@Mdx91: Już nie mają, po tym stubilionowym mieli denominację bilion do jednego, gdzie najwyższym nominałem było 500, ale po zaledwie dwóch miesiącach porzucili krajową walutę na rzecz dolara amerykańskiego, euro czy chińskich yuanów.
  • Odpowiedz
@ksaler: norma, panika bo zima ciepła i nabije mało impulsów w kapilarach to trzeba na szybko zwiększać cenę , by ciepłownia dostała swoje, w tym kraju nie ma po co oszczędzać bo i tak zapłacimy tyle samo.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kinlej: ostatnie 2 lata to rozpasanie się nie których przedsiębiorców.
W czerwcu 2022r. dostawca papieru do ksero wstrzymał dostawy do #pracbaza z powodu "zerwanych łańcuchów dostaw". Nie wiem jakie ogniwo było zerwane, ale miejsce w którym pracuje ma w promieniu 100km 2 duże zakłady produkujące papier do ksero, btw: do marketów już te łańcuchy były mocniejsze bo półki pełne( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie mam
  • Odpowiedz
Ludzie czy wy dalej nie rozumiecie , jak to wam ma inaczej wytłumaczyć Pan Obajtek, to wszystko dla naszego dobra. On wam to tłumaczy jak krowie na rowie. Uwierzcie :-)
#orlen
#paliwo
#inflacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Obsrajtek właśnie powiedział, że inflacja za grudzień nie byłaby mniejsza, gdyby obniżyli ceny, bo jak zrobili promocję -30g/l to inflacja też nie spadała xDDD
Ja p------e Daniel, bo na tej promocji nikt nie tankował ciągników ani busów. ()

#orlen #obajtek #paliwo #inflacja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tam w Dacii chyba kogoś ostro p----------o, za najlepiej wyposażoną wersję Dacii Sandero Stepway z silnikiem LPG chcą 86k (83k bez LPG), przecież ten samochód był kiedyś jako tako konkurencyjny ze względu na cenę. A teraz? Ktoś nieźle odleciał tymbardziej, że Renault Clio w podstawie jest lepiej wyposażony niż najlepsza wersja stepway.
Pomijam fakt, że do 90k to można kupić zajebiście wyposażoną, Fabię, Clio, Ibizę, KIĘ Stonic, czy Hyundai Bayon który w
mikorys - Tam w Dacii chyba kogoś ostro p----------o, za najlepiej wyposażoną wersję ...

źródło: comment_1672857856dAUXDmFxYVsrU3fnmtddXs.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to zobacz ile fiat Tipo kosztuje( ͡º ͜ʖ͡º)


@bycjaktommyleejones: 108k xDD
Jak patrzyłem 1 mc temu to była jeszcze inna wersja T3 bodajże i kosztowała 86k

No ja nie wiem, te tanie marki posrało jak myślą, że ktoś kupi Fiata Tipo za 108k jak za niecałe 9k więcej ma się już taką KIĘ Sportage
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach