Wyje*ało mnie z gry jak spie*dalałem przed ścierwojadem...10/10, prawdziwe gotikowe doświadczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gothic
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Jak się robi szybki zapis na PS5? #gothic
@Odcien_Trawiastego: dokup sobie klawiaturę i kliknij F5
- 2
@nocticadius: gówniarzu
@FedoraTyrone: sorry not sorry po cyberpunku i stalkerze nie dam sie nabrac kolejny raz na granie w dniu premiery zwlaszcza w gre ktora wielkim optymizmem nie napawala
@FedoraTyrone: od morrowinda to się proszę odstosunkować
To nie wina wieku, Mikołajczak był lepiej zmixowany już w materiałach promocyjnych
#gothic
#gothic
bury zenek faktycznie brzmi jak po wylewie xD #gothic
Bez kitu 3/4 klimatu tej gry zostało zabite beznadziejnie nagranym i akcentowanym głosem beziego. NPCe brzmią o niebo lepiej #gothic
@Ruchenstein-Boltzman: bezimienny ma w------e już. Czuje się jakby znowu robił to samo
@altknight1337: Yep
zamówienie :processing
zamówienie :processing
@zapomnialem_hasla_do_konta: GRAC!! oglądanie streamó > 15m = rak
- 0
@krzysztof-p88: nie uśmiecha mi się płacić 200 zł za to
zresztą przy takiej optymalizacji to na moim kompie nie dałoby się grać
zresztą przy takiej optymalizacji to na moim kompie nie dałoby się grać
Nie no, trzeba zmienić na angielski dubbing, Mikołajczak za stary jest
#gothic
#gothic
- 10
@Larsberg: Bauman kilka lat starszy, a brzmi praktycznie jak w oryginale.
ale gracze chcieli mieć aktorów jak w oryginale no to mają.
@Larsberg: Tak, to wina graczy, tylko i wyłącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gracze też chcieli dostać zbugowane g---o i dostali, porządna marka ta Alkimia, tak się słucha graczy.
@Mistrzwstrzemiezliwosci: Wszyscy plują na konsolowców
- 0
@MosPass: to akurat prawda
- 7
- 1
#gothic Nawet gdybym chciał w to zagrać nawet jeśli wygląda to drętwo to ku--a dubbing głównego bohatera to jest jakiś j----y żart xD
- 18
#gothic
Już pomijając tę dziwną intonację, to ten głos Bezimiennego brzmi, jakby nagrywany był zupełnie gdzie indziej, na innym sprzęcie i zupełnie inaczej zmasterowany, jakby to dogrywali na ostatnią chwilę. Już w nagrywanych za pandemii po domach Kronikach Myrtany lepiej nagrania były wyrównane i zmixowane xD
Już pomijając tę dziwną intonację, to ten głos Bezimiennego brzmi, jakby nagrywany był zupełnie gdzie indziej, na innym sprzęcie i zupełnie inaczej zmasterowany, jakby to dogrywali na ostatnią chwilę. Już w nagrywanych za pandemii po domach Kronikach Myrtany lepiej nagrania były wyrównane i zmixowane xD
źródło: MACHENKURWA
PobierzSą gdzieś już jakieś piraty z legit stronek? Wolę sobie pograć trochę zanim wydam siano na ulepa
#gothic
#gothic
- 2


















#gothic