#inpost #dpd #poczta #kartony Gdzie kupię pojedynczy karton o wymiarach 450x340x120 lub trochę większy? Bo na internecie wszędzie sprzedają po 20 sztuk, a ja potrzebuję jednego, żeby spakować laptopa, którego muszę odesłać do serwisu. A do jakiegoś wielkiego z żabki nie wsadzę, bo się uszkodzi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TL;DR: jest jeszcze nadzieja w firmach kurierskich.

Dzisiaj gram sobie w Metina i piję Monsterka, standard – starzy w pracy a ja chilluje i nagle słyszę dzwonek do drzwi. Otwieram, a tam stoi młody kurier, może 21–23 lata. Uśmiechnięty, ale trochę zakłopotany. Wręcza mi paczkę, a ja do niego:
– Proszę pana, mogę o coś zapytać?
– Jasne, co tam?
– Czy mógłby pan zejść ze mną na dół i pomóc mi wnieść hulajnogę bo nie
enten - TL;DR: jest jeszcze nadzieja w firmach kurierskich.

Dzisiaj gram sobie w Met...

źródło: Do%20ilu%20kilogram%C3%B3w%20kurier%20wnosi%20paczki%20Przegl%C4%85d%20us%C5%82ug%20kurierskich

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#inpost
Znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która ma trochę coinów na apce InPost i wygeneruje mi kod zniżkowy na nadanie paczki?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qqaa: No walenie w bambo jest okrutne. Dobra zagrywka zeby ludzie sie wypstrykali z calych punktow i nie kupili czasem kuponu znizkowego na 10zl do jakiegos sklepu( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@winsxspl: bazując na mojej wyrywkowej wiedzy, mam wrażenie, że jest już testowanych kilka rozwiązań, w tym drony taranujące. Były chyba też wystrzeliwujące siatkę oraz strzelające śrutem (swoją drogą to ostatnie rozwiązanie wydaje się ciekawe - dobrze by było mieć tanie i niejednorazowe drony, do tego jakiś półautonomiczny system, który radziłby sobie z masowymi atakami za pomocą sieci detektorów oraz rojów dronowych, przy czym same drony też mogłyby być detektorami)
  • Odpowiedz
I co tu nie tak? Duzo wiekszy kontrast zastosowano i tyle z czym masz konkretnie problem ?ludzie z slabym wzrokiem będą zadowoleni a tym z dobrym w niczym to nie przeszkadza
  • Odpowiedz