#gothic Bezi już za chwille pokona Godzille.
Właśnie ukazał się ostatni przedpremierowy making of. Pod koniec filmu można zobaczyć chyba najważniejszą scene - próbę rehabilitacji Alkimii, w której strażnicy zabijają zwabionego potwora.
vanbolko - #gothic Bezi już za chwille pokona Godzille.
Właśnie ukazał się ostatni pr...

źródło: videoframe_974438

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic

Zamówiłem przedpremierowo z odbiorem osobistym i płatnością w sklepie MediaMarkt Gothic Remake na PC, ale nigdzie nie moge znaleźć 100% potwierdzonego info, ze w pudełku bedzie klucz aktywacyjny na Steam (chociaz wiele na to wskazuje). Ktoś widział takie info albo zamierza kupic tego Gothica na kompa w sklepie stacjonarnym?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dejta już mnie tego gothica, ale będzie giercowanko (ʘʘ)
Niech i są bugi, drewno i kupa nawet- powrót do kolonii w nowej szacie graficznej to będzie coś pięknego, do starego obozu to ja chyba będę szedł z 2h xd

A tak właściwie to gdzie kupić sobie kodzik? Steam drogo, ale jakaś eneba albo coś innego ma taniej? Jakies legit stronki?

#gothic #gothicremake
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie kumałem preorderów, że co zamawiasz takowy preorder bo gra ma się skończyć? Braki magazynowe w dystrybucji cyfrowej? Kiedyś może i miało to sens ale teraz?
  • Odpowiedz
Nie pamiętam, a nie daje mi to spokoju. Nie dało się wyruchać Gritty, nie? Po tym jak splacilo się jej długi, podczas questa o czeladniku #gothic #gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic
Nie znam się na kolekcjonerkach ale żeby nawet po polsku nie dać? Jesteśmy jednym z trzech krajów gdzie jest największy fanbase a oni do kolekcjonerki nawet polskiego nie dali
Uuroboros - #gothic
Nie znam się na kolekcjonerkach ale żeby nawet po polsku nie dać?...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qvvertyy: Jeśli wsiąknąłeś w Gotuka i n----------z sobie n-ty run pod maxowanie postaci, gdzie co rozdział czyścisz mapę z mobów, zbierasz wszystkie tabliczki, w sumie to masz całą grę w małym palcu to normalne, że wgrasz sobie skrypty z uniona na przyspieszenie czasu/auto loot i inne QoL.

Jednak takiej rumuńskiej abominacji Gothica jeszcze nie widziałem, vob locatory (coby noobek nie skipnął połowy itemów i kontentu) i mapa u---------a w znacznikach
  • Odpowiedz
Nostalgic Edition to addon, który miał potencjał a wyszedł niegrywalną klapą i nie chdozi o balans rozgrywki. Mod skupił się na dodaniu pierwotnie więcej klimatu z gothic 1, ale z każdą kolejną wersją było coraz gorzej. Mod nie dodaje nowych zadań, gildii, misji pobocznych, robisz to samo, tylko z...no własnie czym. Górnicza Dolina, uzupełniona powinna brzmieć jak miód. A tak naprawdę chodzimy po pustych lokacjach, gdzie nic nie znajdujemy poza jakimiś orgami
PistacjowyPonczek - Nostalgic Edition to addon, który miał potencjał a wyszedł niegry...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PistacjowyPonczek: dlaczego znajdujemy takich renesansowych fircyków? Bo to model i tekstura z Kronik Myrtany. Filozofia moddingu Gothika to "nawciskać dobrych assetów gdzie się da, a jak zabraknie dobrych, to wciskaj tez te słabe" - nikt tu się nie zastanawia, czy to pasuje.

Na moje to po pierwsze trzeba w Gothic2 zmienić paletę barw na tę z Gothica1, ale to i tak nie da 100% efektu, bo w dwójce masz inne
  • Odpowiedz
@PistacjowyPonczek: poprzednia wersja NE była spoko, bo nie dodawała asetów z kronik Myrtany. A co do czapki typa i renesansu w gothicu- w oryginalnym G2 masz już armaty, kordelasy i szpady, więc nie wiem gdzie ty masz tam dark fantasy.
  • Odpowiedz
Zróbmy takie rozważanie.
Gothic okazuje się sukcesem, w pół roku zarobi 100 milionów euro.
I co dalej?
Podobno chcą tworzyć remake 2 i 3.
Tworzenie jedynki zajęło wiele lat ale teraz jak assety i resztę mają gotowe to czy w rok mogliby wyrobić się z drugą częścią?
Tworzenie remake 3 raczej na pewno zajęłoby dłużej niż dwójki.
#gothic
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uuroboros: zależy jak duże zmiany byłby względem pierwowzoru. Jeżeli żadne, w co wątpię, to przy dobrym tempie w dwa lata by się uwinęli. O trójce nie ma co mówić, bo to wymaga gruntownej przebudowy wszystkiego, a na to potrzeba już dużych środków i zapewne jeszcze więcej czasu. Optymalnie byłoby rozpoczęcie projektowania równolegle remake'u dwójki i trójki. Ale to tylko gdybanie. Zobaczymy jak będzie wyglądać remake jedynki pod kątem sukcesu
  • Odpowiedz
Zawsze się nad tym zastanawiałem i uważam, że Dwór Irdorath powinien oteksturowany na nowo jak większość wyglada tak samo z tekstur jak klasztor magów ognia, czy kapliczka na farmie onara. Wogóle poza ostatnią salą nie czuć, że to światynia zła i przy swiatyni sniacego wypada po prostu słabo. Moim zdaniem każdy modder, który tworzy addon powinien nawet podmienić teksty irdorath na tekstury nawet ze świątyni śniącego, bo niczym np skrin się nie
PistacjowyPonczek - Zawsze się nad tym zastanawiałem i uważam, że Dwór Irdorath powin...

źródło: latest

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W-----a mnie już to p---------e na yt, że remake to totalna tragedia będzie.

Wpisujesz na yt "gothic remake", żeby zobaczyć jakieś być może nowe filmiki, a tam
- "Gothic Remake nie ma sensu"
- "Gothic Remake to eksperyment społeczyny"
- "Gothic Remake to g---o"
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie, że da radę przejść całego Gothic Remake na premierę czy raczej można się spodziewać bugów blokujących fabułę? Bo nie wiem czy brać urlop ( ͡ ͜ʖ ͡) #gry #gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach