#gothic warto grać teraz czy czekać na moda podmieniającego nowy dubbing na oryginalny?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic Czy ktoś już sprawdził czy jest strażnik południowej bramy? I czy zaczepia beziego i mowi ze jest niebezpiecznie gdy wchodzi do obozu, a nie gdy wychodzi z obozu? xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta gra jest zablokowana na 60 FPSach czy jest tak c-----o zoptymalizowana, że na RTX 3080 12GB i i5 12600k na najniższych wyciąga tylko 60 FPSów? XDD
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurdę, oglądam sobie stream u Majesa na YT i Bezimienny brzmi fatalnie. Podejrzewałem, że Mikołajczak jest już za stary na rolę Bezimiennego i mogli wziąć jednak kogoś młodszego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #gothic
Wlaczylem yt zeby gameplay zobaczyc i ten wyskoczyl jako pierwszy. Ten przyglup patrzy na teaser jak Bezi ujezdza scierwojada co ma leb wiekszy niz tors Beziego, a ten twierdzi, ze zwierzak wazy max 40kg xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #gothic

Chłop realizmu szuka w gothicu i porównuje ścierowajada do psa XDDDDDD

(chodzi o to ze da sie jezdzic na scierowajadzie) XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach