Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem.. kupiłem wczoraj pare czesci do kompa m.in. nowa plyte glowna, probuje ja wlozyc do mojej 20 letniej obudowy i okazuje sie ze otwory na sruby sa przesuniete o jakies 0.2mm i nie da rady jej przykrecic. Poradzilem sobie i naddalem mlotem obudowe z jednej strony ale taka rozkmine mam ze zawsze trzeba po jakis paprochach poprawiac ehh...

#podzespoly #informatyka #komputery #podzespoly #skladamkomputer
LuzKtoregoBrakujePolskimChlopakom - Ja nie wiem.. kupiłem wczoraj pare czesci do komp...

źródło: obudowa

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@purrminator: OP zerowa ortografia i zero interpunkcja, czego oczekujesz od prostego chłopa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego zamiast pomyśleć, to chłopski rozum wykorzystał jedyną znaną metodę: #!$%@? siłą.
  • Odpowiedz
To ma dzialac nie wygladac


@LuzKtoregoBrakujePolskimChlopakom: rób tak dalej to nie będzie ani działać ani wyglądać xDD

Eh panowie coraz więcej amatorów pcha się do zabawy, mam nadzieję że przejdzie ta nowelizacja ustawy i składać kompy będzie można tylko z licencją bo przychodzi jeden z drugim, składa kompa młotkiem jak jakiś jaskiniowiec i jeszcze jęczy że mu nowa część nie pasuje do muzealnej.
  • Odpowiedz