konto usunięte via Android
Jest szansa że jeszcze ktoś zawita na tegoroczny #openerfestival ? Czy już lista zamknięta i zostanie uzupełniona jedynie o polskich artystów?
Tak trochę szkoda że same rapsy w tym roku chcą puszczać, chociaż widzę że dużo ludzi się tym jara.
#gdynia #muzyka #spiewajzwykopem
Tak trochę szkoda że same rapsy w tym roku chcą puszczać, chociaż widzę że dużo ludzi się tym jara.
#gdynia #muzyka #spiewajzwykopem


























#gdynia #praca #pytanie