Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirki, mam abonament w play i skończył mi się pakiet, jak mogę dokupić jednorazowo trochę internetow? Szukałem w tej apce play24 ale tam nie widzę takiej opcji :(. Mirko pomusz
#play #telefony #internety #kiciochpyta #jakzyc
#play #telefony #internety #kiciochpyta #jakzyc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 116
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
@sportingkielce: coo? xD
Tym się różni Polska od Syrii, że za takie rzeczy nie kamienują.
Dalej nie komentuję, bo szkoda klawiatury.
Tym się różni Polska od Syrii, że za takie rzeczy nie kamienują.
Dalej nie komentuję, bo szkoda klawiatury.
- 105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
1
Bankowcy źle oceniają 2015 rok
Biedni bankierzy. Do końca trzeciego kwartału sektor zarobił w Polsce blisko 11,5 miliarda złotych.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@npsr: po co Ci docki jak sam łyndołz trzyma skróty i otwarte programy w ikonkach?
brakuje fancy efektu najazdu?
brakuje fancy efektu najazdu?
- 0
@poszlo_wyszlo: kwestia przyzwyczajenia :) Aktywatory na dole na środku a zegarek u góry (też fajnie jakby był na środku i wyświetlał jeszcze pogodę, ale już dobra)...
Linuxiarz here. Tylko muszę popracować trochę na Win i próbuję chociaż trochę upodobnić go do tego, do czego jestem przyzwyczajony. Nawet mam basha :D:D:D Upośledzony ale jest :)
Linuxiarz here. Tylko muszę popracować trochę na Win i próbuję chociaż trochę upodobnić go do tego, do czego jestem przyzwyczajony. Nawet mam basha :D:D:D Upośledzony ale jest :)
- 2
#oswiadczeniezdupy
kto wymyślił tuńczyka rozdrobnionego? Kupiłem ostatnio dwie puszki przez przypadek. Męczę drugą właśnie. #jakzyc
kto wymyślił tuńczyka rozdrobnionego? Kupiłem ostatnio dwie puszki przez przypadek. Męczę drugą właśnie. #jakzyc
@Mechatron: odsącz i zrób z nim omleta
- 1
Właśnie przegrałam z tą dziwną modą i kupiłam sobie portfel wielkości torebki. Najlepsze jest to, że nie mogę do niego zmieścić wszystkich rzeczy, które nosiłam w moim poprzednim, mniejszym o połowę portfelu (mając w nim jeszcze mnóstwo miejsca). Kto wymyśla takie rzeczy?
#problemyrozowegopaska #zakupy #smuteg #jakzyc
#problemyrozowegopaska #zakupy #smuteg #jakzyc
- 1
@Cesarz_Polski: W portfelu się zniszczy, ja mam A4 na okładce segregatora z notatkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@aaa_daa: znam to uczucie. Mam ten sam problwm. Mniejszy szmaciany portfel - miesci wszystko. Nowy skórzany z milionem przegrodek i kieszonek - nie ma miejsca.
6
Od marca droższa autostrada A2 na odcinku Nowy Tomyśl - Konin

Wyższe opłaty za przejazd autostradą A2 w Wielkopolsce, na odcinku Nowy Tomyśl–Konin, nie będą obowiązywać od stycznia, jak pierwotnie zaplanowano, ale od marca. Kierowcy osobówek i motocykli zapłacą za przejazd tym niespełna 150-kilometrowym odcinkiem o 3 zł więcej niż dotychczas.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
„Złe kilometry dzielą nas...” – czy związki na odległość mają sens?

„Kocham cię i to jest najważniejsze!”, „Obiecuję ci, że nic nas nie rozdzieli!” Czy odległość jest dużą przeszkodą w utrzymaniu wysokiej temperatury uczuć pomiędzy partnerami?
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Ostatni dzien urlopu: zagrac w WoWa, zagrac w cos innego, obejrzec anime, poczytac ksiazke czy moze sie pouczyc?
#dylemat #jakzyc #trudnesprawy #swieta
#dylemat #jakzyc #trudnesprawy #swieta
@Dinth: Nic nie robić!
Mirki powiedzcie mi czy ludzi p------o? Pojechałem wczoraj z narzeczoną do centrum handlowego M1 Czeladź bo wyprzedaże, itp. może jakieś spodnie kupię. Przechodzimy obok McDonalds, później Pizza Hut i tłumy ludzi. Lodowka mi się ugina pod naporem żarcia po Świętach, a Ci fast food w---------ą dzień po ... p------o?
#swieta #fastfood #jakzyc
#swieta #fastfood #jakzyc
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 6
Czy przez #tylkomirko i #tylkonocna nie poszliście następnego dnia do #pracbaza? Czy to już uzależnienie?
#pytanie #jakzyc
#pytanie #jakzyc
- 0
@PIERWSZY_KOMENTARZ: odzywam się, jak mam coś do napisania :-) przeważnie to beka ze #stulejacontent i ciekawość #motoryzacja :-)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#problemypierwszegoswiata #jakzyc #nobodykiers
Z wiekiem zaważyłem że coraz mniej czasu spędzam przy kompie, mam taki swój mały rytuał który wykonuje mniej więcej w 1 -1,5h a później jest pustka. Kompletnie nic ciekawego do roboty. Od czasu do czasu pogram w CoD albo CS:GO - nie zbyt długo. Czasem dobry film albo kursy na Udemy. Nie mam pojęcia jak kiedyś mogłem tyle czasu marnować na siedzenie przy
Z wiekiem zaważyłem że coraz mniej czasu spędzam przy kompie, mam taki swój mały rytuał który wykonuje mniej więcej w 1 -1,5h a później jest pustka. Kompletnie nic ciekawego do roboty. Od czasu do czasu pogram w CoD albo CS:GO - nie zbyt długo. Czasem dobry film albo kursy na Udemy. Nie mam pojęcia jak kiedyś mogłem tyle czasu marnować na siedzenie przy
- 0
@quetran: :O o gurwa
źródło: comment_2tMYgAMqA7aUuP3YgDpHvs6RMYA6ftJG.jpg
Pobierz- 0
@Prosty_login: no chodź
źródło: comment_xXjIXMnxum29bzqBxJoEfJAzGspRuhPQ.jpg
Pobierz

























#jakzyc #pytanie #kiciochpyta #logikarozowychpaskow
źródło: comment_Thei9SrfmJCo7oXZJT62p7Wy9apNI5rk.jpg
Pobierz