Gothic > Gothic 2 > Risen > Gothic 3
Gry, które wymieniłem, w nie grałem. Aktualnie przechodzę Gothic 3. Nudy!
Nudny zaczął się robić od centralnego miasta.
"nie wiemy, czy możemy ci zaufać". W każdym mieście ten sam tekst. Na zamknięte kufry marnujemy wytrychy i czas, w środku zazwyczaj nic takiego nie ma. Wszędzie podobne zadania. Zabij potwory tu, przynieś mi tego zielska tam..
Jeszcze pustynia i Północ do zwiedzenia..
W Gothic
#gry #gothic #arkczyta #gpt #gimbynieznajo #tworczoscwlasna

Na TVGry pojawił się kolejny mój materiał - tym razem już nie odnośnie #unreal , a #gothic. Zainteresowanych zapraszam do wykopywania (chociaż to nie mój wykop), a tych, którym się nie chce - podaję video na tacy - tutaj :)

Wykopalisko: http://www.wykop.pl/link/2871061/najlepsze-mody-do-gier-z-serii-gothic/

Film:
@nieumiemtanczyc: cóż diccuric jak na swoje czasy to była świetna rzecz, przecież to był jeden z pierwszych(jak nie pierwszy) duży mod do gothica, pamiętajmy że on ma 11 lat :D w porównaniu z dzisiejszymi modami i rozwiązaniami w nimi jest już dość leciwy, ale wprowadzał mimo wszystko kilka ciekawych i fajnych rzeczy, w sumie nadal jest grywalny w porównaniu do takiego die bedroung

a czekaj to die bedroung jednak był pierwszy
nie, a jeśli tworzy to w jakimś minimalnym stopniu


@Jurigag: No chyba żartujesz. To, że większość gier wygląda identycznie od strony artystycznej (może niektórzy pokuszą się na jakieś komiksowe naleciałości) nie znaczy, że grafika nie ma znaczenia. Gothic miał to do siebie, że miał kolory nie tak przesycone jak w innych grach, co oczywiście pasowało do całości zamysłu. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tej gry w pastelach, jak jakieś Divinity.
źródło: comment_HbevUN9EGugWaIEmboLWIDhDVd83oQY6.jpg
Dzień XIII/XIV/XV

Łiiii jestem zjawą..;p

Gram ostatnio na raty, więc uznajmy, że 3 dni takiego grania po 5h się uzbierało.

No i tak. III rozdziała nadal, gdyż gram tak, by w każdym rozdziale rozwalić maksymalnie jak najwięcej, np. w II zostawiłem tylko orków pod zamkiem oraz teren za palisadą, i to ostatnie też z głupoty, bo oddałem zadanie Garondowi, a by pozwiedzać dalej brakło mi mikstur, a jak wiadomo wyjście z GD
źródło: comment_AeRP3K9nOozZ64oxVX43AMNDUrvpzRdR.jpg