Nie mogę się zdecydować na jedną przeglądarkę.
Edge ma wbudowany głosowy czytnik I jest bezkonkurencyjny. Vivaldi ma wbudowanego klienta email dzięki czemu łatwiej ogarnąć moje 70 skrzynek. Opera ma speed dial, Firefox nie jest chromem, a chrome ma dużo rozszerzeń, ale znowu ten chromium zdegoogleowany jest kuszący. #komputery #informatyka chyba wybiorę kiwi które pozwala na pełne rozszerzenia w mobilnej wersji
KingaM - Nie mogę się zdecydować na jedną przeglądarkę.
Edge ma wbudowany głosowy czy...

źródło: 7d0cc2f408e45c2a

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingaM: Normalnie firefoxa instaluj, ma co trzeba, to czego nie ma sobie dodasz rozszerzeniami. Te same działają na kompie/fonie logujesz się kontem firefox i masz pełną synchronizację.
  • Odpowiedz
@iErdo: OP chyba chce, aby przy wsparciu AI narzędzie automatycznie proponowało jakiś crop danego zdjęcia, aby uzyskać estetyczne i ciekawe ujęcie. Wśród narzędzi AI do grafiki na kompa raczej nie widziałem nic takiego. Ale jako apka do telefonu możliwe, że są jakieś takie wspomagacze.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam, potrzebuje pomocy w kwestii podłączenia dodatkowych dwóch monitorów do laptopa. Laptop ma tylko jedno wyjście HDMI. Najlepiej by było jakbym miał na zewnętrznych monitorach możliwość podglądu zdjęć i arkuszy, a ekran laptopa był pomocniczy, czyli potrzebuje trzech monitorów.
Co mam zrobić by uzyskać ten efekt? Proszę o wytłumaczenie jak typowemu amatorowi. Jeżeli jest to ważne to laptop pracuje na windows 11, ma jedno wolne wyjście USB
Z góry dziękuję
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Zapoznaj się ze specyfikacją swoich monitorów (lub zwróć na to uwagę jeśli dopiero będziesz je wybierał) czy posiadają funkcję "daisy chain"- W monitorach posiadających tę funkcjonalność możesz podłączyć laptopa do monitora jednym kablem hdmi albo usbc, a potem możesz podłączyć drugi monitor do tego pierwszego monitora poprzez wejście display port. Dzięki temu unikniesz zakupu stacji dokującej która potrafi być drogą zabawką.
  • Odpowiedz
Cześć mam pytanie. Dzisiaj oboje moich rodziców dostało dosłownie 2sek. połączenia z opisem "Syn dzwoni". Dźwięk był zupełnie inny niż normalny dzwonek telefonu. Odebrali i był to głuchy telefon. W whastaspp i telefon brak info, żebym do nich dzwonił. U mnie to samo. Jakieś nowe oszustwo #informatyka #oszustwo #kiciochpyta #pytanie #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest tu ktoś z #cyberbezpieczenstwo #phishing #hacking ? Czy można tylko po adresie email dowiedzieć się gdzie ktoś aktualnie się logował, gdzie był na pracy zarobkowej 10 lat temu i zdobyć nr telefonu ? Nie wiem czy klikając hosting obrazków nie pobrał mi się keylogger, ale sam podejrzany twierdzi że wpisał mój e-mail w wyszukiwarkę i była to minuta roboty. Jest tu ktoś z #informatyka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@biskup2k: tak kliknąłem w dwa obrazki w wiadomości prywatnej w hostingu obrazków ibb.co To może być to ? Ale co mu daje ten adres ? Sprawdziłem 2 maile na tej stronce i faktycznie dane wyciekły, może pozmieniam hasła dla pewności, czy od razu format kompa zrobić ? Wyniki pokazały:11 i 1 oraz 4 i 0.
  • Odpowiedz
tak kliknąłem w dwa obrazki w wiadomości prywatnej w hostingu obrazków ibb.co To może być to ?


@Polarboy: Jeśli hosting udostępnia taką funkcjonalność chyba nie widziałem takiego hostingu nie dedykowanego do zbierania adresów IP aby miał taką funkcjonalność, co najwyżej statystki z jakich krajów było wchodzone.

Ale co mu daje ten adres
  • Odpowiedz
#informatyka #problem #problemytechniczne #pomoctechniczna #linuxmasterrace

Wie może ktoś, jak sobie poradzić z laptopem r--------------m paletę kolorów pod #linux? Na screenshotach tego nie widać, ale wszelkie rozmycia, cienie itd. wyglądają na nim jakby kot się zerzygał na matrycę. Nieważne czy pulpit to #gnome, #kde, czy co, ani jaka to dystrybucja, bo przeszedłem chyba przez
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#informatyka #opensource #bankowosc #bezpieczenstwo #cyberbezpieczenstwo #cybersecurity

Ktoś się orientuje, czy istnieje jakiś sensowny #bank, który nie ciągnie z ludzi jak za zboże (#mbank), ma ciemny motyw w aplikacji na #android i nie będzie robił problemów po eksmisji #google z telefonu i zainstalowaniu #lineageos z #microg?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podepnę się pod wątek,
Szukam dziewczyny, pięknej, wysportowanej, zabawnej, wyrozumiałej, mądrej, pracującej, dbającej o dom, posiadającej swoje pasje, aktywnej, domatorki, spełniającej wszystkie zachcianki w łóżku bezpruderyjnej wiernej tylko mi dziewicy.
Tylko tyle, reszta nie ma większego znaczenia.
  • Odpowiedz
Jak jesteście świrami na punkcie produktywności i chcielibyście bardzo łatwo przełączać się między dwoma (i tylko dwoma) pulpitami (in. przestrzeniami roboczymi) w Windows 10 (11 pewnie też). To zainstalujcie sobie Autohotkey v 2.0 i odpalcie ten skrypt:

#Requires AutoHotkey v2.0

workspace := 0

#
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@MudDuster: No widzisz. A ja ten wpis adresuje nie tylko do programistów :) Z resztą jak będę miał trochę czasu to spróbuję zrobić to na tej samej zasadzie, na jakiej działa Alt+Tab z oknami.

@2ubRYlGqXdXxRAzXwRaQQ No niestety, nawet z Powertoysami za bardzo tego nie da się zrobić tak jakbym chciał.
  • Odpowiedz
  • 1
@KingaM jak masz drukarkę 3d, albo kogoś z drukarką, lutownice i trochę cierpliwości, to można taką złożyć za ułamek ceny (szukaj: dactyl keyboard)
  • Odpowiedz