Od jakiegos czasu mam ochote cos zjesc, ale nie wiem co... Ni to normalny obiad (schabowy lub mielone z ziemniakami i surowka) ni to hamburgery ni to kebaby ni to pizze... Ciagle brakuje czegos. #jakzyc ?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

WutkaBXL
- 1

nikitaska
via Android- 0
@WutkaBXL: #problemypierwszegoswiata

WutkaBXL
- 1
@nikitaska: nom, na prawde ( ͡° ʖ̯ ͡°) kiedys mialem problem na co wydac pieniadze, a teraz co zjesc.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@Prezes_Lato: Da się i nie słuchaj tu takich co im 5k i więcej na miesiąc nie wystarcza. Szału nie będzie bo prawie cała jedna pensja pójdzie na mieszkanie. Nie poszalejecie też na mieście, chyba, że nie macie bardzo wysokich wymagań. Gotowanie w domu oraz domówki i da się żyć. Potem zmiana pracy na lepszą i przyjdzie z tym więcej możliwości.
- 3
@Prezes_Lato: mieszkanie 1500, jedzenie 800 zł, media itd. 400 zł. Nie poszalejecie, ale godne życie na start imho, bez dziadowania. ;]
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 77
konto usunięte via iOS
- 1
A po nocce w korpo poszedłem grać wesele z poprawinami i ide w poniedziałek do pracy na 14 zeby w następna sobotę grać andrzejki #nocnazmiana #wesele #pracbaza #jakzyc
- 0
@MrFruu: Zespoł prosty - klawisz samograj + gitara + wokalistka (klawisze i gitara śpiewające) więc jakościowo jest kiepsko,budżetówka rzekłbym :)
Jeżeli Twój zespół składa się z żywych instrumentów to zazdroszczę,sam chciałbym w takim grać :)
Jeżeli Twój zespół składa się z żywych instrumentów to zazdroszczę,sam chciałbym w takim grać :)
- 0
@smutnyrobol: Składa się, składa. Ale powiem Ci że w niektórych piosenkach jest nieuniknione puszczenie podkładu. Brakuje nam dęciaków, czy smyczków i czasami czuć te braki, więc wolimy żeby trochę ściemnić, ale żeby brzmiało lepiej :)
A co do Twojego powiedzenia że budżetówka... Nic tylko chęci! Znajdźcie perkę i basidło i róbcie zespół. Mój zespół do teraz gra w 4-osobowym składzie, ale od 2017 gramy już tylko i wyłącznie w 6-osobowym.
A co do Twojego powiedzenia że budżetówka... Nic tylko chęci! Znajdźcie perkę i basidło i róbcie zespół. Mój zespół do teraz gra w 4-osobowym składzie, ale od 2017 gramy już tylko i wyłącznie w 6-osobowym.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Mirki co Ci ludzie w głowach mają. Wystawiłem na olxie laptopa. Porządny laptop della nie najnowszy już, ale pare rzeczy dołożonych od serca. Cena ustawiona na 550, bez problemu odstąpie za 500 zł. Pisze do mnie jakiś pacjent że kupi bez dysku za 350. Na części go sprzedawać nie chce, na co sie dowiaduje że za tyle on kupi nowszy model i że weźmie za 450.... To ze mną jest coś nie
źródło: comment_eCJGvU0k8mifmV9eYait6Q9Essvi5SAT.jpg
PobierzStudiujesz?
Znasz wszystkie tła z Power Pointa na pamięć? Prowadzący każdego dnia męczą Cię prezentacjami które nic nie wnoszą i mają po 100 slajdów z--------h czcionką Calibri rozmiar 8?
Mam coś dla was, siostry i bracia cyfrowego niewolnictwa beznadziejnych i nudnych wykładów!!!
Praesentatio indux
(autor nieznany)
Znasz wszystkie tła z Power Pointa na pamięć? Prowadzący każdego dnia męczą Cię prezentacjami które nic nie wnoszą i mają po 100 slajdów z--------h czcionką Calibri rozmiar 8?
Mam coś dla was, siostry i bracia cyfrowego niewolnictwa beznadziejnych i nudnych wykładów!!!
Praesentatio indux
(autor nieznany)
@Carbon_Shard: Dam ci plusa, żeby ci nie było tak głupio.
@Carbon_Shard: geniusz
- 1
o bulwa, tego to się nie spodziewałem. Odpalam operę, wchodzę na youtube i atakuje mnie reklama. Myślę sobie o co cho, przecież mam adbloka. Wzrok powędrował w kierunku ikonek rozszerzeń a adbloka ni ma! jkdshfduhguihfdgyysjdgiuifsguifdgsufdhggfd j----a opera wyłączyła sama z siebie adbloka hsgruxgfxnjhfugsyugfnshjfghsfhsvhdsv
#gorzkiezale #c-----------t #jakzyc #komputery #oszukujo #opera
#gorzkiezale #c-----------t #jakzyc #komputery #oszukujo #opera
- 9
Czasem zastanawiam się kto ma mnie, prawilnego i spokojnego Mireczka na #czarnolisto i wtem przychodzi mi na myśl popełnić wpis o tym, kto ma mnie na czarnej, ale przecież nawet jeśli ktoś mnie zablokował, to przecież tego nie zobaczy. I tak sobie żyję powoli na tej wsi, w ciekawości.
#jakzyc #przemyslenia #przemysleniazdupy #kimjestesmy #dokadzmierzamy
#jakzyc #przemyslenia #przemysleniazdupy #kimjestesmy #dokadzmierzamy
- 0
@jenerau: możesz tylko z roku na rok obserwować o ile liczba osób czarnolistujących wzrasta na podsumowaniach noworocznych i zastanawiać się, co irytującego piszesz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@ntskj: Ja to tylko kotki i śmieszne (jak cholera xD) rzeczy wrzucam, nawet nie wylewam swoich żali, bo w sumie nikogo to pewnie nie obchodzi.
J--------e. Kupiłem kordłe za 35zł a poszewka na nią na allegro od 40 a takie fajne 100-200zł(komplet poscieli xd)
#jakzyc
#jakzyc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Glans: pracuję w biurze nieruchomości, w ostatnim czasie miałam młyn, ludzi i telefonów więcej niż czasu, ale ten tydzień jest wyjątkowo cichy :( nic nowego się nie dzieje, sprawy bieżące i te które "wisiały" już ogarnęłam a nowych jak na razie brak :(
- 0
@egocentryczka: serwis sprzatajacy proszony do alejki z konserwami, serwis sprzatajacy proszony do alejki z konserwami. Już masz, milej pracy
Spałam nieco ponad 4h, nie polecam. #gorzkiezale #j--------e #jakzyc
@ninakraviz: Ja z 5 z kawałkiem drugą już noc.
- 2
#mapytanie #jakzyc #nudaski #gotujzmikroblogiem
nie wiem czy robić makaron na oliwie z czili i z pomidorkami ...
robić, nie robić ..... ?
nie wiem czy robić makaron na oliwie z czili i z pomidorkami ...
robić, nie robić ..... ?
- 0
@dynamiczny_dziad: Zrób i dej mi.
- 0
@MaddoxX1911: noo wydaje mi się, że jak światowa finansjera będzie chciała wywołać kryzys w kraju to ani PiS ani PO nie będą na to mieć wpływu. Bo rating to mamy chyba za ładne oczy. Ale to teoria spiskowa, więc wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Astroc: jakby teraz dwóch terrorystów wysadziło biały dom w powietrze to pewnie złotówka by się wzmocniła
Mam kamicę nerkową, więc nie powinienem jeść / powinienem unikać: szpinaku, szczawiu, czerwonego mięsa itd.
ALE
Miewam niedobory żelaza (niedokrwistość), więc powinienem jeść: szpinak, mięso (dużo mięsa) itd.
ALE
ALE
Miewam niedobory żelaza (niedokrwistość), więc powinienem jeść: szpinak, mięso (dużo mięsa) itd.
ALE
Mirki, piszę prace Inżynierską ,,Sieci przesyłowe i bezpieczeństwo systemu elektroenergetycznego", podacie mi jakieś dobre książki, materiały, pomoce o sieciach energetycznych i blackout'ach.
#studbaza #studia #inzynieria #elektrotechnika #elektroenergetyka #polibuda #jakzyc
#studbaza #studia #inzynieria #elektrotechnika #elektroenergetyka #polibuda #jakzyc
- 1
no nie, wracam sobie do domu, patrzę, a tu ING dołącza do grona złodziei i atencjuszy
ale się wkurzyłem, a taki ładny bank był, holenderski
ciekawe gdzie by tu teraz zakotwiczyć...
no nic, w tym miesiącu wpłynęła ostatnia wypłata na konto u tych pomarańczowych chuliganów
#gorzkiezale #jakzyc
ale się wkurzyłem, a taki ładny bank był, holenderski
ciekawe gdzie by tu teraz zakotwiczyć...
no nic, w tym miesiącu wpłynęła ostatnia wypłata na konto u tych pomarańczowych chuliganów
#gorzkiezale #jakzyc




























