• 0
@jigsaw96: właśnie taki świetny plan dnia tutaj mają. Śniadanie 8, obiad 13 i kolacja o 17, a później siedź do wieczora głodny..

Dobrze ze chociaż jest bufet na dole
  • Odpowiedz
Dzisiaj na obiad musiałam przyrządzić coś bezmięsnego, ze względu na wegetariańskiego gościa. Wybór padł na tagliatelle z podgrzybkami. Wyszło bardzo fajnie. Kiedyś coś podobnego dawałam na GzW, ale przypomnę, może się komus przyda;)

Jest banalne, robi się w 20 minut.

- 500 g podgrzybków lub borowików;

-
gugas - Dzisiaj na obiad musiałam przyrządzić coś bezmięsnego, ze względu na wegetari...

źródło: comment_sKyauaJ1MUxFUdZ6tXscNbHb7oI6wPTp.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaef: jedno z moich ulubionych dań. Proste jak cholera, ale imo nie ma na mule lepszego sposobu :] czasem dodaję trochę śmietanki na koniec do sosu. I lubię je jeść z frytkami :]
  • Odpowiedz
Ostatnio znowu był czas na dziczyznę, bo mi zalegała w zamrażarce, nie udało mi się zrobić sarniny a la Wellington, jak mi doradzał @kaef, więc zrobiłam gulasz z grzybami leśnymi. Chciałam trochę poszaleć, pokombinować, uzyskać lekko słodkawą nutę, wyszło coś pięknego.

- 0,5 kg dziczyzny - ja użyłam sarniny;

- 0,5 kg podgrzybków lub
gugas - Ostatnio znowu był czas na dziczyznę, bo mi zalegała w zamrażarce, nie udało ...

źródło: comment_AuKekOpnYFO835nofiEOmTZtyOjl0J48.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaef: chciałam się zabrać, ale się okazało po rozmrożeniu, że sarnina była w kilku kawałkach, nie dało się tego w żaden sposób rozerwać. Kupiłam już wszystkie składniki, więc musiałam coś wykombinować :]
  • Odpowiedz
@reasonable: jak to mój tato mawia - jak nie pijesz wina do obiadu, lub go do niego nie dodajesz, to jeszcze biedna krowa pomyśli, że ją pies je.

A tak naprawdę - robię, ale rzadko. Wino nadaje się cudownie do wszelkich marynat, sosów, wszystkiego ;)
  • Odpowiedz
Do wody w której gotowała się szynka ok 2l dodajemy słoiczek chrzanu , parę ząbków czosnku , majeranek , sól pieprz liść laurowy troszkę ugotowanej białej kiełbasy i voilà zupka która postawi na nogi umarłego. Można zaciągnąć śmietanką

#gzw #swiatecznegzw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciasto opada po wyjęciu (2 razy było ok, nic się nie działo- ten sam przepis ta sama temperatura) Pierwszym razem mogła być to kwestia polewy. Czy zostawienie na chwilę jeszcze w piekarniku (brak termoobiegu) coś da czy gdzie indziej jest problem?

#gotujzwykopem #gzw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach