Od jakiegos czasu mam ochote cos zjesc, ale nie wiem co... Ni to normalny obiad (schabowy lub mielone z ziemniakami i surowka) ni to hamburgery ni to kebaby ni to pizze... Ciagle brakuje czegos. #jakzyc ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, to jak jest z tą #warszawa, załóżmy że z różowym zarabiamy po 2k netto. Idzie tam wynająć jakieś mieszkanie i jakoś powoli brnąć do przodu? Samochód jak coś od święta, więc mniejsze koszta życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie
#jakzyc
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prezes_Lato: Da się i nie słuchaj tu takich co im 5k i więcej na miesiąc nie wystarcza. Szału nie będzie bo prawie cała jedna pensja pójdzie na mieszkanie. Nie poszalejecie też na mieście, chyba, że nie macie bardzo wysokich wymagań. Gotowanie w domu oraz domówki i da się żyć. Potem zmiana pracy na lepszą i przyjdzie z tym więcej możliwości.
  • Odpowiedz
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuźwa... Za co człowiek musi siedzieć w pracy w dzień w którym normalni ludzie idą pić lub p------ą się gdzieś po kątach. (ノ ゜Д゜)ノ
#jakzyc #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrFruu: Zespoł prosty - klawisz samograj + gitara + wokalistka (klawisze i gitara śpiewające) więc jakościowo jest kiepsko,budżetówka rzekłbym :)
Jeżeli Twój zespół składa się z żywych instrumentów to zazdroszczę,sam chciałbym w takim grać :)
  • Odpowiedz
@smutnyrobol: Składa się, składa. Ale powiem Ci że w niektórych piosenkach jest nieuniknione puszczenie podkładu. Brakuje nam dęciaków, czy smyczków i czasami czuć te braki, więc wolimy żeby trochę ściemnić, ale żeby brzmiało lepiej :)

A co do Twojego powiedzenia że budżetówka... Nic tylko chęci! Znajdźcie perkę i basidło i róbcie zespół. Mój zespół do teraz gra w 4-osobowym składzie, ale od 2017 gramy już tylko i wyłącznie w 6-osobowym.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki co Ci ludzie w głowach mają. Wystawiłem na olxie laptopa. Porządny laptop della nie najnowszy już, ale pare rzeczy dołożonych od serca. Cena ustawiona na 550, bez problemu odstąpie za 500 zł. Pisze do mnie jakiś pacjent że kupi bez dysku za 350. Na części go sprzedawać nie chce, na co sie dowiaduje że za tyle on kupi nowszy model i że weźmie za 450.... To ze mną jest coś nie
nadrat24 - Mirki co Ci ludzie w głowach mają. Wystawiłem na olxie laptopa. Porządny l...

źródło: comment_eCJGvU0k8mifmV9eYait6Q9Essvi5SAT.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Studiujesz?
Znasz wszystkie tła z Power Pointa na pamięć? Prowadzący każdego dnia męczą Cię prezentacjami które nic nie wnoszą i mają po 100 slajdów z--------h czcionką Calibri rozmiar 8?
Mam coś dla was, siostry i bracia cyfrowego niewolnictwa beznadziejnych i nudnych wykładów!!!

Praesentatio indux
(autor nieznany)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o bulwa, tego to się nie spodziewałem. Odpalam operę, wchodzę na youtube i atakuje mnie reklama. Myślę sobie o co cho, przecież mam adbloka. Wzrok powędrował w kierunku ikonek rozszerzeń a adbloka ni ma! jkdshfduhguihfdgyysjdgiuifsguifdgsufdhggfd j----a opera wyłączyła sama z siebie adbloka hsgruxgfxnjhfugsyugfnshjfghsfhsvhdsv
#gorzkiezale #c-----------t #jakzyc #komputery #oszukujo #opera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jenerau: możesz tylko z roku na rok obserwować o ile liczba osób czarnolistujących wzrasta na podsumowaniach noworocznych i zastanawiać się, co irytującego piszesz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
J--------e. Kupiłem kordłe za 35zł a poszewka na nią na allegro od 40 a takie fajne 100-200zł(komplet poscieli xd)

#jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glans: pracuję w biurze nieruchomości, w ostatnim czasie miałam młyn, ludzi i telefonów więcej niż czasu, ale ten tydzień jest wyjątkowo cichy :( nic nowego się nie dzieje, sprawy bieżące i te które "wisiały" już ogarnęłam a nowych jak na razie brak :(
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: noo wydaje mi się, że jak światowa finansjera będzie chciała wywołać kryzys w kraju to ani PiS ani PO nie będą na to mieć wpływu. Bo rating to mamy chyba za ładne oczy. Ale to teoria spiskowa, więc wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mam kamicę nerkową, więc nie powinienem jeść / powinienem unikać: szpinaku, szczawiu, czerwonego mięsa itd.

ALE

Miewam niedobory żelaza (niedokrwistość), więc powinienem jeść: szpinak, mięso (dużo mięsa) itd.

ALE
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no nie, wracam sobie do domu, patrzę, a tu ING dołącza do grona złodziei i atencjuszy
ale się wkurzyłem, a taki ładny bank był, holenderski
ciekawe gdzie by tu teraz zakotwiczyć...

no nic, w tym miesiącu wpłynęła ostatnia wypłata na konto u tych pomarańczowych chuliganów

#gorzkiezale #jakzyc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach