#gielda SNOW nie mam już siły do tej k..wy, ktoś też kibluje z tym papierem?
Yeraz via Android
- 0
@Malyburtownik: punkt zero mam na 108
- 0
15.30:
- LAMBO 59.2% (74)
- SZAMBO 40.8% (51)
- 15
- 2
- 21
źródło: Sad-Pablo-Escobar
Pobierz- 10
DZISIEJSZE WZROSTY SPONSOROWANE SĄ PRZEZ TĄ PIĘKNĄ NIEOMYLNĄ WYROCZNIĘ KTÓRA OCZYWIŚCIE DZISIAJ RANO BYŁA CICHUTKO
#gielda #inwestokot
#gielda #inwestokot
źródło: IMG_0463
Pobierz
Yeraz via Android
- 1
@ProfesorP1ZDAN: dopisz i mnie do listy, z tym że u mnie 0 na 108
- 0
- 0
Czy grubas zaraz spuści w kibel?
- Jeszcze jak 45.3% (34)
- Dziś tylko w kosmos 54.7% (41)
@Yeraz: peroniage
- 9
źródło: Sad-Pablo-Escobar
Pobierz- 0
#gielda
Czy istnieje jakiś słowniczek wtajemniczonych dla amatorów ? Podzielta się
Chcę wiedzieć kim jest grubas i czym śmieciuchy
Czy istnieje jakiś słowniczek wtajemniczonych dla amatorów ? Podzielta się
Chcę wiedzieć kim jest grubas i czym śmieciuchy
- 6
W aplikacji XTB pojawi się asystent finansowy z AI, który będzie miał wgląd do naszego portfolio/
https://x.com/marexis8/status/2065175131543015624?s=20
#gielda
https://x.com/marexis8/status/2065175131543015624?s=20
#gielda

Yeraz via Android
- 1
@bonzo_fugazi: pytasz go czy będzie kibel czy POMPA i on ci mówi
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Yeraz via Android
- 0
@Guezeman: mozna na to składać jakaś reklamację?
Yeraz via Android
- 0
@Ryzcel Spread ma jakieś 0.56 $ to nagle by urósł do 23$?
Yeraz via Android
- 1
@KrzaczeQ: w sesnie nie chcę paść ofiarą tagowego żartu, jak tak jest i to akceptowalne to spoko - będzie nauczka . Natomiast jeśli to kwestia apki szczura to mogę spróbować walczyć o swoje
Yeraz via Android
- 1
@DymowKoneser: nie, dosłownie z10-15minut temu
Yeraz via Android
- 0
@damer135: To nie było otwarcie, tam wiem, że to nie działa. Pozycja oczywiście Kasyno, ale zamknięte o 16.37
Yeraz via Android
- 0
@KrzaczeQ: dzięki, zadzwonię tam
Yeraz via Android
- 2
@BArtAS94: dziś już nikt nie odbiera, jutro zapyram
Yeraz via Android
- 0
@BArtAS94: update, człowiek spuścił mnie po sznurze tak samo jak bot...
- 20
Ok, zamknąłem szorta - wystarczy, trzymałem ponad miesiąc, przez wszystkie fake newsy pomarańczowego wahało się jak diabli, ale czułem że dzisiaj przed mundialem walnie coś dobrego. W sumie to zacząłem go budować na 114, a potem dokładałem na lokalnych odbiciach. Czuję że teraz i tak pójdzie szybko na 84, ale już kolejny weekend chcę mieć bez otwartej pozycji xd
Nie miałem nawet przez chwilę włączonego TP/SL ( ͡° ͜ʖ ͡
Nie miałem nawet przez chwilę włączonego TP/SL ( ͡° ͜ʖ ͡
źródło: IMG_6459
Pobierz- 8
- 3
@Yeraz: Ale wodospadzik na otwarcie, wszystko krew w piach
- 1
Macie jakiś plan B gdyby nie wypaliło z #gielda
Yeraz via Android
- 4
@nO-C34:
źródło: IMG_20260602_225904
Pobierz- 1
#gielda
Obserwując tag zauważyłem, że polecacie przewalutowanie przez walutomat, dziś sprawdziłem testowo ile kosztowałoby 250$ na 3 platformach : Walutomat, PKOBP, XTB
Wlautomat : 918,5
XTB: 914,07
PKO BP : 917,2
Wytłumaczcie mi dlaczego polecany jest walutomat?
Obserwując tag zauważyłem, że polecacie przewalutowanie przez walutomat, dziś sprawdziłem testowo ile kosztowałoby 250$ na 3 platformach : Walutomat, PKOBP, XTB
Wlautomat : 918,5
XTB: 914,07
PKO BP : 917,2
Wytłumaczcie mi dlaczego polecany jest walutomat?
Yeraz via Android
- 1
@Imperator_Wladek: o to tego nie wiedziałem, dziękuję
Yeraz via Android
- 0
@dobrodziejstwo_inwentarza: to też dobrze wiedzieć
- 1
#gielda ale smieciuchy robociuchy lecą
Osiągnięcia
Rocznica
od 18.10.2025Rocznica Gadżeciarz
od 22.02.2024Gadżeciarz













Jakie obligacje skarbowe polecacie?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)