• 3
@Protector: jak jesteś mrozoodporny to zazdroszczę. Ja nie jestem i najchętniej skasowałabym wszystkie ujemne temperatury. A jeśli uważasz, że mój wpis jest gównem, to dziwię się, że w ogóle go komentujesz. Może zwoje Ci pozamarzały i już nie wiesz gdzie pisać, a gdzie nie?
  • Odpowiedz
Mirki, mam abonament w play i skończył mi się pakiet, jak mogę dokupić jednorazowo trochę internetow? Szukałem w tej apce play24 ale tam nie widzę takiej opcji :(. Mirko pomusz
#play #telefony #internety #kiciochpyta #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś sensowny Dock na #windows ? Póki co wrzuciłem "Rocket Dock", ale nie widać w nim otwartych aplikacji jeśli nie są zminimalizowane. Przypięte aplikacje też zamiast wchodzic na pierwszy plan, odpalają nowe instancje ... :/
#jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poszlo_wyszlo: kwestia przyzwyczajenia :) Aktywatory na dole na środku a zegarek u góry (też fajnie jakby był na środku i wyświetlał jeszcze pogodę, ale już dobra)...

Linuxiarz here. Tylko muszę popracować trochę na Win i próbuję chociaż trochę upodobnić go do tego, do czego jestem przyzwyczajony. Nawet mam basha :D:D:D Upośledzony ale jest :)
  • Odpowiedz
Co polecacie na zapalenie ucha? Krople nie pomagają, a ucho ciągle zatkane już prawie 2 tygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jakzyc #medycyna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vap3r: boli cie nadal bardzo?? Spróbuj może ten amol i zrób termin do lekarza. 2 tygodnie bólu ucha to już nie pierdoły... Sama nie lubię chodzić do lekarza ale czasem trzeba. Pewnie dostaniesz antybiotyk i przejdzie, po co się męczyć mireczku? :)
  • Odpowiedz
Właśnie przegrałam z tą dziwną modą i kupiłam sobie portfel wielkości torebki. Najlepsze jest to, że nie mogę do niego zmieścić wszystkich rzeczy, które nosiłam w moim poprzednim, mniejszym o połowę portfelu (mając w nim jeszcze mnóstwo miejsca). Kto wymyśla takie rzeczy?

#problemyrozowegopaska #zakupy #smuteg #jakzyc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki powiedzcie mi czy ludzi p------o? Pojechałem wczoraj z narzeczoną do centrum handlowego M1 Czeladź bo wyprzedaże, itp. może jakieś spodnie kupię. Przechodzimy obok McDonalds, później Pizza Hut i tłumy ludzi. Lodowka mi się ugina pod naporem żarcia po Świętach, a Ci fast food w---------ą dzień po ... p------o?

#swieta #fastfood #jakzyc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arahan: lol. A to jaki jest ustawowy termin po którym można na zakupy iść do sklepu po świętach? poza tym skąd ludzie mają wiedzieć, że piszesz o Śląsku w tym wpisie. M1 Czeladź to jakiś ważny punkt orientacyjny, który każdy Polak powinien znać?
#wpiszdupy
  • Odpowiedz
@Arahan: gardzisz kimś bo wpadł na pizze albo na hamburgera? Grubo gościu. A nie gardzisz już tymi co zamiast spędzać niedzielę z rodziną albo na spacerze idą przebierać w ciuchach w centrach handlowych?
#fucklogic
  • Odpowiedz
#problemypierwszegoswiata #jakzyc #nobodykiers

Z wiekiem zaważyłem że coraz mniej czasu spędzam przy kompie, mam taki swój mały rytuał który wykonuje mniej więcej w 1 -1,5h a później jest pustka. Kompletnie nic ciekawego do roboty. Od czasu do czasu pogram w CoD albo CS:GO - nie zbyt długo. Czasem dobry film albo kursy na Udemy. Nie mam pojęcia jak kiedyś mogłem tyle czasu marnować na siedzenie przy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach