#gzw Idealnie pasuje nie tylko do zimnych mięs, kiełbas, pasztetów, ale też do serów, szczególnie pleśniowych. Serwuję ją w pracy od dwóch lat, teraz w końcu robię sobie w domu i będę pakował w słoiki! Bohaterem dnia jest Marmolada z Czerwonej Cebuli

Chce ktoś pewny i przetestowany przepis?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaef: ja się zabieram za to w tym tygodniu. Chilli zasadziłam w lutym w ilości przeogromnej, póki co mi rośnie z 30 roślin, więc przepis na dżem też mi się przyda ;)
  • Odpowiedz
@barytosz: no to makaron podgotuj ale z 3 minuty, z jajka roztrzepanego, mleka i tego plasterka sera (sól i pieprz) mozesz zrobić sos, makaron do naczynia zaroodpornego, zalewasz tym jajkiem z mlekiem i przyprawami, pieczesz z 20 minut, poelwasz keczupem :P
  • Odpowiedz
@maqs7: krem patissiere.

Ubić 6 zóltek w rondlu, dodająć partiami 1/2 szklanki cukru i szczyptę soli. Kontunuować do czasu, az masa zgęstnieje i zrobi się bladożółta.

Dodaj, ubijajac, 1/2 szklanki przesianej mąki uniwersalnej, cały czas ubijajac wlewaj stopniowo 2 szklanki gorącego mleka. Doprowadz do wrzenia, potem ubijaj energicznie jeszcze przez kilka sekund, aby pozbyc sie grudek. Mieszaj łyżką i gotuj na wolnym ogniu prezez 2 minuty. Po zdjęciu z ognia
  • Odpowiedz
Sałatka ze świeżym szpinakiem, awokado, kurczakiem i sosem miodowo - musztardowym wyszła pysznie.

Jak by ktoś złapał smaka, wykonanie jest banalne:

Kurczaka smażymy z dodatkiem ziół prowansalskich, soli, pieprzu. Na talerzu układamy sałatę lodową, szpinak, pomidorki, oliwki, awokado, kurczaka w paskach.

Sos:
gugas - Sałatka ze świeżym szpinakiem, awokado, kurczakiem i sosem miodowo - musztard...

źródło: comment_0xU3WbNWd2OfOfD9djUF2sEJtMHOIO7Q.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kojos: Na oko: ze dwie łyżki majonezu, ze trzy łyżki jogurtu naturalnego, ząbek (albo więcej) przepuszczony przez praskę, do tego sól, pieprz, trochę cukru, zioła prowansalskie. Potem na dwie godziny do lodówki, by smaki się przegryzły.
  • Odpowiedz
@gugas: Nie. Dokładnie tak jak napisałem - mały ogień i bez pośpiechu;) Kwestia doboru wielkości patelni, u mnie warstwa wylanych jaj ma z jakieś 7-8mm grubości. Mój kumpel z pracy robi omlety na szybko, tj. z podnoszeniem, przesuwaniem, trzęsieniem patelnią. Ja stawiam w kąciku na najmniejszym palniku i robię w tym czasie coś innego. Ale zajęło mi to rok, żeby metodą prób i błędów dopasować do siebie wszystkie ważne elementy:P
  • Odpowiedz