Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Yeraz

Yeraz

Dołączył 5 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1588
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 1584
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 26
perfumowyswir
perfumowyswir
11 godz. i 49 min temu
  • 0
#gielda

Jakie obligacje skarbowe polecacie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 11 godz. i 46 min temu via Android
  • 1
Obligi to chyba jeszcze gorzej niz ETFY
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 11 godz. i 55 min temu
  • 0
#gielda SNOW nie mam już siły do tej k..wy, ktoś też kibluje z tym papierem?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz
Autor
11 godz. i 51 min temu via Android
  • 0
@Malyburtownik: punkt zero mam na 108
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 18 godz. i 2 min temu
  • 0
#gielda

15.30:

  • LAMBO 59.2% (74)
  • SZAMBO 40.8% (51)

Oddanych głosów: 125

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz
Autor
17 godz. i 56 min temu via Android
  • 2
Czyli co, standardowo ? 15.30-16.30 to the mooon, a potem przyjdzie gruby?
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
17 godz. i 54 min temu via Android
  • 0
@kreeker jak sytuacja z kotem?
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
17 godz. i 24 min temu via Android
  • 1
@kreeker: to zawijam longa
Yeraz - @kreeker: to zawijam longa

źródło: images (75)

Pobierz
  • Odpowiedz
banzi
banzi
przedwczoraj, 21:00:12
  • 15
No proszę, będziemy mieć wrocławskiego Nasdaq'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
banzi - No proszę, będziemy mieć wrocławskiego Nasdaq'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz przedwczoraj, 22:48:51 via Android
  • 1
@ethize: ale tylko w ciągu 14 dni
  • Odpowiedz
202492
202492
20.06.2026, 21:12:35
  • 2
na chui oni podpisują to porozumienie, jak cieśnina znowu zablokowana? circus maximus normalnie
#gielda #iran #usa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 20.06.2026, 21:41:19 via Android
  • 17
@202492: w poniedziałek pewnie będzie nagły tweet Trumpa, który wyleszczy wszystkich shrotujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz przedwczoraj, 05:26:16 via Android
  • 0
@202492:
Yeraz - @202492:

źródło: images (28)

Pobierz
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 19.06.2026, 12:49:23
  • 21
#gielda
Yeraz - #gielda

źródło: Sad-Pablo-Escobar

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kreeker
kreeker
18.06.2026, 15:05:31
  • 10
DZISIEJSZE WZROSTY SPONSOROWANE SĄ PRZEZ TĄ PIĘKNĄ NIEOMYLNĄ WYROCZNIĘ KTÓRA OCZYWIŚCIE DZISIAJ RANO BYŁA CICHUTKO
#gielda #inwestokot
kreeker - DZISIEJSZE WZROSTY SPONSOROWANE SĄ PRZEZ TĄ PIĘKNĄ NIEOMYLNĄ WYROCZNIĘ KTÓR...

źródło: IMG_0463

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 18.06.2026, 18:33:02 via Android
  • 0
@kreeker: od dziś poprosimy codzienny status kota
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
18.06.2026, 14:53:07
  • 6
Po uśrednieniu ServiceNow średnia spadła mi ze 133 do 111 to jest życie 😎

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 18.06.2026, 15:02:20 via Android
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: dopisz i mnie do listy, z tym że u mnie 0 na 108
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 17.06.2026, 19:52:06
  • 0
#gielda grubasowi się na zamknięcie przypominało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 15.06.2026, 13:59:00
  • 0
#gielda( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy grubas zaraz spuści w kibel?

  • Jeszcze jak 45.3% (34)
  • Dziś tylko w kosmos 54.7% (41)

Oddanych głosów: 75

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
15.06.2026, 13:59:40 via Wykop
  • 5
@Yeraz: peroniage
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 13.06.2026, 12:15:54
  • 9
#gielda i znowu ten cholerny weekend( ͡° ʖ̯ ͡°)
Yeraz - #gielda i znowu ten cholerny weekend( ͡° ʖ̯ ͡°)

źródło: Sad-Pablo-Escobar

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz
Autor
13.06.2026, 12:36:44 via Android
  • 1
Tak jak z wstawaniem o 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Agca
Agca
12.06.2026, 16:03:49
  • 0
#gielda
Czy istnieje jakiś słowniczek wtajemniczonych dla amatorów ? Podzielta się
Chcę wiedzieć kim jest grubas i czym śmieciuchy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 12.06.2026, 16:13:41 via Android
  • 0
Podaję definicję:
Boczniak -MSFT
  • Odpowiedz
ethize
ethize
11.06.2026, 20:52:55
  • 6
W aplikacji XTB pojawi się asystent finansowy z AI, który będzie miał wgląd do naszego portfolio/

https://x.com/marexis8/status/2065175131543015624?s=20

#gielda
ethize - W aplikacji XTB pojawi się asystent finansowy z AI, który będzie miał wgląd ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 11.06.2026, 21:00:35 via Android
  • 1
@bonzo_fugazi: pytasz go czy będzie kibel czy POMPA i on ci mówi
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 10.06.2026, 14:40:02
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz
Autor
10.06.2026, 14:44:00 via Android
  • 0
@Guezeman: mozna na to składać jakaś reklamację?
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
10.06.2026, 14:45:26 via Android
  • 0
@Ryzcel Spread ma jakieś 0.56 $ to nagle by urósł do 23$?
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
10.06.2026, 14:47:46 via Android
  • 1
@KrzaczeQ: w sesnie nie chcę paść ofiarą tagowego żartu, jak tak jest i to akceptowalne to spoko - będzie nauczka . Natomiast jeśli to kwestia apki szczura to mogę spróbować walczyć o swoje
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
10.06.2026, 14:50:18 via Android
  • 1
@DymowKoneser: nie, dosłownie z10-15minut temu
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
10.06.2026, 15:05:06 via Android
  • 0
@damer135: To nie było otwarcie, tam wiem, że to nie działa. Pozycja oczywiście Kasyno, ale zamknięte o 16.37
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
10.06.2026, 15:05:49 via Android
  • 0
@KrzaczeQ: dzięki, zadzwonię tam
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
10.06.2026, 15:36:45 via Android
  • 2
@BArtAS94: dziś już nikt nie odbiera, jutro zapyram
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
11.06.2026, 20:46:41 via Android
  • 0
@BArtAS94: update, człowiek spuścił mnie po sznurze tak samo jak bot...
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
11.06.2026, 20:14:19
  • 20
Ok, zamknąłem szorta - wystarczy, trzymałem ponad miesiąc, przez wszystkie fake newsy pomarańczowego wahało się jak diabli, ale czułem że dzisiaj przed mundialem walnie coś dobrego. W sumie to zacząłem go budować na 114, a potem dokładałem na lokalnych odbiciach. Czuję że teraz i tak pójdzie szybko na 84, ale już kolejny weekend chcę mieć bez otwartej pozycji xd

Nie miałem nawet przez chwilę włączonego TP/SL ( ͡° ͜ʖ ͡
sprynek - Ok, zamknąłem szorta - wystarczy, trzymałem ponad miesiąc, przez wszystkie ...

źródło: IMG_6459

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 11.06.2026, 20:30:51 via Android
  • 2
@sprynek: podrzucisz tabelkę z kosztami?
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 11.06.2026, 14:59:16
  • 8
#gielda grubas punktualnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23
11.06.2026, 15:01:39 via Wykop
  • 3
@Yeraz: ostatnio sie zapuścił z tą przewidywalnością
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 09.06.2026, 15:37:49
  • 3
#gielda Panie Trumpie, weź Pan coś napisz, że wy z Iranem już ziomki czy coś...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BedzieDobraGra
BedzieDobraGra
09.06.2026, 15:38:46 via Wykop
  • 0
@Yeraz: Ale wodospadzik na otwarcie, wszystko krew w piach
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
02.06.2026, 20:56:44
  • 1
Macie jakiś plan B gdyby nie wypaliło z #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 02.06.2026, 20:59:29 via Android
  • 4
@nO-C34:
Yeraz - @nO-C34:

źródło: IMG_20260602_225904

Pobierz
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz 30.05.2026, 11:28:43
  • 1
#gielda
Obserwując tag zauważyłem, że polecacie przewalutowanie przez walutomat, dziś sprawdziłem testowo ile kosztowałoby 250$ na 3 platformach : Walutomat, PKOBP, XTB
Wlautomat : 918,5
XTB: 914,07
PKO BP : 917,2
Wytłumaczcie mi dlaczego polecany jest walutomat?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz
Autor
30.05.2026, 11:55:46 via Android
  • 1
@Imperator_Wladek: o to tego nie wiedziałem, dziękuję
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
Autor
30.05.2026, 11:57:32 via Android
  • 0
@dobrodziejstwo_inwentarza: to też dobrze wiedzieć
  • Odpowiedz
kongoku
kongoku
29.05.2026, 13:50:45
  • 1
#gielda ale smieciuchy robociuchy lecą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yeraz
Yeraz 29.05.2026, 13:53:04 via Android
  • 0
@kongoku: które tickery?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.02.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking