Kończy mi sie OC/AC. Zadzwonili z pzu i babka mówi, że wartość auta w porównaniu do poprzedniego wzrosła o 20%. Siedmio letnia auriska xD
Za chwile będzie tyle samo warte za ile je kupiłem w 2018
#ubezpieczenia #auto #inflacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crisu: Auto jest prawie tyle samo warte, jeśli weźmiesz pod uwagę normalne waluty jak Dolar czy Euro :)
A skoro złotówka leci na ryj z wiadomych przyczyn to i wartość auta (w PLN) rośnie :)
  • Odpowiedz