pytanie do tych co budowali dom i starali sie zdobyc pozwolenie na budowe.
Mam dzialke i absolutnie na kazdym mozliwy etapie od zakupy mam problemy.
1. Najpierw 8 miesiecy opoznienia bo w ksiegach wieczystych gnoj
2. Problemy z przepisaniem warunkow zabudowy












Wszyscy kryptowalutowi guru mówią aby nie trzymać pieniędzy na giełdach i nie wychodzić do Fiat aby nie było obowiązku podatkowego. Więc co robią z kasą zarobioną na górce po sprzedaży BTC jeżeli czekają na dołek żeby odkupić po niższej cenie i może to trwać nawet i 2 lata?
Przelewają USDC na sieć Polygon lub Ethereum na zimny portfel?
Przecież w przypadku upadku tych projektów te srodki
1. Wrzucasz krypto na portfel i odwiedzasz przyjaciela w Szwajcarii. On sobie idzie do punktu wypłaca domiar bez podatku i daje ci hajs do kieszeni. W Polsce franki zamieniasz w kantorze.
2. Lecisz do Lizbony. Tam sobie wypłacasz legalnie w punkcie bo krypto jest bez podatku. Jak ktoś się ciebie zapyta to mówisz że pracujesz w firmie w której dostawałeś jako bonus
@James2000 jestes w duzym bledzie misiaczku. w szwajcarii nie zalozysz konta jak nie pracujesz.