Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy się uwzięli na Obajtka, a co z wywindowanymi cenami węgla ? Nagle można kupić taniej w urzędzie miasta, składy maja węgiel poniżej 2tys za tonę a JSW rekordowe zyski ? Co z resztą ?
#orlen #paliwo #inflacja #wegiel #polska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pesotto: brakuje poczty z tego co widzę. Rozmawiałem ostatnio z moim listonoszem to mówił, że nowy CEO jeszcze dowalił że nie będzie można paczek odbierać tylko będą 3x próbować dostarczać i potem się zawraca.

Idealna metoda jak ktoś kurła pracuje w godzinach doręczeń xD chyba im w ogóle liczba klientów spadnie bo już teraz niemal zawsze się bardziej kuriera opłaca wysyłać.
  • Odpowiedz
Następnym krokiem będzie to że będą się zwalniać


@sorek: zesrają się. Pracowałem na rozdzielni pocztowej i takich uprzywilejowanych, leniwych i starych nierobów to nigdzie łącznie z Polską nie widziałem. A w obowiązkach mieli zadania, które potrafi wykonać szesnastolatek po szybkim przeszkoleniu. Listonoszy czy kierowców brakuje od lat, ale wszelkie centra dystrybucyjne to wolne żarty - każdy imigrant czy gówniarz w McDonaldzie w porównaniu z tymi związkowcami ma ogromny z-------l za
  • Odpowiedz
@strongBAD:

Oczywiście pod warunkiem, że całą swoją wypłatę odkładają.


XDDD ciekawe ile by zajęło zarabianie na pandę przy założeniu ze odejmujemy uśrednione koszty życia

2137 miesięcy?
  • Odpowiedz
  • 59
@strongBAD tymczasem w Niemczech taka panda kosztuje 16k euro.

Średnia w Niemczech to 2665 euro, minimalna 2100.

Niemiec zarabiający średnią ma taką pandę po niecałych 7 miesiącach, a zarabiający minimalną po 9.
  • Odpowiedz