Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Cymes
- 1
NomenNescioNy
- 3
@Cymes: główna to stan umysłu

TheSjz3
- 0
@Cymes: taktyk
- 1
Chcę zainstalować ubuntu na karcie SD. Wszystko idzie OK, ale potem po instalacji przy wyborze bootowania z karty SD (jest opcja SD przy uruchamianiu kompa) widać, że komp próbuje - zapala się lampka od czytnika kart - ale po chwili ładuje się windows z dysku. Próbowałem naprawić to narzędziem boot-repair, bez zmian. Co robić, #jakzyc? Komp to Toshiba Tecra S10. Z pendrive działa wszystko bez problemu. #ubuntu
- 1
Hej #mirko radę potrzebuję. Kupiłem jakiś czas temu na allegro grę na GBA. Coś mi w niej nie działało, nabrałem podejrzeń, upewniłem się i wyszło, że pirat. W międzyczasie społemczność #nintendo mnie doinformowała, że kupiłem od znanego im oszusta który notorycznie sprzedaje piraty na #allegro i #olx. Normalnie ma gdzieś oszukanych, ale poszukałem pomocy na forum prawnym, pogroziłem odpowiednimi paragrafami i mi oddał
@Nataniel_PL: ma swojego przedstawiciela, tylko mają wywalone na podróby od kiedy na 3DS nie ma piratów (nie licząc tych spreparowanych kartów, ale tu chyba wiadomo co sie kupuje). I tak nie zarobią na sprzedaży gier na GBA bo ich nie sprowadzają
- 0
@Sumienie_Wykopu: no tak, tylko przedstawicielem Nintendo w Polsce jest czeska firma, to też nie ułatwia :p
- 1
Sama siebie zadrapałam, i to jeszcze akurat na kostce kciuka prawej ręki. KRWAWIĘ (╥﹏╥)
#gorzkiezale #jakzyc
#gorzkiezale #jakzyc
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak pracowałem, to cały czas byłem zdrowy, mimo że się nie oszczędzałem. Jak pojechałem do Polski na urlop to od razu się rozchorowałem.
#jakzyc #gorzkiezale
#jakzyc #gorzkiezale
- 1
@Nicrame: wszystko było już daaaawno zrobione
- 0
@sheilacooper: To zbuduj puzzle :)
Suzuki V-Strom 650 2014 czy Triumph Tiger 800xc (podobny rocznik)? Moto jako typowy "allrounder" do jazdy przez caly rok do roboty, przebiegi to okolo 800 mil miesiecznie plus jakies wycieczki. Bardziej przemawia do mnie Tiger za to V-Strom praktyczniejszy. W V-stromie nie podobaja mi sie serwisy co 3.5k mil ale po gwarancji bede pewnie robil sam.
Za tydzien najprawdopodobniej sprzedam moje NC750X i bede musial podjac decyzje.
Co robic? Jak zyc?
Wolam
Za tydzien najprawdopodobniej sprzedam moje NC750X i bede musial podjac decyzje.
Co robic? Jak zyc?
Wolam
- 2
- 1
@cebula12klocuch13: hej, trudne pytanie zadałeś. V-stroma znasz doskonale, świetny uniwersalny motocykl, z niezniszczalnym silnikiem. Zmiana na 2017 w zasadzie nic nie zmieni. Oprócz tego że moto młodsze, kilka plastików trochę innych to będzie dokładnie to samo co Twój. Bodajże od 2020 roku dodali kontrolę trakcji i to by było na tyle ze zmian.
Osobiście wymieniałbym na coś innego. Szkoda kasy na dopłacać za dokładnie taki sam motocykl.
Co do Tigera 800 to
Osobiście wymieniałbym na coś innego. Szkoda kasy na dopłacać za dokładnie taki sam motocykl.
Co do Tigera 800 to
Oto mój sposób jak zaoszczędzić sporą ilość gotówki każdego miesiąca na napojach.
Kupiłem w sklepie w promocji 32 butelki syropów Paola do rozpuszczania z wodą. Cztery smaki: czarny bez, malina z cytryną, aronia, malina z lipą.
Każdy ma pojemność 430ml. Cena jednego: 3,49zł.
32 * 430ml = 13,76 litrów
Koszt całości: 32 * 3,49zł = 111,68zł, ale mam rabat 2% więc wyszło mi 109,44zł.
Wystarczy
Kupiłem w sklepie w promocji 32 butelki syropów Paola do rozpuszczania z wodą. Cztery smaki: czarny bez, malina z cytryną, aronia, malina z lipą.
Każdy ma pojemność 430ml. Cena jednego: 3,49zł.
32 * 430ml = 13,76 litrów
Koszt całości: 32 * 3,49zł = 111,68zł, ale mam rabat 2% więc wyszło mi 109,44zł.
Wystarczy
źródło: comment_7oAhBROCYHy21HOs5zr7W9l5C7CNhUHz.jpg
Pobierz- 50
@Axelio: Pije wodę z kranu/ewentualnie kupuje jakąś gazowana i na napoje nie wydaje pieniędzy ;)
- 52
@Axelio: A już się ucieszyłem, że to butelki amareny... :( A tak poważnie to jeszcze lepiej zaoszczędzisz, i na kasie i na zdrowiu, nie pijąc tego gówna ani innych soków. To sam cukier! Do picia nie potrzeba nic więcej niż woda i czasami herbata. Woda w wielu miastach jest całkiem dobra prosto z kranu.
- 3
- 2
Mirki ile macie opłat STAŁYCH miesięcznie? Bo ostatnio coraz częściej czytam na mirko komenatrze typu "no jak ktoś ma 2500zł na łapę to mu może na opłaty i na bardzo bardzo skromniutkie życie starcza"
- Czynsz + prąd + ogrzewanie + wywóz śmieci około 280zł (mieszkanie mam w bloku 8-letnim 42m2, mieszkam sam)
- Telefon umowa na mix 30zł
- Internet + TV 65zł
- OC 50zł (płacę 600zł/rok więc uśredniłem)
- Czynsz + prąd + ogrzewanie + wywóz śmieci około 280zł (mieszkanie mam w bloku 8-letnim 42m2, mieszkam sam)
- Telefon umowa na mix 30zł
- Internet + TV 65zł
- OC 50zł (płacę 600zł/rok więc uśredniłem)
- 2
Człowiek ledwo wstał a już ciemno :_( #jakzyc
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 4
Kupiłem PowerBank, @SwiatBaterii twierdził, że podepnę USB typu C, sprzedawca twierdził, że podepnę, a nie podepnę. Milion przejściówek w pudełku, wszystkie do wywalenia, bo żadna nie daje rady. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#smutek #jakzyc #powerbank
#smutek #jakzyc #powerbank
@Imago91: Pisaliśmy, że w power banku jest tradycyjne gniazdo USB i żebyś sprawdził podłączając np. do kompa czy działa :)
- 0
@SwiatBaterii: Tak, wiem, ale sprzedawca mnie wprowadził w błąd cholera :/ I nie wiem już, czy niedouczony jakiś, czy zrobił to celowo...
Ten óczuć gdy jesteś rozdarty wewnętrznie czy subować wykopka, bo dodaje czyste złoto ale jest turbosłowianinem i patriotą na sterydach z dwoma biało-czerwonymi orłami bielikami na profilówce i wszyscy poza panem Januszem są dla niego lewakami :/
#jakzyc
#jakzyc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@wajdzik: na pewno miał, bo ja nie jestem w zadnych stalych relacjach tylko otwartych, ale wszystkie sie zabezpieczaja.
- 1
- 0
- 5
#feels #pepe #rarepepe #smutnazaba #przemyslenia #jakzyc #gif
rozszerzenie własnej mocy polega na świadomej projekcji nowych realiów
źródło: comment_dYK00zReIgx0c4sNhLodqLnBpQNbkk8r.gif
Pobierz- 1
Kurdebele, kupiłem lampki, sprawdzam czy świecą, świecą. Przyklejam je do pułek, podłączam zadowolony i co ? I nie świecią
co robić jak żyć
#oswiadczenie #swieta #jakzyc #kiciochpyta
co robić jak żyć
#oswiadczenie #swieta #jakzyc #kiciochpyta
- 0
@DooWo: a masz szeregowe? no to klops... szukanie spalonej lampki w łańcuchu szeregowych to jeden z największych koszmarów dzieciństwa mojego :P
Potem tata kupił takie, gdzie widać było, która strzeliła, cóż to był za skok cywilizacyjny! :D
A rok temu, pierwsza własna choinka... i znowu poszukiwanie tej jednej wrednej cholery.. :P
Potem tata kupił takie, gdzie widać było, która strzeliła, cóż to był za skok cywilizacyjny! :D
A rok temu, pierwsza własna choinka... i znowu poszukiwanie tej jednej wrednej cholery.. :P
- 0
@agaja: No właśnie szeregowe... koszmar z dzieciństwa powrócił.

























