@CzarnyBelzebub: Z Gothikiem to trzeba jak z jajkiem :D Instalacja patchy, gmdk, systempacki itd. Spolszczenie + dubbing można sobie dograć. I nie odpalać gothika przez steama, tylko "lokalnie". Fakt, niektóre mody działają ze steamem, ale to trzeba się z tym #!$%@?ć xD
Wściekły Onar Stonoga po ostatnich wyborach:

Coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz: wynik buntu przeciwko królowi Rhobarowi II to jest jakaś porażka. Ja myślę że to #!$%@? wyspiarskie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która poparła na tych #!$%@?ów karachanów z zakonu palladynów to jest jakiś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie społeczne jak moje, gdzie
źródło: comment_z9LUHvnlOSbj44RUW09ky6ZDzjISg5vI.jpg
po jakimś czasie postanowiłem powrócić do gothica 3, części którą dosłownie kocham i nienawidzę. jak to z powrotami bywa, jest, jest podobnie jak z wracaniem do byłej dziewczyny - jest sentyment, są wspomnienia, wygląda całkiem spoko, ale jak już zaczynasz się w to bawić, to po chwili przypominasz sobie czemu właściwie już nie jesteście razem i co cię w niej #!$%@?ło.
do sedna: tyle samo doświadczenia za orka co za ścierwojada, wtf?
@kitcre: Już ich tak nie szkaluj, przecież pod koniec już się zbierali do wyjścia z miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć z tego co pamiętam to w g3 była wzmianka, że Khorinis upadło ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale na pewno zginęli z honorem.

…Ale Beliar nie znosił widoku światła i niszczył wszystko, co Innos stworzył. Ujrzał wtedy Adanos, że w ten sposób nic nie może istnieć na świecie: ani jasność, ani mrok. Stanął więc między swymi braćmi i próbował pojednać ich ze sobą. Jednakże bez skutku. Ale tam, gdzie stanął Adanos, ani Innos, ani Beliar nie mieli żadnej władzy. W miejscu tym ład i chaos współistniały w harmonii. Tak oto powstało morze, a z morza