Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@NieUsune: dozyc jutra i powtorzyc
- 125
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 26
@Boski_Szymon: wygrałeś życie kolego
- 86
@Boski_Szymon: Lepiej sprawdź auto, bo to może być z okazji "prawy błotnik, maska i prawy reflektor do wymiany" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rozowepaski #tkaprawda #jakzyc #muzyka
Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą.
Nie wiem czy ty o tym wiesz.
Nature mają co raz bardziej samczą.
Więc ty się lepiej strzeż.
Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą.
Nie wiem czy ty o tym wiesz.
Nature mają co raz bardziej samczą.
Więc ty się lepiej strzeż.

- 18
Chyba nie wezmę dziś prysznica... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Why? Because fuck you, that's why.
#pokazkota #jakzyc #smiesznypiesek
Why? Because fuck you, that's why.
#pokazkota #jakzyc #smiesznypiesek
źródło: comment_8PjU1U4qxpYSqPR98sVgT9FT8SNoLeab.jpg
PobierzMirki, jakieś tl;dr dzisiejszego odcinka? Oglądam ten chłam z moim różowym i śpi a obiecałem że razem obejrzymy jutro (╥﹏╥)
#rolnikszukazony #jakzyc #cojarobiezzyciem
#rolnikszukazony #jakzyc #cojarobiezzyciem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 1
@kuba1992wwa: tragedia
Da się w wieku 28 lat zacząć naukę do zawodu szewca? Jest to w ogóle wykonalne czy rzemieślnicy szukają jakiś świeżych zaraz po szkole? Mam dość pracy w biurze, chciałbym spróbować pożytecznego zawodu. W ogóle jak to zrobić, żeby w tym wieku i bez żadnego doświadczenia nauczyć się pracować? Miasto 80 tys.
#buty #praca #zawody #kursy #jakzyc
#buty #praca #zawody #kursy #jakzyc
- 1
- Za dużo mirko na telefonie, trzeba odstawić i robić referat na seminarium.
- Otwórz jeden artykuł na wiki i dalej przeglądaj mirko na komputerze.
#jakzyc #firstworldproblems #nobodykiers
- Otwórz jeden artykuł na wiki i dalej przeglądaj mirko na komputerze.
#jakzyc #firstworldproblems #nobodykiers
@maVka: Kwestia kasy, mają na zapłatę za każdy punkt to się bawią. Ale i takie coś się szybko kończy, jeśli nazbiera się odpowiedni dużo zaległości. No i wiadomo, że same pracy sobie nie napiszą.
- 1
Przepraszam, że przez weekend była względna cisza, ale zleciało na poszukiwaniu oczka dla Misiaka. Zjeździłam wszystkie szroty w promieniu 30 km+(+garaże/szopy wszelakich podejrzanych), ale nigdzie nie mają.
Wcześniej zamówiłam lampę na alledrogo, niestety w #dhl zagubili paczkę, przez co nie dotarła na czas. Jesteśmy skazane na czekanie na szkło, a dziś muszę zwijać się na #studbaza. Miśka zostaje jeszcze tydzień z krwiożerczą rodzinką, ( ͡° ʖ
Wcześniej zamówiłam lampę na alledrogo, niestety w #dhl zagubili paczkę, przez co nie dotarła na czas. Jesteśmy skazane na czekanie na szkło, a dziś muszę zwijać się na #studbaza. Miśka zostaje jeszcze tydzień z krwiożerczą rodzinką, ( ͡° ʖ
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki nie będę miał problemu z pirackim officem 2015 na windows 10? Właśnie się zastanawiam czy się przesiąść z 7.
#windows10 #microsoft #office #kiciochpyta #jakzyc
#windows10 #microsoft #office #kiciochpyta #jakzyc
@bananowy_raj: chyba nie, sam mam piracki ale 2k10
@bananowy_raj: nie ma problemu. No i polecam 10, komp odpala się prawie natychmiast i ogólnie poprawiła się wydajność
Tyle rzeczy do kupienia, a tak bardzo na minusie.
– pralka
– grzejnik kwarcowy
– nowe kolumny, albo monitory
– tablet graficzny
– statyw
– pralka
– grzejnik kwarcowy
– nowe kolumny, albo monitory
– tablet graficzny
– statyw

- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Skisued: Tak.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Spałem tylko 4 godziny, masakra...jestem już za stary na takie numery i jeszcze zdecydowanie za młody żeby mi 4h wystarczyły na regeneracje.
Jak żyć ?! Za PO lepiej się wysypiałem ! Wina Antoniego !
#oswiadczenie #jakzyc
Jak żyć ?! Za PO lepiej się wysypiałem ! Wina Antoniego !
#oswiadczenie #jakzyc
źródło: comment_YPDqCZzIa2ByETD7yByPTYNv4a9OrlpF.jpg
Pobierz- 388
Zaczęło się od tego, że żona kazała mi zrobić pranie. Mówię spoko, nie ma sprawy, ja nie dam rady? Jako że słyszałem o tym, że pralkę trzeba najpierw zaprogramować to włączyłem komputer i moje ulubione IDE i zaczynam jej pisać apkę TODO. Nie chciało działać to postanowiłem zacząć od rozkręcenia suszarki, która stoi nad pralką, bo myślałem że to takie kombo jak drukarka+skaner. Niestety nie pomogło, nie ma tam żadnego wejścia USB,
źródło: comment_o0t3zQA0K6UZInHr8SsUSmvtiwJaYa9z.jpg
Pobierz- 4
Wykopki brak mi słów. Moja ex zakończyła to po rzekomym daniu przeze mnie jej nr tel. jakiemuś swojemu koledze, który do niej dzwonił z zastrzeżonego i pieprzył bzdury (których nie wyjawiła). Wspomniałem by szła do operatora spojrzała w billingi, ale olewa totalna. Tłumaczę po raz n-ty:(J-[Ja] P-[Pasek]):
J-Powtarzam, że nikomu tego nr nie dawałem!
P-A pytałeś się kolegów?
J-Tak, myślisz, że ktoś by się przyznał?
Nawet słyszałem, że równie dobrze ty mogłaś sobie taką śpiewkę wymyśleć
P-
J-Powtarzam, że nikomu tego nr nie dawałem!
P-A pytałeś się kolegów?
J-Tak, myślisz, że ktoś by się przyznał?
Nawet słyszałem, że równie dobrze ty mogłaś sobie taką śpiewkę wymyśleć
P-
- 1
Od jakiegos czasu mam ochote cos zjesc, ale nie wiem co... Ni to normalny obiad (schabowy lub mielone z ziemniakami i surowka) ni to hamburgery ni to kebaby ni to pizze... Ciagle brakuje czegos. #jakzyc ?























#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #muzyka #takaprawda #jakzyc #niewiemjaktootagowac