ale gracze chcieli mieć aktorów jak w oryginale no to mają.


@Larsberg: Tak, to wina graczy, tylko i wyłącznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gracze też chcieli dostać zbugowane g---o i dostali, porządna marka ta Alkimia, tak się słucha graczy.
  • Odpowiedz
#gothic Nawet gdybym chciał w to zagrać nawet jeśli wygląda to drętwo to ku--a dubbing głównego bohatera to jest jakiś j----y żart xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic
Już pomijając tę dziwną intonację, to ten głos Bezimiennego brzmi, jakby nagrywany był zupełnie gdzie indziej, na innym sprzęcie i zupełnie inaczej zmasterowany, jakby to dogrywali na ostatnią chwilę. Już w nagrywanych za pandemii po domach Kronikach Myrtany lepiej nagrania były wyrównane i zmixowane xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach