wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@vateras131: na górze gdzieś? bo ja już na samym dole jestem i wychodzę
- 0
@vateras131: ok mam
Zbieram się właśnie do wejścia do Kopalni Araxos. Dwa pytania: Gdzie mogę wymienić bryłki złota na złoto, żebym po wejściu nie był stratny? I drugie pytanie, z jakiegoś powodu nie mam w ekwipunku kilofa, znajdę jakiś wolny gdzieś w kopalni czy lepiej gdzieś kupić przed wejściem tam?
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
@Bury_Zenek: możesz włożyć wszystko do skrzyni obok wejścia do kopalni, kilofy dostaniesz w środku albo u kowali
konto usunięte via Android
- 1
@Bury_Zenek zaraz po wejściu do kopalni z automatu
- 0
- 90
@Jarkendarion to chyba nie grałeś w psi patrol.
- 68
@Jarkendarion: NIe no irdorath biorąc pod uwagę poszukiwania, znalezienie mapy, drużyny i wypłynięcie na jakąś nieznaną wyspę. jak dla mnie ten klimacik był super. Fakt Świątynia śniącego była lepsza ale nie aż o tyle :D
- 4
Dobra - po 100h gry oraz zdobyciu 34/40 osiągnięć w jednym playthrough muszę powiedzieć, że to jest gra wręcz wybitna pod wieloma względami oraz trochę niedorobiona w kilku. Tak więc (są spoilery):
+ Klimat gry jest super. Naprawdę świetnie zrealizowana muzyka, piękne lokalizacje robią swoje.
+ Super zrobiony balans ekonomiczny
+ Super zrobione skalowanie trudności walk (Wiedźmin 3 ze swoimi Nekkerami silniejszymi od Smoka bo są o 3 poziomy wyżej może się schować)
+ Świetnie użyty
+ Klimat gry jest super. Naprawdę świetnie zrealizowana muzyka, piękne lokalizacje robią swoje.
+ Super zrobiony balans ekonomiczny
+ Super zrobione skalowanie trudności walk (Wiedźmin 3 ze swoimi Nekkerami silniejszymi od Smoka bo są o 3 poziomy wyżej może się schować)
+ Świetnie użyty
@Urajah: co so fabuły mam dokładnie takie same odczucia jak Ty, najwiekszy zonk był wtedy gdy
@Usmiech_Niebios: Masz rację, orkowie powinni byc duzo silniejsi, ja przez całą grę jako wojownik z 2h mialem jedynie problemy z nastackowajymi ludźmi Volkera, bo jeden się bronił i parowal moje ciosy a inni mnie bili w tym czasie, z orkami żadnych problemów.
@Usmiech_Niebios: Masz rację, orkowie powinni byc duzo silniejsi, ja przez całą grę jako wojownik z 2h mialem jedynie problemy z nastackowajymi ludźmi Volkera, bo jeden się bronił i parowal moje ciosy a inni mnie bili w tym czasie, z orkami żadnych problemów.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 91
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 250
@trejn: Rok AD 2022 a p------i ludzie przelewają kasę jakimś nołnejmom za friko. Co za p------a akcja.
- 66
@Perun_93: Dostał 30zł w kolejnych donejtach od ludzi którzy wyśmiali jego zachowanie. Gdyby miał odrobine rigczu, to te 30zł by przelał również, a tak tylko zbuldpił.
Branie udział w akcjach charytatywnych polega na tym że musisz robić to anonimowo, z satysfakcją dla siebie. Kiedy wychodzisz przed scene, dajesz bezdomnemu 10zł i czekasz aż tłum zacznie bić ci brawo to jestes pozerem, frajerem a nie darczyńcą, zwykła reklama swojej osoby na
Branie udział w akcjach charytatywnych polega na tym że musisz robić to anonimowo, z satysfakcją dla siebie. Kiedy wychodzisz przed scene, dajesz bezdomnemu 10zł i czekasz aż tłum zacznie bić ci brawo to jestes pozerem, frajerem a nie darczyńcą, zwykła reklama swojej osoby na
Ja jebe, gram sobie g2nk, oczywiście na kilku zapisach (ale dość często je nadpisuję żeby nie tracić dużo czasu jakby któryś plik się popsuł). I nagle się zorientowałem, że nie mam w grze żadnych mobów od nie wiem kiedy (╯°□°)╯︵ ┻━┻ wzięły wszystkie i zniknęły. Został mi jeden sejw sprzed apokalipsy, ale 2 godziny ponad w dupsko ( ͡° ʖ̯ ͡
- 0
@conormacgregor tak, dx11, udało się już nadrobić straty xD
@ossadagowah: ja radze sciągnąć dx11 ze spine, bo to na pewno znów się stanie i będziesz się tylko w------ł.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@kamillus9: ładnie, u mnie dużo skromniej ale też narzuciłem sobie trochę takich roleplayowych ograniczeń. Mój Marvin to łowca, zostałem też w Gildii zamiast odchodzić do WK przez co pewnie sporo doświadczenia uciekło. Na kowalstwie nie miał powodu się znać, tak samo na magii czy alchemii poza najbardziej podstawowymi miksturami leczniczymi (więc brak mikstur do statów poza kupnymi). Niepotrzebnie uczyłem się pisania zwojów, chociaż można to tłumaczyć tym że zwoje są
źródło: comment_1641165706316YhGf5PZyq4MZeOQBfDK.jpg
Pobierz- 0
@kamillus9: Mi się udało skończyć przed świetami w 60h jako łucznik w Gildii (tylko łuk, nic więcej nie używałem :D)
53lvl. I tak myślę, czy grać od nowa czy nie. Jako strażnik-Mag :D
53lvl. I tak myślę, czy grać od nowa czy nie. Jako strażnik-Mag :D
Gdzie dokładnie czega Kessel zeby zrobic rytuał inicjacji do wodnego kręgu? W spalonej chacie go nie ma, chyba gra mi sie zbugowała :/
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@zarev: Jest dzięki!
- 17
Kroniki Myrtany w końcu ukończone, po prawie 90 godzinach wyśmienitej zabawy. I co mogę powiedzieć... Nie nazwałbym tego dzieła dodatkiem, ani tym bardziej modem, dla mnie jest to pełnoprawny prequel całej sagi Gothic. Gra jest po prostu genialna, twórcy wycisnęli ze starego silnika chyba wszystko co się dało, a scenarzyści zasłużyli na medal łącząc Kroniki Myrtany fabularnie z pierwszym Gothicem. O wyborach jakie przyjdzie nam wybrać nie będę nawet wspominał, powiem jedynie,
źródło: comment_1641163792eLLIeaJcNOlBb2KpOV0rBE.jpg
Pobierz- 5
@kamillus9: ukończyłem godzinę temu po około 100h i podpisuję się pod wszystkim co napisałeś, wspaniała przygoda. Aż smuteczek ogarnia jak się pomyśli o hejterach Gothica którzy takich historii nie doświadczą bo hurr durr przestarzała mechanika xD Bawiłem się lepiej niż przy jakiejkolwiek innej grze od czasu Mass Effectów czy Wieśka.
- 7
- 6
@shroon: Nie lubię Gothica a i tak wykopię;)
Jak zamienić się spowrotem w sobie? XD
Nie pamiętam, a musiałem się zmienić w chrząszcza XD
#gothic #kronikimyrtany #grykomputerowe
Nie pamiętam, a musiałem się zmienić w chrząszcza XD
#gothic #kronikimyrtany #grykomputerowe
- 0
#kronikimyrtany
#gothic
kto uczy mistrza dwuręcznej 2 rozdziale, dołączyłem do araxos ale jeden jest juz nie wystarczalny
może ktoś poza miastem?
#gothic
kto uczy mistrza dwuręcznej 2 rozdziale, dołączyłem do araxos ale jeden jest juz nie wystarczalny
może ktoś poza miastem?
- 0
8/42 - godzinny utwór z kronik myrtany, soundtrack wrzucany codziennie.
#kronikimyrtany #gothic #youtube
#kronikimyrtany #gothic #youtube

- 10
- 26
- 2
@patrickwro: ładnie, jak sobie pomyślę, że nie nauczyłem się alchemi na mistrza przed wykonaniem questa z Bodowinem, gdzie potem on już nas nie nauczy, i zaprzepaściłem szansę na zrobienie 20 potków siły, to mnie strzela, nawet pomimo tego że moja postać pod koniec już była koxem nie z tej ziemi xD
- 0
- 0
jak byłem czeladnikiem u kowala to mogę jeszcze zdobyć mistrza w alchemii? hershlik bierze mnie na czeladnika ale szkoli tylko do 2 poziomu alchemii
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
#kronikimyrtany #gothic
Jak ubić te cholerne ścierwojady w zadaniu "lekarstwo dla Jorna". Nie mam obrony od ognia i mają mnie na hita (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Jak ubić te cholerne ścierwojady w zadaniu "lekarstwo dla Jorna". Nie mam obrony od ognia i mają mnie na hita (╯°□°)╯︵ ┻━┻
- 0
#kronikimyrtany #gothic
Którą linijką tekstu w gothic.ini zmniejszyć animację okien dialogowych? Widziałem w jednym streamie jak gość coś takiego miał.
Którą linijką tekstu w gothic.ini zmniejszyć animację okien dialogowych? Widziałem w jednym streamie jak gość coś takiego miał.
@Bonwerkz: możesz to w ustawieniach wyłączyć
- 0
@TuNieMaZadnegoTelefonu: faktycznie, dzięki.






























jest jakiś myk żeby zagrać w G2NK bez dodatku (wersja steam) ? zależy mi tylko na rozegraniu sobie polowania na smoki (przez NK Vatras nie może iść naprawić amuletu bo nikt nie będzie p-------ł w kółko tego samego kazania w Khorinis) , i klimacie górniczej doliny z paladynami za którymi zatęskniłem grając w kroniki, ale widzę że nie ma tak łatwo z tym
https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Gothic_II:_Classic_mod