Komp odpala się i po czasie od kilkunastu sekund do dwóch minut wiesza się po czym czarny ekran i komunikat o braku sygnału, w środku teoretycznie wszystko śmiga normalnie na karcie wszystkie ledy świecą a wiatraczki też se popierniczają, po przełączeniu na integrę wszystko śmiga normalnie. Ktoś ma jakiś pomysł w czym problem?
#informatyka #komputery #pytanie
#informatyka #komputery #pytanie




























Wie ktoś co zrobić jak kursor myszy po prawej stronie monitora wyjezdza za ekran ? w każdej innej sytuacji dobija do ramy ekranu a po prawej wjezdza mi poza ekran co powoduje ze nie moge znalezc kursora czesto.
Dla przykladu guzik "zamknij przegladarke" pozostaje podswietlony mimo ze kursor zniknal.
Ciekawe :D
źródło: kursor
Pobierz