@Narkan: ta zmiana z łukiem jest tak zajebista że to szok, ciekawe ile komuś zajęło ogarnięcie tego, dobrze rozumiem że toporami będzie walczyło się wolniej niż np mieczami ?
znaczy pewnie i tak nie zagram, bo jak dla mnie za dużo wrzucają wszystkiego, za dużo wątków o słabej jakości fabularnej
@Jurigag: Kilka miesięcy przed premierą twórcy wpadli na pomysł jak dodać celownik. W kwestii różnicy między mieczami a toporami nie jestem pewien, ale włócznie otrzymały własną animacje. Z tego co mówią inni poziom arcymistrzowski opanowania walki jest skopany, animacja jest gówniana. Mi też się pare spraw z returninga nie podoba, na przykład jazda na cierniostworze
Fable, Medal of Honor Allied Assault, NBA Street Homecourt
Diablo II, the Sims 2, Assassin's Creed II, Gothic 2, TOCA 2, Deluxe Ski Jump 2
Fallout 3, Hari Pota (OGRAŁEM GO CAŁEGO), Worms 3D
Battlefield 2142

Te wszystkie gry to gry, które mogę nazwać grami dzieciństwa. Szczególne wyróżnienie dla NBA Street Homecourt, w którego, będąc podludziem z podbazy, grałem na konsoli stojącej przed Empikiem zawczasu składając się z kolegami na dolewkę coli
źródło: comment_dxLqJCXXjTou3CjRiq85lM4jPY4G0qjD.jpg
Wszystko zaczęło się, gdy zbudowałem sobie tę chatę! Wszyscy mówili: "Nie buduj chaty tak blisko rowu!". Ale żaden z tych #!$%@?ów nie powiedział mi, co się może stać, jeśli ją tu jednak wybuduję! Jak wróciłem z kopalni kilka dni temu, miałem dodatkowe drzwi! Banda wieprzy! Nienawidzę ich! Nie wyobrażasz sobie jak ja ich nienawidzę! Teraz wszyscy przełażą przez moją chatę jakby nigdy nic! Każdy cholerny dupek!
  • 105
pamiętam jak pierwszy raz grałem w #gothic 1 i jakaż była moja rozpacz, gdy ten cwaniak Thorus zażądał ode mnie 1000 brylek rudy, by wejść do zamku. Ale nie zalamalem się, hardo sprzedawalem wszelkie #!$%@?, stałem sie mistrzem znajdowania piekielników, później wiedziałem gdzie każdy z nich rósł xD metodą sejwów zabijalem kolejne kretoszczury i scierwojady, później smażyłem ich mięso, bo było warte 2 brylki więcej xD wejście do zamku stało się moim
źródło: comment_00iXYh1PMYTIYbpoIhpG3oBy3bOidZKd.jpg
@zgodzio123:
- Panie Onarze, bo tu padło takie pytanie, ponieważ mocno krytykuje pan Rhobarda II i straż miejską, tej zimy było takie pytanie, czego ludzie się boją najbardziej. Pierwsze miejsce smoki, drugie miejsce orkowie, trzecie miejsce zębacze.
- Ańńie było tam bandytów przypadkiem?
- Nie, nie było bandytów.
- Nie było bandytów, popatrz pan!
- Byli, ale nie w pierwszej trójce. Panie Onarze, w Khorinis jednak panują ci wredni paladyni. Tylko
Sa bardzo sprytne i jakoś się... porozumiewają. Nigdy nie chodzą same. Atakują całym stadem. Ale jest coś jeszcze. Wśród nich jest jakiś inny jaszczur. Rzadko się pokazuje, ale go widziałem. Inne zębacze pochylają łby, kiedy przechodzi, ale ciągle go obserwują. Dopóki ten jeden się nie ruszy, reszta też nie.

#gothic #gothic2 #heheszki
źródło: comment_eGi8zabe4kh7PERXsxIkvyaROsq0qpvI.gif