włączyłem komputer i moje ulubione IDE i zaczynam jej pisać apkę TODO. Nie chciało działać to postanowiłem zacząć od rozkręcenia suszarki, która stoi nad pralką, bo myślałem że to takie kombo jak drukarka+skaner. Niestety nie pomogło, nie ma tam żadnego wejścia USB,
fuuYeah - Zaczęło się od tego, że żona kazała mi zrobić pranie. Mówię spoko, nie ma s...

źródło: comment_o0t3zQA0K6UZInHr8SsUSmvtiwJaYa9z.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki brak mi słów. Moja ex zakończyła to po rzekomym daniu przeze mnie jej nr tel. jakiemuś swojemu koledze, który do niej dzwonił z zastrzeżonego i pieprzył bzdury (których nie wyjawiła). Wspomniałem by szła do operatora spojrzała w billingi, ale olewa totalna. Tłumaczę po raz n-ty:(J-[Ja] P-[Pasek]):
J-Powtarzam, że nikomu tego nr nie dawałem!
P-A pytałeś się kolegów?
J-Tak, myślisz, że ktoś by się przyznał?
Nawet słyszałem, że równie dobrze ty mogłaś sobie taką śpiewkę wymyśleć
P-
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakiegos czasu mam ochote cos zjesc, ale nie wiem co... Ni to normalny obiad (schabowy lub mielone z ziemniakami i surowka) ni to hamburgery ni to kebaby ni to pizze... Ciagle brakuje czegos. #jakzyc ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach