Mirki, Mirunie, Mircy drodzy! Może któryś byłby łaskawy w przerwie między śniadaniem a obiadem świątecznym pomóc człowiekowi w tarapatach? Mam problem z #ipad air 11 z prockiem M3 rocznik 2024. Podczas pierwszego uruchamiania baba połączyła się z siecią,nadała pin, połączyła ze starym ipadem by pobrał dane i aplikacje i... Zapomniała pinu jaki podała.. Ipad nie widnieje jeszcze w icloud czy na liście jej urządzeń bo nie doszło jeszcze do jego
@sokool: pytałem go i groka też, ale choć się stara to nie do końca ogarnia. Gdy napisałem mu, że macbook nie widzi urządzenia to kazał mi bawić się powershellem ( ͡°ʖ̯͡°)
Śmieszkowałem sobie jak pisał do mnie @Alex_Sarach bo myślałem, że gość trolluje, ale właśnie odebrałem od listonosza kopertę i dostałem to. Nie mam pojęcia skąd miał mój adres - nigdy go nie podawałem na Wykopie i nie wiem co z tym zrobić. Jakieś rady? Pytam serio.
@xiv7: wiesz, chciałbym się położyć spać bo jestem w------y z sił a nie mogę bez maszynki która niestety nie ma aku i jest zasilana z sieci. Inaczej miałbym wywalone
#gry #konsole #pcmasterrace #kiedystobylo #cdaction Nie było za dzieciaka chyba nic lepszego jak pojawienie się w kiosku nowego potężnego dwustustronicowego cdaction ,a na płycie gothic czy inny operation flashpoint.
Moim pierwszym numerem CDA był numer 2/99. Grając u kumpla w dodana do niego grę Motor Mash z kreskówkowymi wyścigami z powerupami stwierdzilem, ze muszę ją mieć! ( ͡°͜ʖ͡°) I tak zbierałem do numeru do którego dodano GTA 1.
"The artist has the right to his vision, but this is a deliberately offensive artistic image that has nothing to do with reality," Lantratova said. "This is a deliberate work against our country. Information warfare through artistic works. They deliberately create an image of Russia as a country where everyone is unhappy with life, drinking, using drugs, taking bribes."
Sytuacja na flance na północ od Bachmutu jest bliska krytycznej, a w mieście - "to prawie piekło na ziemi" - powiedział portalowi Suspilne ukraiński żołnierz Wołodymyr Nazarenko. Zapewnił, że Ukraińcy wciąż ...
A ja dla odmiany polecę jedynie przejrzeć profil autora znaleziska. Jaka narracja płynie z dodawanych przez niego wpisów i znalezisk. Nie rzucam oskarżeniami, sami oceńcie ( ͡º͜ʖ͡º)
Hej miruny, kawowe świry. Często widzę posty typu "kto przy porannej kawie ogląda wschód słońca plusuje, pijani wracający z vixy (tu wyzwiska). Chciałbym moc dać plusa, ale ekspres od dawna wyzionął ducha, kapsułkowy mi nie podchodzi, rozpuszczalna barwie jajka na Wielkanoc. Przez kilka lat używałem w pracy automat siemensa który naprawdę mi podszedł. Pomyślałem, że chce taki w domu. Model to EQ.6. Ale mam do Was bardzo ważne pytanie! Czym różni się
@FILEmoniusz: cytując elektrodę "temat wałkowany 100x, zamykam" xD a tak serio S100 to podstawowy model s300 rozbudowany o 2 przepisy S500 to samo plus 19 bar s700 to samo plus oświetlenie, podgrzewanie filiżanek, cafe cortado
Do której #dpd wydaje przysyłki swoim kurierom? Mam zamówienie z usługą "na sobotę", a widzę, że jedna paczka trafiła do oddziału o 5:20, druga o 6:40, nie zostały pobrane przez kuriera. Bot na infolinii mówi o dostawie w kolejny dzień roboczy. Także nie wiem czy kisić dupsko w domu czy spakować manatki i jechać korzystać pierwszy raz w tym roku z polskiego słońca nad morzem? Przesyłka pilna, ale jak dpd
@kamillus: Teoretycznie powinni dostarczyć dziś jeśli taka opcje wybrałeś. Nigdy nie miałem z tym problemu. O ile nie czekasz w Sopocie, tam jeden kurier jest wyjątkowo leniwy i szuka problemów. Bot na infolinii jest upośledzony. Gdy zapyta Cię w czym może Ci pomóc, powiedz, że chciałbyś przepis na pieczeń, albo cokolwiek innego bzdurnego. Powie, że nie rozumie i poprosi byś powtórzył. Powtórz jeszcze raz, a bot się podda i połączy
Heja Miruny, szukam w internecie takiego miejsca, gdzie mógłbym realnie sprawdzić średnie zarobki w danym zawodzie. Kojarzę, że były porównywarki prowadzone przez różne serwisy z ogłoszeniami o pracę, ale moje poszukiwania byłyby bardziej złożone niż to co one oferują, gdyż łączyłyby kilka zawodów w jedno wynagrodzenie. Ogólnie szukam miejsca, może część z Was sama byłaby w stanie odpowiedzieć mi na pytanie na jakie wynagrodzenie może obecnie liczyć technik dentystyczny będący jednocześnie asystentem
@Oo-oO: Bardzo dziękuję za tę odpowiedz! :) Akurat polaczenie higienisty + technika jest podobno bardzo poszukiwane. Higienista jest łącznikiem miedzy stomatologiem a technikiem który nie ma kontaktu z pacjentem.
No tak ze 2x szybciej jak na paradach 15 sierpnia XD