Hej Mirki i Mirabelki, którzy jeszcze żyją wydarzeniami sprzed dwóch dni - zapraszam jutro na Plac Solidarnosci na godzinę 20:00 ze świecami/zniczami. Ułożymy z nich największe serce świata.

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/276585226343993/?ti=ia

#adamowicz #wosp #wosp2019 #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
Pobierz Jestemtuprzejazdem - Hej Mirki i Mirabelki, którzy jeszcze żyją wydarzeniami sprzed d...
źródło: comment_vGu44AjD1oDIvOiWQYOn7AVCx64cPOiZ.jpg
Hej Mirki z #trojmiasto i okolice! Czy zna może ktoś z was i może polecić jakiegoś godnego zaufania auto eksperta, który mógłby przeprowadzić sprawdzanie samochodu przed zakupem? Fajnie jakby to był ktoś, kto ma chociaż jakąś stronę/facebooka gdzie możnaby zobaczyć jakieś przykładowe raporty itd.
Google niestety zawodzi, autotesta i wszelakie pochodne znam, ale wolałbym kogoś indywidualnego :P
#motoryzacja #gdansk #gdynia #sopot #tczew #starogardgdanski
@mmaciek3905: wiem, że późna odpowiedź, ale UPC to jest ogromne ścierwo. Te syny zrodzone z #!$%@? średnio raz na pół roku #!$%@?ą jakimś problemem, który wzmacnia w Tobie chęć ucięcia komuś głowy. Podczas mundialu wziąłem sobie wolne - W #!$%@? #!$%@? BŁĄD. 90% meczy nie widziałem w całości, bo internet padał w różnych momentach (ale tylko w godzinach 12-20, tak poza tym to działał perfect). Oczywiście problem rozwiązał się po mundialu...
Tajemnicze znaki w koronach drzew.
W Gdyni w dzielnicy Działki Leśne (praktycznie centrum miasta) istnieją domki na drzewach. Są to bardzo tajemnicze budowle. Idąc lasem jesienią, zimą można znaleźć kilkanaście drzew z znakami łódek, wysepek, znaków, liter na wysokości kilkunastu metrów. Według specjalistow znaki i domki zostały wykonane w latach czterdziestych. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo kto zbudował kilkanaście domków, i ozdobił drzewa.
Ciekawostką jest, że w okresie 2wś 80% mieszkańców Gdyni
Pobierz plomky - Tajemnicze znaki w koronach drzew.
W Gdyni w dzielnicy Działki Leśne (prakty...
źródło: comment_4LQqwvYahPXBbFJcEPP9TwwnnTdBs5qr.jpg
@pokapokaoka
Witam sąsiada. Wejście leży na działce miasta(OLSZTYŃSKA) ale dojście do niej jest przez działkę prywatną lub las. Przez las dojście jest utrudnione. A ja od siebie kontroluje by eksploratorzy zwiedzali tunel jak nietoperze wylecą z tunelu, inaczej są obudzone i nie mają co jeść.
Od strony Witomińskiej wejść można gdy ktoś jest w strzelnicy.
Tunel ma dwa zwaly piasku więc przejście jest utrudnione lub niemożliwe. Przejść. Można odcinek 70 metrów z
@pojke2: nie "obudził się na koniec soboty", tylko z ciekawości pytam. Bo już się nauczyłem przez tych czerwonych faszystów w solidarności kupować "złocistego łana" z lidla/biedronki. A wolałbym coś kruchego i lepszego.
Mircy jako członek Automobilklubu Morskiego zapraszam Was na wyjątkową okazję na przejażdżkę na fotelu pasażera rajdówki lub sportowego auta po owalu w Gdyni (koło lodowiska i urzędu miasta) za banknot do puchy! Ja będę latał swoją #gt86 między innymi, w zeszłym roku było też kilka #porsche i drift taxi. Do zobaczenia!
#gdynia #trojmiasto #wosp #motoryzacja #samochody
Pobierz ncpnc - Mircy jako członek Automobilklubu Morskiego zapraszam Was na wyjątkową okazję...
źródło: comment_tFiDaJGI5yM8vt5sxpVHwvxhDBls3442.jpg
Skandaliczne słowa biskupa na tzw. „Spotkaniu opłatkowym” z samorządowcami Trójmiasta. To jednak wyłącznie wina urzędników, że dają się tak pomiatać - wmawiać sobie przez hierarchę katolickiego, jakoby ich obecność na tym religijnym spotkaniu była ich obowiązkiem. Najwyraźniej jednak fanatyzm religijny przedstawicieli administracji publicznej zaćmiewa im racjonalne spojrzenie na własną pracę, która jest przede wszystkim służeniu podatnikom, a nie Kościołowi. Mówimy STOP publicznemu demonstrowaniu służalczości funkcjonariuszom Watykanu przez polskich urzędników!
#sklerwysyny #gdynia #
Pobierz sklerwysyny_pl - Skandaliczne słowa biskupa na tzw. „Spotkaniu opłatkowym” z samorząd...
źródło: comment_MMEXyCyO1eteMd3LxabPqccCpshIJD9a.jpg
Mirki czy schronisko dla zwierząt w Gdańsku lub w Sopocie/Gdynii ma możliwość przyjechania, podpisania jakiś wymaganych przez nich dokumentów i otrzymania pieska na dwie godziny by móc go wyprowadzić na spacer? Nie mam możliwości przygarnięcia takiego zwierzaczka bo mieszkam w akademiku ale od czasu do czasu bym jakiegoś zwierzaczka wyprowadził na spacerek ;]

Wiem że kiedyś było wymagane jakieś szkolenie specjalne ale teraz ich nie organizują i nie wiem jak to wygląda.
Pobierz KosmicznyPolityk - Mirki czy schronisko dla zwierząt w Gdańsku lub w Sopocie/Gdynii m...
źródło: comment_eWzAxEVtQAf7rR1BX3AMAScC0fSMUASj.jpg