Wpis z mikrobloga

Pykam sobie w global moda, bo zawsze omijałem tę modyfikację i przyznam, że gra mi się bardzo przyjemnie. Jest trudniej, ale widze, że jest np o wiele więcej kamiennych tabliczek j na stałe bonusy, których wartość punktów jest taka sama jak w nocy kruka. Ale się zastanawiam do jakego progu walić punkty nauki, bo jednak global na starcie wymaga ich trochę więcej. Oczywiście akurat tutaj niech nikt się nie zraża bo nie jest to patologia jaka zaistniała w forku tej modyfikacji - przeznaczenie

#gothic
Pobierz Jarkendarion - Pykam sobie w global moda, bo zawsze omijałem tę modyfikację i przyzna...
źródło: comment_1673082024yBTEVnRD4WsgMArGBVnwPb.jpg
  • 11
@Prawobezsprawiedliwosci: Oj dużo. To mod na bazie global moda, ale wszystko spieprza.

1. Balans trudności i rozwj postaci to kpina. Punkty nauki lecą w niepamięć za byle umiejętność, bonusy mają obniżone wartości do minimum, ty masz mało zdrowia i rozwój bezimiennego a wszystko ma kilka razy tyle co w podstawce. Zadania są pogmatwane, przynieś, podaj, pozamiataj za mało złota i expa. Ogólnie tragedia jak się gra bez kodów. O ile w
@Prawobezsprawiedliwosci: @Jarkendarion: dodam tylko że tabliczki stały się bezużyteczne, bo po prostu się nie opłaca wydawać 50lp na nie. Mi się aż tak ciężko nie grało bo faworyzowany styl gry to 1h, no i kowalstwo jest op na ten przykład. A i powiem jeszcze że tak jak Klasztor od tych samych twórców stoi fabułą, tak w przeznaczeniu fabuła śmierdzi wyjątkowo mocno, a grałem w wiele modyfikacji a przeznaczenie przeszedłem od
Pobierz percunust - @Prawobezsprawiedliwosci: @Jarkendarion: dodam tylko że tabliczki stały s...
źródło: comment_1673208605EuSrWou6N7HoXloJtcotMd.jpg
@percunust: przeznaczenie byłoby dobrym modem gdyby nie balans trudnosci. Przechodzę global i oprócz wargow i cieniostworów bez problemu unikam potwory. Bandyci nie mają mnie na jedno uderzenie. Dziennik pomaga w rozwiązywaniu questów. Gdyby nie to że global jest stary i można go porównać ze starym returningien rebalance to bym polecam gorąco na strimy.