#gielda ta nvidia to uposledzona jakas
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Ryzcel a weź urośnij, jak masz dupe ciężka na 5T (usd)
- 8
@thisguy1: wszystko przez tych frajerów z blue origin
- 0
@Zebrzysta_Zebra: #j---------a
- 1
- 0
źródło: 1781521394234088
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gielda
Taka niby pompa, a nic nie rośnie xD
Taka niby pompa, a nic nie rośnie xD
@Bpnn: nic dziwnego jak porfolio tego Pana jak i 90% wykopków wygląda tak: 50% klapkarz 50% dinozaur
- 1
źródło: 1000017741
Pobierz- 0
Kupiłem, sprzedałem, zarobiłem. Od początku miałem plan by potrzymać 1-2 dni i dzisiaj zamknąłem z zyskiem 8%, co dało niecałe 500 zł. Kwota szału nie robi, ale z drugiej strony wymagało to tylko dwóch kliknięć w telefoniku. Pieniądz zarobił pieniądz.
Zaraz znajdą się marudy, że to żadna sztuka zarobić na IPO 500 zł, ale z jakiegoś powodu te same osoby nie wrzuciły tam oszczędności swojego życia. IPO to zawsze ryzyko, tym bardziej tak
Zaraz znajdą się marudy, że to żadna sztuka zarobić na IPO 500 zł, ale z jakiegoś powodu te same osoby nie wrzuciły tam oszczędności swojego życia. IPO to zawsze ryzyko, tym bardziej tak
źródło: b517424f-7ec0-4df7-8d0c-bc5de866bd10
PobierzGratulacje (。◕‿‿◕。) Ja po akcjach sczura zostalem peroniage
najpierw chce zobaczyć wynik kwartalny
@BlackBlack: ale po co? To jest spółka Muska. Tu wskaźniki nie mają znaczenia.
Życie jest proste. Co miesiąc wrzucasz 100.000zł w jedną spółkę co zrobi 10% (np Micron) i cyk, masz średnią krajową w jeden dzień.
Po więcej porad inwestycyjnych to nie do mnie, bredzę.
#gielda
Po więcej porad inwestycyjnych to nie do mnie, bredzę.
#gielda
@ja_tu_tylko_na_moment: Po co sie rozdrabniać? Ja po prostu wrzucam 1mln w spółke co robi 1% miesięcznie
- 25
Update dla GEM-owców w połowie czerwca.
Rynki wschodzące > WIGuś > NQ100 > SP500 > rynki rozwinięte bez USA >> money market USD ~= obligacje USA
Jak zwykle bez większych zmian https://wykop.pl/wpis/86284835/update-dla-gem-owcow-na-koniec-maja-rynki-wschodza
#gielda #gem #etf #gpw #ike #ikze #emerytura #inwestycje #inwestowanie #finanse #pieniadze #nieruchomosci
Rynki wschodzące > WIGuś > NQ100 > SP500 > rynki rozwinięte bez USA >> money market USD ~= obligacje USA
Jak zwykle bez większych zmian https://wykop.pl/wpis/86284835/update-dla-gem-owcow-na-koniec-maja-rynki-wschodza
#gielda #gem #etf #gpw #ike #ikze #emerytura #inwestycje #inwestowanie #finanse #pieniadze #nieruchomosci
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-15 o 16.01.09
Pobierz- 0
- 0
- 0
Czy grubas zaraz spuści w kibel?
- Jeszcze jak 45.3% (34)
- Dziś tylko w kosmos 54.7% (41)
@Yeraz: peroniage
- 5
#gielda ale ten gwiezdzisty musk je kaske
- 0
Kurde kiedy realizujemy dzisiejsze wzrosty? #gielda
?? Kiedy sell
- Jeszcze dziś 24.4% (11)
- Wtorek 0% (0)
- Środa 4.4% (2)
- Czarny czwartek 24.4% (11)
- Piątek 6.7% (3)
- Zostawiamy na weekend 40.0% (18)
Jutro rzucam robotę #gielda
@PanAndrzeju: nie ma co czekać, co masz zrobić jutro zrob dzisiaj. Micron 10 procent dziennie tylko glupi by pracował
- 0
Żegnam ciemieżce #gielda






















#gielda
źródło: comment_0VtNs7WCNTrM4xDxLfminaBZj49fDH1D
Pobierz