Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jungerpl

jungerpl

Dołączył 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 676
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 675
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
makolem
makolem
10.06.2026, 12:19:19
  • 12
#gielda Nvidia wczoraj poniżej 200$, tymczasem price targety, ale ten grubas to jest kawalarz xD
makolem - #gielda Nvidia wczoraj poniżej 200$, tymczasem price targety, ale ten gruba...

źródło: Screenshot 2026-06-10 at 14.18.43

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 10.06.2026, 12:23:16 via Wykop
  • 5
@makolem: Będę to powtarzał za każdym razem - price target podąża za ceną, nigdy odwrotnie.
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl 10.06.2026, 15:05:12 via Wykop
  • 0
@Glupiii: Zauważ, że te price targety nigdy jakoś mocno nie odbiegają od ceny, a nvidia faktycznie jest prawie na poziomie poprzedniego ath obecnie.

Największy mem to price targety na micronie, chyba jp morgan jak micron był na 1000 to z 400 (wtedy bearish) zwiększyli na 900 (dalej bearish)

z amd i intelem, gdzie ci potężni analitycy nie przewidzieli shortage cpu było podobnie. Maksymalne price targety na amd jakie pamiętam sięgały
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl 10.06.2026, 16:30:34 via Wykop
  • 0
@Glupiii: Ty wymieniłeś jedną, która w dodatku jednak zgadza się z moją tezą. Nvidia niedawno miała ath to price targety podniesione.

Ślepe patrzenie na price targety nic nie daje. Trzeba wejść w konkretne analizy danych instytucji finansowych, żeby wiedzieć w co się wchodzi.

Obecnie jak ktoś chce pod PT grać to meta, netflix, obecnie minimum 20% w góre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zobaczymy kiedy te price
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl 10.06.2026, 16:42:24 via Wykop
  • 0
@Glupiii: Ok, źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o to, że PT w ogóle został wyznaczony, dlatego że nvidia miała ath, ale twierdzę, że ten PT byłby niżej, gdyby sam wykres nvidii był niżej w czasie wyceny.
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl 10.06.2026, 17:39:19 via Wykop
  • 0
@Glupiii: Nałóż na to daty earningsów i zobacz, że 3 ostatnich, poza najnowszymi cena jest blisko 180, wkoło każdych średnia cena lekko rosnąca, gdzie dla Listopada ta cena akurat była troszkę wyżej, i to był w sumie miesiąc ATH też.

Co się fundamentalnie zmieniło w nvidii, że nagle ich price targety podskoczyły, gdzie te najnowsze są wydane właśnie w okolicach ath?

Nie twierdzę, że te ich analizy są c-----e. Jak
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl 10.06.2026, 10:14:13
  • 3
#gielda #pdk #intel #heheszki

"Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie; gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia"

"Gdy pora nadejdzie, będziemy zbierać plony"

"Kto jest cierpliwy, ma wielki rozum, kto jest porywczy, ujawnia głupotę."
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
08.06.2026, 11:49:37
  • 423
Nie musicie mieć wiedzy by zacząć inwestować. Po prostu kupcie akcje i potraktujcie to na początku typowo jak h----d, inwestować nauczycie się w trakcie

Pozdrawiam

#gielda
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 08.06.2026, 11:51:59 via Wykop
  • 351
@breakdown1: To najlepsza rada jaką słyszałem. Nie słuchaj się hejterów i nie trzeźwiej.
  • Odpowiedz
ethize
ethize
08.06.2026, 05:49:27
  • 3
#gielda
ethize - #gielda

źródło: 1000017548

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 08.06.2026, 05:49:49 via Wykop
  • 2
@ethize: its over dla microna
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
07.06.2026, 14:30:49
  • 34
#gielda Cymcyk powiedział że Tesla to easy pick i zrobi x6 w 8 lat. Kurs spadł o 12% po jego typie. Przypadek? Omówiłem dlaczego aktualnie Tesla jest tragiczną spółką
Link w komentarzu
ParadygmatYT - #gielda Cymcyk powiedział że Tesla to easy pick i zrobi x6 w 8 lat. Ku...

źródło: image

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 07.06.2026, 17:36:16 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: Akurat prognozy "analityków" można sobie do p---y wsadzić co najwyżej.
Jak AMD urosło już do ponad 400$ to ci analitycy dopiero wtedy zaczęli podnosić prognozy na shortage cpu. Już nie wspominając, że wszystkie price targety podążają za ceną.

Co jak co, ale ja to szczerze bardziej ufam, słowom CEO na temat ich firmy niż analitykom
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
07.06.2026, 14:02:18
  • 27
#gielda Plan na wakacje
trump kupuje udzialy w spolkach ai (SpaceX, alphabet, nvidia, tsmc itp)> wielka pompa > Koniec wojny z iranem > jeszcze wieksza pompa > chwila odpoczynku na wyspie epsztajna > wjazd na kube > iran v2 > o matko nie tak miało wyjść koniec świata wszystko się waliii aaaa sprzedawajcie póki się da > tomek wraca na tag > mija miesiac > nowe ath
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 07.06.2026, 14:15:12 via Wykop
  • 19
@Ryzcel: Zawsze w niedziele widzę, że komuś na tagu odbija. Co 2 dni bez kasyna robią z człowiekiem...
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
07.06.2026, 07:28:01
  • 92
#gielda

#nieruchomosci tak niedługo polecą na mordę, zobaczycie jeszcze
perfumowyswir - #gielda 

#nieruchomosci tak niedługo polecą na mordę, zobaczycie jes...

źródło: IMG_1232

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 07.06.2026, 07:30:02 via Wykop
  • 222
@perfumowyswir: Zdarzy się to co wszędzie na świecie w starzejących się społeczeństwach - duże miasta i powiaty wkoło nich cena dalej będzie rosnąć, a gdzieś na wsi domy za darmo będą.
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl 06.06.2026, 16:19:50
  • 27
#gielda Inwestorzy dla USA są tym co Deweloperzy w PL.
Ludzie inwestują w akcje i oczekują, że ceny nie spadną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl
Autor
06.06.2026, 16:26:38 via Wykop
  • 8
@thisguy1: wkp investments powinno zebrać najmądrzejsze głowy tagu i coś podobnego naszemu rządowi zaproponować.

Można w ogóle jakiś etf z rekomendacjami rządu na emeryture wsadzić i tam oczywiście same skarby narodowe jak xtb i cd projekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
06.06.2026, 13:52:55
  • 16
Najlepszym benefitem efektu scully jest posiadanie młodej kochanki której bardzo imponują twoje inwestycje. Ona nie rozumie, że ja uprawiam retardmaxxing i kupuje to co ma ładne Logo. No ale…jest mega napalona po ostatnim bzikaniu SPCE. Dajcie jakiegoś pewniaczka na przyszły tydzień pls
pozdro600

#gielda #zwiazki
vladi_putin - Najlepszym benefitem efektu scully jest posiadanie młodej kochanki któr...

źródło: IMG_1418

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 06.06.2026, 14:51:53 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: INFQ all in lambo albo szambo
Flnc krótszy termin potencjalnego zwrotu.
  • Odpowiedz
michal0110
michal0110
michal0110
05.06.2026, 16:10:05
  • 29
Dawno tak nie miałem, żeby idealnie na górce się wbić, szkoda tylko, że akurat nie chodziło mi o tę stronę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda
michal0110 - Dawno tak nie miałem, żeby idealnie na górce się wbić, szkoda tylko, że ...

źródło: 1000017663

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 06.06.2026, 09:11:50 via Wykop
  • 0
@michal0110: Widzę pozycja w złotówkach.

Lepiej od razu subkonto dolarowe założyć, bo teraz za każdą transakcje prowizje za przewalutowanie płacisz.
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
06.06.2026, 04:32:45
  • 55
#gielda znalazłem kolejnego peroniaża ¯\(ツ)/¯
jatutylkonamoment - #gielda znalazłem kolejnego peroniaża ¯\(ツ)/¯

źródło: IMG_7116

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 06.06.2026, 09:01:59 via Wykop
  • 0
@ChillExecutiveOfficer: Bańka to pojęcie względne. Zależy jak mocno wierzysz w zwiększający się popyt na moc obliczeniową.
Sam po 800 sprzedawałem, z planem, że gdyby spadło do 600 to bym się ponownie załadował spekulacyjnie na kwartał.
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
06.06.2026, 08:49:42
  • 60
#gielda WITAM CZY TO JEST W OGÓLE LEGALNE, ŻEBY UCZCIWEMU CZŁOWIEKOWI COŚ TAKIEGO ZROBIĆ?
ParadygmatYT - #gielda WITAM CZY TO JEST W OGÓLE LEGALNE, ŻEBY UCZCIWEMU CZŁOWIEKOWI ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 06.06.2026, 08:54:04 via Wykop
  • 58
@ParadygmatYT: Nielegalne. Można dzwonić na policje.
  • Odpowiedz
ww00
ww00
05.06.2026, 19:03:25
  • 3
Kur@a nie wytrzymałem, mówiłem sobie, że nie będę podejmował pochopnych decyzji w trakcie krachu pokoleniowego...


#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 05.06.2026, 19:06:30 via Wykop
  • 0
@ww00: W sumie spekulacyjnie bym sobie też to kupił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stan_Dembinsky
Stan_Dembinsky
05.06.2026, 15:33:03
  • 4
#gielda kurla jeden dzień mnie na tagu nie bylo i od razu zwała. Jakieś tldr co tam się dzieje szczegolnego? Czy po prostu zdrowa korekta?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 05.06.2026, 15:35:14 via Wykop
  • 4
@Stan_Dembinsky: Rynek pracy w USA zajebiste dane, co tworzy ryzyko wyższej inflacji czyli podwyżki stóp procentowych.

Czyli spadki bez sensu i rynek jest z-----y. Pozdro
  • Odpowiedz
typ_tego_typu
typ_tego_typu
05.06.2026, 15:29:41
  • 17
Czemu ty się, zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś - a więc musisz minąć. Miniesz - a więc to jest piękne.

#gielda
typtegotypu - Czemu ty się, zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem? Jesteś - a ...

źródło: 1000016014

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 05.06.2026, 15:32:56 via Wykop
  • 1
@typ_tego_typu: Swoją drogą wyobraź sobie jak mocny jest palantir obecnie, skoro spada mniej niż nvidia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl 05.06.2026, 15:22:02
  • 0
#gielda Algorytmy się popsuły na nfp i stąd ta korekta. Zara odrobi.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 05.06.2026, 12:11:45
  • 4
#gielda Na konferencji NBP padło pytanie czy banki centralne oczekują raczej eskalacji czy deeskalacji na bliskim wschodzie i Glapa powiedział, że zdecydowanie deeskalacji, gdzie państwa zachodnie wywierają zdecydowaną presje na USA i Izrael

BULISZ

Ogólnie polecam sobie oglądać te konferencje. Raz w miesiącu, Glapa sobie coś ciekawego czasem powie, podsumuje krótko sytuacje gospodarczą w PL. Czyści to po prostu obraz często przesycony nagłowkami.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl
Autor
05.06.2026, 13:11:03 via Wykop
  • 0
@Vateusz23: @HAMSKLOSS89 , ok złego słowa użyłem. Oczekują miałem na myśli przewidują deeskalacje, tzn banki centralne są ze sobą zgodne, że dalsze ciągnięcie tej wojny nie ma większego sensu.

@ossprime Gdzie ci glapa zawinił, lub nasz NBP? Wiem, że w artykułach gigantyczny najazd na niego jest, często zmanipulowany.
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl
Autor
05.06.2026, 13:29:01 via Wykop
  • 0
@HAMSKLOSS89: Co do safe, to glapa chciał opchnąć złoto idealnie na górce, zero wad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Realny wpływ poza zrobieniem szumu politycznego zerowy. Po zasugerowaniu tego bardzo szybko się odciął politycznie.

Co do kredytów, ja pamiętam, że mówil, żeby się nie bać kredytów, ale nie namawiał mówiąc, że to złota okazja, tylko żeby brać je z głową.
I no nie oszukujmy się, że to
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl
Autor
05.06.2026, 14:00:19 via Wykop
  • 0
@Vateusz23: Nie ma, masz na myśli jesteś pewien, że jej nie będzie?

Nawet jak wszyscy już oczekują deeskalacji to sam nagłówek o pokoju spowoduje przynajmniej jednodniowe wzrosty.
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl
Autor
05.06.2026, 14:43:18 via Wykop
  • 0
@ossprime: Co jak co, ale to okrutne wyzywać Polske za jedną z najwyższych inflacji, kiedy mamy tak wysoki wzrost gospodarczy w porównaniu do ue ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tutaj uczciwie byłoby spojrzeć na wzrost płac vs inflacja, lub wzrost gospodarczy - inflacja, żeby ocenić kto najlepiej wyszedł na covidzie.
Przy takiej ocenie nagle Polska jest lekko lepsza niż średnia UE.

Dodatkowo można tu się kłócić, w jakim stopniu to była wina
  • Odpowiedz
jungerpl
jungerpl
Autor
05.06.2026, 15:04:43 via Wykop
  • 0
@ossprime
Ok, mieliśmy najwyższą, ale mieliśmy też ciągle jeden z największych wzrostów gospodarczych. A sama inflacja ue vs polska rosła mniej więcej w tym samym czasie i podobnym tempie.

Czy NBP powinien reagować szybciej i agresywniej? Możliwe, ale łatwo mówić po fakcie.

Z drugiej strony my obecnie mamy inflacje na dobrym poziomie, cały czas rosnąc szybko, a ue cały czas nie rośnie a ma problem z inflacją. Równocześnie trzeba przyznać, że to m.in.
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
05.06.2026, 11:36:46
  • 5
#gielda #spacex #tesla #elonmusk
A trylion trylionów xd

MORGAN STANLEY ANALYSTS SEE SPACEX REVENUE REACHING $3.4T IN 2040, SOURCES SAY

MORGAN STANLEY PROJECTS SPACEX'S ADJUSTED EBITDA TOPS $2.7T IN 2040, SOURCES SAY

GOLDMAN SEES SPACEX AI REVENUE EXPLODING TO $322B BY 2030
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
jungerpl
jungerpl 05.06.2026, 12:21:39 via Wykop
  • 1
@gonzo91: Tyle kaski, że o ja p------ę.
Trust me bro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
202492
202492
05.06.2026, 10:35:01
  • 0
#gielda

Micron:

  • kupuje 15.9% (14)
  • trzymam 60.2% (53)
  • sprzedaje 23.9% (21)

Oddanych głosów: 88

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jungerpl
jungerpl 05.06.2026, 10:56:49 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: Jakby nie przebił to by był wodospad. Pytanie jak mocno przebije, ile się spodoba rynkowi i jaki outlook na kolejne kwartały będzie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

szefito1337

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking