Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SzarakGieldowy

SzarakGieldowy

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 753
  • Znaleziska 99
  • Mikroblog 654
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 14
niechcetukonta
niechcetukonta
18.06.2026, 09:36:57
  • 33
w xtb stabilnie, właśnie przyszło
#xtb #gielda
niechcetukonta - w xtb stabilnie, właśnie przyszło
#xtb #gielda

źródło: Screenshot 2026-06-18 113333

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 18.06.2026, 11:17:50 via iOS
  • 7
@niechcetukonta: wyobraźcie sobie co będzie za rok jak wprowadzą to zamykanie akcji wybranych bez konieczności zasad FIFO. XDD
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 13.06.2026, 19:12:12
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 12.06.2026, 10:01:34
  • 2
Polecam Wam tę gierkę. Działa w przeglądarce i można pojeździć motorem po wykresie akcji dowolnej spółki giełdowej. Uważajcie jak jeździcie po akcjach DINO, bo stromo ( ͡° ͜ʖ ͡°). #gielda https://stonkrider.com/#/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wombatDaiquiri
wombatDaiquiri
08.06.2026, 12:37:06
  • 37
Obecnie czuje ze bezpieczniej trzymać w smieciuchach niż w NASDAQ. Pora zacząć lobbować legislację na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
wombatDaiquiri - Obecnie czuje ze bezpieczniej trzymać w smieciuchach niż w NASDAQ. P...

źródło: SCRL_0002

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 08.06.2026, 13:13:32 via iOS
  • 10
@wombatDaiquiri: zamiast kupić gotowego ETFa to zrobiłeś swojego i myślisz, że koledzy się nie dowiedzą żeś ciepły? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
04.06.2026, 09:42:58
  • 75
Jak wykopki na coś nagonią, to żyć nie umierać xD
#gielda
krystekw2 - Jak wykopki na coś nagonią, to żyć nie umierać xD
#gielda

źródło: 1000018601

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 04.06.2026, 11:41:54 via iOS
  • 0
@krystekw2 Mogę wiedzieć jakie wnioski z Twojej analizy skłoniły Cię do zakupu? Mój 30 sekundowy research daje mi wnioski, że spółka nie ma żadnych przychodów i tylko przepala kasę na rozwój. Ogłosili coś sensownego?
SzarakGieldowy - @krystekw2 Mogę wiedzieć jakie wnioski z Twojej analizy skłoniły Cię...

źródło: IMG_9812

Pobierz
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
30.05.2026, 05:54:35
  • 136
Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia ze zmieszczeniem Rodziny w Yarisie), więc na nową drogę życia nowe wozidło. Idealnie się złożyło, termin odbioru był na czerwiec.

Super samochód. Foczka U DM-i Design.
Nic więcej nie trzeba (do przeciętnej, polskiej jazdy 6, czy 10 tysięcy kilometrów rocznie wokół komina).

Stosunek cena jakość torpeda (pierwsze modele Xiaomi koło roku 2013 vibes). Sąsiad obok też ma od trzech miesięcy i sobie
Krzewiciel_prawdy - Trzeci Syn (dwanaście kilo #pdk) tydzień temu zawitał (powodzenia...

źródło: 829

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 30.05.2026, 07:20:30 via iOS
  • 79
@Krzewiciel_prawdy: nie mam nic do chińskiej motoryzacji ale mam już wiele do jej ekspansji na inne rynki. Większość konsumentów nie ma zdolności do odroczonej gratyfikacji i chce właśnie swoją nagrodę w postaci tańszego samochodu na podobnie dobrym europejskim standardzie (he he urwać dwudziestaka) od razu nie dostrzegając tego, że wykańcza własny przemysł i kolejne auto będzie już musiał kupować od chińczyka drożej niż europejskie a poza tym zbierać na nie
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 29.05.2026, 09:13:14
  • 31
A Ci dzisiaj wymyślili komputer kwantowy, który dziala bez problemu dekoherencji i działający w temperaturze pokojowej czy ki uj? #gielda
SzarakGieldowy - A Ci dzisiaj wymyślili komputer kwantowy, który dziala bez problemu ...

źródło: IMG_9703

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy
Autor
29.05.2026, 09:18:05 via iOS
  • 0
SzarakGieldowy

źródło: IMG_9704

Pobierz
  • Odpowiedz
panDario
panDario
29.05.2026, 02:50:51
  • 50
#usa #blueorigin #kosmos

https://x.com/theblackvault/status/2060191438814765087
panDario - #usa #blueorigin #kosmos 

https://x.com/theblackvault/status/206019143881...

źródło: image

Pobierz
panDario - #usa #blueorigin #kosmos 

https://x.com/theblackvault/status/206019143881...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 29.05.2026, 08:11:37 via iOS
  • 4
@panDario: Szkoda. Uważam, że przemysł kosmiczny to jeden z nielicznych dziedzin przemysłu i nauki, gdzie porażka jednej firmy, nieważne jakiej to porażka wszystkich ludzi i opóźnienie naszej ekspansji na inne planety tego świata. No może od lat 40 XX w. Wtedy porażka jednej rakiety to sukces dla całego świata z wyjątkiem Niemiec.
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 21.05.2026, 19:51:55
  • 11
Zrobiłem lampę nocną z Saturna V, żeby mi przypominała tą ostatnią rakietę na AMD. (Sprzedałem akcje przed wystrzałem) ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
SzarakGieldowy - Zrobiłem lampę nocną z Saturna V, żeby mi przypominała tą ostatnią r...

źródło: IMG_9634

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
15.05.2026, 06:23:16
  • 98
#gielda Zaorski gra shorta na NASDAQ Cymcyk sprzedaje AMD czyli hossa na AI bedzie trwała w najlepsze
ParadygmatYT - #gielda Zaorski gra shorta na NASDAQ Cymcyk sprzedaje AMD czyli hossa ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 15.05.2026, 07:59:41 via iOS
  • 0
@ParadygmatYT: „małpy się po prostu nigdy nie nauczą” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sforce
sforce
13.05.2026, 11:43:43
  • 10
#gielda @Zawod_Inwestor kup trochę śmieciuchów to znormalniejesz. ETF-y są dla normików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 13.05.2026, 13:45:20 via iOS
  • 1
@Zawod_Inwestor: Ale co pięknie ostatnio odleciał Twój portfel w odniesieniu do pozostałych internetowych inwestorów to tyle. (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Gratki
SzarakGieldowy - @Zawod_Inwestor: Ale co pięknie ostatnio odleciał Twój portfel w odn...

źródło: IMG_9511

Pobierz
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 13.05.2026, 17:46:29 via iOS
  • 0
@Zawod_Inwestor: Im idzie gorzej bo muszą swój czas dodatkowo przeznaczać na wciskanie swoich abonamentów „jak zarabiać i żyć z giełdy”. Ale co ja tam wiem, jestem elektrotechnikiem, a nie profesjonalnym ekonomista z międzynarodowymi certyfikatami XD
  • Odpowiedz
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
gaz_wieprzowy
13.05.2026, 12:32:32
  • 0
#gielda
okniorz czy meta, co kupic?

co kupic

  • okniorz (MSFT) 65.3% (49)
  • meta (meta) 34.7% (26)

Oddanych głosów: 75

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 13.05.2026, 13:48:00 via iOS
  • 0
@gaz_wieprzowy: trudne się wylosowało. Amputacja nogi czy ręki?
  • Odpowiedz
Matodus
Matodus
Matodus
13.05.2026, 08:58:26
  • 49
Jak to jest ze kazdy pokazuje tu tylko wzrosty, ale nie ma na tym tagu nikogo co pokazuje ile stracil? #gielda
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 13.05.2026, 10:38:13 via iOS
  • 19
@Matodus: wypraszam sobie! Jest nas tu więcej niż myślisz!
SzarakGieldowy - @Matodus: wypraszam sobie! Jest nas tu więcej niż myślisz!

źródło: IMG_9508

Pobierz
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 13.05.2026, 07:28:04
  • 4
Może rozpoczniemy nową zabawę na tagu? Na podstawie mojego portfela zgadnij jakich YouTubowych inwestorów oglądam? #gielda
SzarakGieldowy - Może rozpoczniemy nową zabawę na tagu? Na podstawie mojego portfela ...

źródło: IMG_9497

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy
Autor
13.05.2026, 10:27:49 via iOS
  • 0
@RunningMan: brawo! Oglądam tego niezwykle skromnego osobnika.
  • Odpowiedz
EpicSlavsquat
EpicSlavsquat
08.05.2026, 15:28:05
  • 117
#gielda

Portfel do oceny, pomóżcie
EpicSlavsquat - #giełda 

Portfel do oceny, pomóżcie

źródło: 1000077284

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 08.05.2026, 16:43:35 via iOS
  • 1
@EpicSlavsquat: schludnie, choć nasrane.
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
08.05.2026, 08:14:14
  • 67
#gielda #meczennicydino
jatutylkonamoment - #gielda #meczennicydino

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 08.05.2026, 09:25:11 via iOS
  • 2
@ja_tu_tylko_na_moment: u mnie ciągle góra
SzarakGieldowy - @jatutylkonamoment: u mnie ciągle góra

źródło: IMG_9459

Pobierz
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 01.05.2026, 10:24:43
  • 4
Nie ma już siły do tej Kruki. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gielda
SzarakGieldowy - Nie ma już siły do tej Kruki. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gielda

źródło: IMG_9393

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy
Autor
01.05.2026, 10:25:28 via iOS
  • 4
Ty mnie tu wyniki pokaż a nie tylko mydlisz oczy inwestycjami i dywidenda skarbie
SzarakGieldowy - Ty mnie tu wyniki pokaż a nie tylko mydlisz oczy inwestycjami i dywi...

źródło: IMG_9378

Pobierz
  • Odpowiedz
SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 29.04.2026, 07:21:24
  • 4
Nie chce uciekać jak szczur z tego okrętu. Dokupiłem akcje 7% poniżej ceny ich sprzedaży. #gielda #meczennicyxtb
SzarakGieldowy - Nie chce uciekać jak szczur z tego okrętu. Dokupiłem akcje 7% poniże...

źródło: IMG_9323

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy 24.04.2026, 14:07:45
  • 11
Gdyby ktoś się zastanawiał skąd te wzrosty dzisiaj na AMD. Wczoraj sprzedałem. #gielda
SzarakGieldowy - Gdyby ktoś się zastanawiał skąd te wzrosty dzisiaj na AMD. Wczoraj s...

źródło: IMG_9246

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzarakGieldowy
SzarakGieldowy
Autor
24.04.2026, 14:08:08 via iOS
  • 3
SzarakGieldowy

źródło: IMG_9244

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • Zapraszam do siebie. https://youtube.com/@szarakgieldowy?si=QmZ9ZnXfNXlE5f-8 https://instagram.com/szarak_gieldowy?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 20.05.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.03.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking