Kupiłem, sprzedałem, zarobiłem. Od początku miałem plan by potrzymać 1-2 dni i dzisiaj zamknąłem z zyskiem 8%, co dało niecałe 500 zł. Kwota szału nie robi, ale z drugiej strony wymagało to tylko dwóch kliknięć w telefoniku. Pieniądz zarobił pieniądz.

Zaraz znajdą się marudy, że to żadna sztuka zarobić na IPO 500 zł, ale z jakiegoś powodu te same osoby nie wrzuciły tam oszczędności swojego życia. IPO to zawsze ryzyko, tym bardziej tak
BlackBlack - Kupiłem, sprzedałem, zarobiłem. Od początku miałem plan by potrzymać 1-2...

źródło: b517424f-7ec0-4df7-8d0c-bc5de866bd10

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Update dla GEM-owców w połowie czerwca.

Rynki wschodzące > WIGuś > NQ100 > SP500 > rynki rozwinięte bez USA >> money market USD ~= obligacje USA

Jak zwykle bez większych zmian https://wykop.pl/wpis/86284835/update-dla-gem-owcow-na-koniec-maja-rynki-wschodza

#gielda #gem #etf #gpw #ike #ikze #emerytura #inwestycje #inwestowanie #finanse #pieniadze #nieruchomosci
@ossprime +35
Update dla GEM-owców na koniec maja.

Rynki wschodzące > NQ100 ~= WIGuś > SP500 > rynki rozwinięte bez USA >> money market USD ~= obligacje USA

Jak zwykle bez większych zmian https://wykop.pl/wpis/86116221/update-dla-gem-owcow-w-polowie-maja-rynki-wschodza

#gielda #gem #etf #gpw #ike #
ossprime - Update dla GEM-owców w połowie czerwca.

Rynki wschodzące > WIGuś > NQ100 ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 o 16.01.09

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy grubas zaraz spuści w kibel?

  • Jeszcze jak 45.3% (34)
  • Dziś tylko w kosmos 54.7% (41)

Oddanych głosów: 75

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde kiedy realizujemy dzisiejsze wzrosty? #gielda

?? Kiedy sell

  • Jeszcze dziś 24.4% (11)
  • Wtorek 0% (0)
  • Środa 4.4% (2)
  • Czarny czwartek 24.4% (11)
  • Piątek 6.7% (3)
  • Zostawiamy na weekend 40.0% (18)

Oddanych głosów: 45

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach