@patrickwro: ładnie, jak sobie pomyślę, że nie nauczyłem się alchemi na mistrza przed wykonaniem questa z Bodowinem, gdzie potem on już nas nie nauczy, i zaprzepaściłem szansę na zrobienie 20 potków siły, to mnie strzela, nawet pomimo tego że moja postać pod koniec już była koxem nie z tej ziemi xD
  • Odpowiedz
jak byłem czeladnikiem u kowala to mogę jeszcze zdobyć mistrza w alchemii? hershlik bierze mnie na czeladnika ale szkoli tylko do 2 poziomu alchemii
#kronikimyrtany #gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Takie na szybko co daje mi zręczność przy broniach?
Tylko to że mogę je założyć i nic więcej?
I druga rzecz to pomiędzy 1H a 2H jaka w sumie jest różnica bo znalazłem jakieś chyba ukryte bronie 1h pod zręczność i w sumie ma dużo więcej obrażeń niż te 2h co do tej pory znalazłem
#gothic #kronikimyrtany
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jednoręczne miecze od zręczności potrafią być bardzo długie: Miecz mistrzowski.


@Bonwerkz: Potrafia, a bronie 2 reczne potrafia byc krótkie.
Ale generalnie 2h maja srednio wiekszy zasieg, wolniejsze animacje i pewnie wieksze maksymalne obrazenia per 1 cios co w gothicu ma wieksze znaczenie niz sie wydaje.
  • Odpowiedz
2 razy zaczynałem grę bo z-----a się misja, nie było dialogów a ogarnąłem to dopiero później, myśląc że to nic nieznaczący błąd Chyba z 6 razy zaczynałem niż grę z save, który zapisywałem 1-2h temu bo świeży się zepsuł.
W NK, nigdy nie miałem tego problemu, fakt czasami wysypało gre ale z save problemu nigdy nie miałem. Dziś odpalam grę i save jest, szkoda tylko że jest tylko obrazek bez nazwy miejsca
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bez biegania na K sobie nie wyobrażam znów czasu tracić, no ale za pierwszym razem nie.


@RwandyjskiFront: bo ogolnie to zauwazylem ze masa skryptow, zadan, scenek itp sie psuje jak np wlatujesz na K/F8 w jakas scenke ktora powinna Ci odebrac sterowanie, kamere itp
  • Odpowiedz
@Rebrond: Też go na starcie zauważyłem, w mieście w ogóle zapomniałem, że to on na starcie jest we wsi, i dopiero wykopek jakimś wpisem mnie uświadomił, ze to Volker był :D
  • Odpowiedz
Yo, dwa szybkie pytania dotyczące Gothic 1 bo nie pamiętam do końca:
1. Czy mobki resetują się co rodział? W sensie warto powybijać część przed przejściem do aktu 2 itp?
2. Po przyłączeniu do którejś grupy od razu zaczyna się akt 2? Pytam bo przydałaby się zbrojka żeby łatwiej wybijać te mobki :>
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Riiuku: 1. Co rozdział pojawiają się jakieś nowe, jak w 1. Była grupka 3 scierwojadów to w 3. Będzie ich 5 o ile w tym miejscu się respią (raczej wszędzie się nie respią)

2. Akt 2 zaczyna się w momencie udania się na bagna w celu przygotowania rytuału przyzwania śniącego, także jak dołączysz do nowego lub starego to nie zaczyna się od razu, co z sektą to nie wiem
  • Odpowiedz
Mam problem z misją pomoc dla powodzian, a dokładniej z kamieni. Pokonałem tych farmerów którzy mieli tak zrobić ze jeden wpadł do wody i chyba utonął, z drugim nie mam opcji dialogowych. Co teraz? Gdzie są te kamienie abym sam mógł je usunąć
#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach