Mam misję żeby iść do saturasa. Najemnicy nie chcą mnie przepuścić a cronos nie ma opcje dialogowej. Ktoś wie gdzie trzeba iść? #gothic
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic
Dobra, ale tak serio. Jako ktos, kto w to nigdy nie grał warto to kupić? Czy to tylko dla tych co za dzieciaka sie w to zagrywali i nostalgia mocno?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nujabes: Zależy w co grasz, jak jesteś fanem RPG'ów w settingu fantasy to imo warto kupić. Gothic ma naprawdę fajną eksplorację świata i wyczuwalny progress postaci w stylu "od zera do bohatera" bez durnego level scalingu.
  • Odpowiedz
@nujabes:
Gra to turbo drewno i ma masę bugów na ten moment, szczerze to nie wiem czy chciałbym to ogrywać jeśli nie zagrywalbym się w og za dzieciaka
  • Odpowiedz
Jestem już w III rozdziale i tak szczerze to bardzo pozytywnie mnie ten remake zaskoczył, myślałem że to będzie crap, ale gra się bardzo przyjemnie. Lokacje, klimat, soundtrack, walka wszystko na bardzo duży plus jak dla mnie. Główne minusy to optymalizacja i w większości drewniane animacje. Wiadomo, że nie jest to produkcja na miarę Wiedźmina 3, ale chyba nikt tego nie oczekiwał, naprawdę solidna gra zwłaszcza jeśli poprawią te błędy techniczne
#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawidczeta: trochę usprawiedliwianie na siłę, wychowałem się z ery PS1, ale może to, że ja zazwyczaj byłem pctowcem i zawsze te gry chodziły dużo lepiej, dzisiaj ta różnica jest tak marginalna, że wole konsolę. PS4 miało dobre gry, ale scamowali, bo miała być to konsola pod 1080p z 60 klatkami, kiedy już na rynku pojawiały się 1440p i 4k monitory
  • Odpowiedz
Ej, nieironicznie świetny jest ten gothic. byłem gotowy na 6/10, a realnie uważam, że gierka jest spokojnie 8/10, a dla fanów to nawet więcej. Już takich rpg nie robią. Do tego biorąc pod uwagę segment AA oraz cene (ja kupiłem za 120zł) to jest bardzo dużo fajnych szczegółów. Przykład: jesteśmy na wieży i są okna? Od pewnego momentu słyszymy świst wiatru. Bardzo fajny smaczek. Założyłem zbroje i zsunałem się z drabiny -
alverini - Ej, nieironicznie świetny jest ten gothic. byłem gotowy na 6/10, a realnie...

źródło: gothic-remake-1_K66YdCi

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alverini: jako niespecjalny fan oryginału też się powoli przekonuję po zagranicznych recenzjach ludzi, którzy nigdy w oryginał nie grali. Ale pewnie poczekam na jakieś pacze
  • Odpowiedz
Są jakies kodziki na gubienie agro? Z jakiegos powodu w losowym momentach zaczynaja mnie bic w Starym Obozie.

#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@_______________________: Nawet jesli to nie w tym rzecz, bo chodze po obozie i jest wszystko git, przeladuje save i zaczynaja mnie atakowac xD Na razie u tego ziomka pod szubienicami zaplacilem po 100 brylek za rozwiazanie problemow u Gomeza i Diego i niby chyba pomogło.
  • Odpowiedz
Z #gothic jest gorzej niż z grami Nintendo. Fanboye z makaronem zamiast mózgu w natarciu
Daje 10/10, bo KLIMAT i Gomez mówi "iiiiii". Może i gra jest z-----a, ale klimacik, 10/10

Ja nie wiem czy w historii znalazłbym 5 gier, którym mógłbym dać 10/10, pełnia satysfakcji, ale gothicowcowi wystarczy, że mu ktoś dał nową grafikę do gothica xd
#gothicremake #metacritic #gry #bekazpodludzi
Shatter - Z #gothic jest gorzej niż z grami Nintendo. Fanboye z makaronem zamiast móz...

źródło: 1000008560

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Wolnej Kopalni Okyl stoi tak blisko krawędzi, że jak się go jebnie to spada i można zlootować z niego Krzyk Wojownika w 1 rozdziale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A w bonusie 220 expa #gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moze i otwieranie zamków jest skomplikowane i zeby było łatwiejsze trzeba wydać PN i bryłki na naukę, ale za to w skrzyniach nic nie ma. No serio o------m wszystkie pokoje magnatów i wieze i oprócz mikstur to tam nic pożytecznego nie ma. Oprócz śmieci jakis których i tak nie sprzedam bo handlarze nie maja bryłek albo dają mi 0
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem sobię spokojnie dziś grać w goticzka, ale mój syn wlazł do pokoju i mówi "o, co to". I jak w tym memie z dziadkiem mówie siadaj, opowiem Ci historie. No i właśnie instaluje więc chyba wkręcam kolejne pokolenie :P Póki co family sharing, ale jak się wkręci to mu sprezentuję kopie.

#gothic #gothicremake
szalony_bombardier - Miałem sobię spokojnie dziś grać w goticzka, ale mój syn wlazł d...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach