Jakim cudem mam niby uzyskać 400 bryłek za ziele od Baala Isidro? Jeden rodzaj opyliłem Szkodnikom, pytając ich o to w rozmowie (10x10 bryłek). Zostało mi 20x Mrok północy i 20x Zew nocy. Jak proponuję teraz ziele, to odpowiadają, że kupiliby, ale przecież go nie mam (czyli te najwyraźniej rodzaje nie nadają się do handlu detalicznego). Natomiast handlarze w NO są skłonni mi dać max. 5 bryłek za ZN i 4 bryłki
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@AnonymousDev sprzedajesz to Cathnirowi (chyba tak się nazywał) w karczmie, tej samej w której jest Isidro, hurtem całość i dostajesz 400 :)
@AnonymousDev to chyba jakiś bug. Mi też tak mówił, ale potem dostałem zioło Isidro, podszedłem do niego i wykupił całość. Spróbuj się przespać / przeładować grę, może pomoże?
#gothic ale muzyczka to fajna co
- 19
dzisiaj z 10 minut się j-----m z jednym zamkiem. w końću otwieram skrzynie a tam k---a JEDEN TALERZ warty bryłke rudy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
goty
#gothic
goty
#gothic
@Czmiel_: wczoraj chlop na streamie 2 godziny otwierał
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Zauważyłem, że na steam zniknęło demo Gothic Remake (Nyras Prologue).
Jak coś to łapcie steam://install/3448280 i otwórzcie we steamie.
#steam #gothic #gothicremake #gry
Jak coś to łapcie steam://install/3448280 i otwórzcie we steamie.
#steam #gothic #gothicremake #gry
- 1
p--------i mnie z iloscia goblinow broniacyhch almenach, ja j---e
#gothic
#gothic
#gothic jak zbroje cienia najlepiej ulepszyć
- 7
#gothic Czasami się klimat wiedzimina robi
źródło: 3424232323
PobierzMoi drodzy, ktoś próbował iść full-mage build? Zmienili coś w porównaniu do oryginału czy to nadal jest gra na super-hard?
#gothic
#gothic
- 0
@sirgorn: podziękował, wędrowcze!
Po 12h zostałem cieniem. System ulepszeń zbroi fajny, podoba mi się, ale cena za to, to jakis nieśmieszny żart, mam pełno złomu do sprzedania więc z 1k by wyszło ale sklepikarze mają po 50-100 bryłek aby XD
Ogólnie nie czaje narzekania i niezadowolenia, gierka wciąga masakra.
Co do obozów to, najemnicy mega wyglądają, a ich obóz wow.
Już wiem, że następne podejście robie magiem, specjalnie sejwa se zostawiłem, czary wyglądają mega
A
Ogólnie nie czaje narzekania i niezadowolenia, gierka wciąga masakra.
Co do obozów to, najemnicy mega wyglądają, a ich obóz wow.
Już wiem, że następne podejście robie magiem, specjalnie sejwa se zostawiłem, czary wyglądają mega
A
@MinisterKoryto: ja mam 7h i wszystko co osiągnąłem to obejrzenie każdego j------o metra kwadratowego w starym i nowym obozie xD Tak jestem oczarowany remakiem gry dzieciństwa, bo próbowałem zrobić podejście pod jedynkę, ale w dzisiejszych czasach to już ciężko. Ogólnie pływanie/nurkowanie zajebiste, duże ciekawych rzeczy w wodzie, widać napracowanko. A obóz oczywiście Nowy, trochę szkoda Diego, ale OG przechodziłem w starym, więc nowe wydanie, nowy obóz :D
- 2
@cyberchosnek: No ja z 3h biegałem bez celu i podziwiałem, wbiłem do drugiego rozdziału, bo już nie miałem co do roboty. No i z godzinę poświęciłem na tych dwóch co stoją na moście do NO, na końcu odpuściłem bo już psycha siadała i pobiegłem naokoło xD
- 0
Działają wam normalnie kody na orkową zgubę i inne wartościowe bronie? #gothic
- 5
@miichu: Dla Ciebie to jest Panie K---a Popkorn
- 1
#gothic
Kurde zabrałem wrzuta na wycieczkę do obozu bractwa a ten przygłup się gdzieś zgubił po cutscenie xD
Kurde zabrałem wrzuta na wycieczkę do obozu bractwa a ten przygłup się gdzieś zgubił po cutscenie xD
@ppooii: pewnie już sądzi łąkę kwiatową
- 4
#gothic k-----a mnie bierze z tymi zamkami (╯°□°)╯︵ ┻━┻ zagadki jak w uncharted a w środku pewnie znajdę 2 sery
@Jonasz-Kiszke-Mikke: Ciekawe co Wrzód sądzi o evencie rolkowym i koncercie Dawida Podsiadło.
- 14
- 33
źródło: ezgif-263e1818434d054f
Pobierz- 3
znalazłem na bagnach wyrwę w skale gdzie widze, ze leży trup z butelką wina w ręku. Bede musiał sie tam wrócić i zamienić się w chrząszcza
#gothic
#gothic





















#gothic