Dzisiaj zapłaciłem 3 zł więcej niż ostatnio za bilet Kolei Mazowieckich (10,40 zł w jedną stronę). Dojeżdżam do pracy na trasie ok. 10-12 km. Taniej byłoby już samochodem, ale nie mam takowego. Panie Premierze, jak żyć w tym państwie z dykty i gówna?
#p0lska #pkp #inflacja #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polski cud gospodarczy i chleb z baltony po 2.99, a jego kolega kupił za 2.64! I co wy na to? Łyso wam! Fataliści, narzekacze!

Jak wam za drogo, to "zastrzyk w pupę z penicyliny"

Ja p#&* gdzie ja żyję.

#nieruchomosci #nbp #inflacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach