Wraz ze @Spiszka zapraszamy wszystkich chętnych na sobotnie #trojmiejskiewykopiwo
Godzina 19:59:59:59, pub Pułapka przy ul. Straganiarskiej w Gdańsku.
Jeśli Cię jeszcze nie było a chciał(a)byś dołączyć, to gorąco zachęcam - nie gryziemy (starość nie radość) a nowe twarze są zawsze mile widziane!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto




























nie byłem jeszcze w aquaparku w Rumii, chciałem zabrać dzieciaka, ktoś podpowie czy warto jechać aż do Rumii i jak wyglądają atrakcje dla dzieciaków ?