mam od poniedziałku smartfon z wificalling, numer mam z play, ale zaowazylem że są momenty że rozlacza wificallig lub jak teraz zauważyłem to przez 5 minut nie chcialo się połączyć. Internet mam swiatlowodowy od lokalnego dużego operatora i od niego router i wiem że jestem za natem. Nie wiem czy skontaktować się z dostawcą swiatlowodu czy te wificalling już tak ma .

#smartfon
#telefony
#mediaexpert
#serwisgsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mi się wydaje czy ten artykuł wygląda na wygenerowany przez chat gpt czy jakieś inne ai? xD

#bmw #samochody #chatgpt #ai #pytaniedoeksperta #informatyka
serek_heterogenizowany - Czy mi się wydaje czy ten artykuł wygląda na wygenerowany pr...

źródło: 1000016674

Pobierz

Przypomina ci to odpowiedź z chatu?

  • Tak, wygląda jak zerżnięte z chatu gpt xD 81.1% (30)
  • Nie, wygląda jak napisane przez człowieka 18.9% (7)

Oddanych głosów: 37

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki tani #internet (ale w miarę wygodny w użytkowaniu)? Różowa potrzebuje Wi-Fi do mieszkania czasami do zwykłej pracy zdalnej + sporadycznie jakiś film online. Jaka jest najtańsza opcja oprócz udostępniana neta z telefonu? Prędkość nie jest istotna. Nie musi to być światłowód. Co cenowo wychodzi najlepiej?

#warszawa #laptopy #komputery #informatyka #siecikomputerowe #kiciochpyta #netflix
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kamilukamilu Jesli chodzi o sam internet ..

1,5 roku temu mieszkałem w Krakowie. Kupiłem na OLX "Router Huawei B525" (lub B535) za 50 zł, używany. Wtedy tego się za tyle pozbywali.
Udostępnianiem sobie wtedy internet do swojego laptopa. Mieszkałem w miejscu gdzie nie było światłowodów.

https://www.play.pl/oferta/play-karta <- dużo tego internetu się wydaje, oferują. Już długo ta promocja trwa, nie wiem jak długo jeszcze, ale już chyba niecały rok ją
  • Odpowiedz
Słuchajcie mam taki problem dość nietypowy. Otóż mam sobie kompa, a w nim taka płytę główna (ASUS P8B75M). I teraz tak: slot PCIE 3.0 (oznaczone PCIEX16) jest umieszczony tak, że ładując w niego jakąś dłuższą grafę - blokuję dojście do wejścia SATA III (na rysunku SATA6G_1). Co właściwie zrobić z tym szajsem? Kupiłem kabel kątowy SATA III ale niestety miejsca wciąż zabrakło (karta nie wchodzi do końca). Macie pomysł co z tym
horus666 - Słuchajcie mam taki problem dość nietypowy. Otóż mam sobie kompa, a w nim ...

źródło: płyta GÓWNA

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@horus666:

Od razu mówię żartownisiom - nie będę piłował obudowy karty graficznej. xD


No to chyba nic innego nikt nie wymysli. Możesz kupić jakiś kontroler Sata na PCI express i włożyć do tego drugiego złącza.
  • Odpowiedz
  • 0
@user_no_4: @garfild1994g
A czy da się automatycznie skopiować formułę z jednego arkusza i wkleić do drugiego arkusza w innym miejscu?
Mam Excel kolegi z formułami i chciałbym skopiować go do swojego arkusza, jednakże tak, aby liczył od razu formułę dla moich wierszy?
na przykład to co u niego jest w B2, chciałbym żeby było u mnie w D4 na przykład ale obliczenia z formuły były identyczne.
  • Odpowiedz
😏 za kilka tygodni będe składał R7 7700 32gb 6400 4070ti Super to wypróbuje! Bo na obecnym 5700x 32gb 3600 cl14 2060 Super mi sie nie chce 🤷🏻‍♀️ Przekonałeś mnie 😉️👉
  • Odpowiedz
Hej Mirki,

Przychodzę do was z kolejnym problemem.
Mam serwer postawiony na ubuntu na którym mam MySQL. Strona działa prawidłowo i łączy się z bazą danych. Chciałbym się połączyć zdalnie z bazą danych, ale z jakiegoś powodu mam timeout i nie wiem co może być tego powodem.

W pliku konfiguracyjny bind adress jest ustawiony na 0.0.0.0
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ile mi wiadomo, to ma kształt zbliżony do geoidy :)
PS. Mój poprzedni post był dla żartu, bo autor wpisu podał za mało danych. Nie napisał, w jakiej formie będą współrzędne punktów (czy to będą współrzędne geograficzne, czy adresy), jak dokładnie określone będą te położenia i czy odległości mają być po linii prostej, czy po drogach. A to ważne, bo można to rozwiązać na wiele sposobów.
  • Odpowiedz
W naszej małej firmie trzymamy pliki na wspólnym OneDrive.
Powiedzmy, że chciałbym robić kopię zapasową na dysk komputera raz w tygodniu/miesiącu, bo się boję, że ktoś coś na tym OneDrive zepsuje i pliki znikno na zawsze. Czy jest na to jakiś prosty sposób?
Mogę oczywiście robić to ręcznie (ok. 5GB), ale może jest jakiś lepszy sposób? Albo zautomatyzowany?
Ogólnie nie jestem od tego, ale nie ma w firmie nikogo lepszego, więc muszę się tym zająć.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#informatyka #chromeos

Zainstalowałem sobie #chromeosflex na starym laptopie i ogólnie bardzo mi się ten system podoba.
Myślę dla osób mało zaawansowanych w komputery, będzie to dobry system, żeby stary laptop zaczął działać.

Na pewno można go bardziej polecić niż #linux - od na przykład dzisiaj zainstalowałem #ubuntu i nie działały mi pliki video, jak już dociągnąłem kodeki to filmy się zacinały jak kilkukrotnie przesunąłem do
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MudDuster: Jeżeli za projekt odpowiada Google to jeszcze bardziej nie polecam, niż produktów firmy Microsoft.

Uważam Google za najbardziej zdemoralizowane korpo IT i nie chciałbym, aby jakikolwiek produkt tej firmy miał dostęp do moich prywatnych danych, plików lub informacji o tym, co robię na komputerze i w sieci. Co do tego ostatniego, wystarczą mi wszechobecne skrypty Google chyba na każdej stronie Internetowej, które jak tylko mogę to blokuję.
  • Odpowiedz