Rozrasta się osiedle Nadmorskie Tarasy w Gdyni zlokalizowane przy ul. Śmidowicza. Grupa Murapol zapowiedziała realizację kolejnego etapu - łącznie na osiedlu znajdzie się 715 lokali mieszkalnych.

Więcej o projekcie przeczytacie tutaj.
#gdynia #oksywie #trojmiasto #architektura #budownictwo #mieszkania #nieruchomosci #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Pobierz Projekt_Inwestor - Rozrasta się osiedle Nadmorskie Tarasy w Gdyni zlokalizowane przy ...
źródło: comment_YEp78kXOXVxJcFaCb1A4fOSvmghDUTpz.jpg
@pytlar: @Chochla: i co da SKM na Oksywie (Dolne)? Kto będzie płacić 7-8 złotych, aby autobusem podjechać do przystanku SKM, a potem kolejką podjechać do centrum Gdyni?
Dziwi mnie to, że mieszkańcy północnych dzielnic sami nie dostrzegają tego absurdu. Przecież tory prowadzą do portu wojennego, a tam nikt właściwie nie mieszka. Nie licząc tych hotelowców przy ul. Żeglarzy. No i Stocznię Mar-Woj trzeba będzie na szlaban zamykać, aby kolejka mogła
Pobierz WroTaMar - @pytlar: @Chochla: i co da SKM na Oksywie (Dolne)? Kto będzie płacić 7-8 z...
źródło: comment_iWAu9nDSOKhJXfL3gu0AcUUyYp1qPdRB.jpg
#anonimowemirkowyznania
Macie jakiegoś sprawdzonego i dobrego dermatologa, który ogarnie temat bez zbędnego eksperymentowania? Przy prawie 30 latach ostatnio co chwilę wychodzi mi na czole, plecach i z tyłu szyi trądzik grudkowo krostkowy, praktycznie ciągle w tych samych miejscach, takich problemów z cerą nie miałem nigdy, a dbać o nią za dzieciaka nie dbałem w ogóle w przeciwieństwie do czasu obecnego.
#tradzik #gdynia #gdansk #dermatologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
398255,20 - 23,35 = 398231,85

Dopiąłem swego! Trasa ze Skweru Kościuszki na Molo w Sopocie zaliczona ()

W sumie nic wielkiego, bieg jak bieg - nieco ponad półmaraton, 225m pod górkę, -10°C czyli nic ponad to co zczasem sobie urządzam w weekend, w dodatku tempo słabe (5:22 min/km) - z drugiej strony od soboty codziennie oprócz biegu robię z 10-15 km spacerów, więc
Pobierz enron - 398255,20 - 23,35 = 398231,85

Dopiąłem swego! Trasa ze Skweru Kościuszki na ...
źródło: comment_ZSJzKiASppit8xTfgnbCDVZ7Rb3kubtN.jpg
@mohawk: nie tylko w nocy, w ciągu dnia też. W środku są pracownicy z kamizelkami nadzoru ruchu ZKM, i stają na przystankach na paręnaście sekund, wiec pewnie mierzą jakieś czasy przejazdu
Jakież będzie zdziwienie ludzi którzy odświeżają stronę ze zbiórką dla wośp na fb i liczą na jak największą kwotę, kiedy facebook określi rzeczywistą sumę która wpłynęła do nich i tak naprawdę z kilkudziesięciu milionów zrobi się kilka bo jakieś trolle będą robiły cashback'i etc.

Ciekawe czy się skończy jak akcja z bomblem i zbiórką dla vanessy.

#wosp #gdynia #facebook #wykop
Pobierz feller - Jakież będzie zdziwienie ludzi którzy odświeżają stronę ze zbiórką dla wośp ...
źródło: comment_CSD2cKM7h96zVfkx8tNBEAfPXku5dpbd.jpg
Przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w Gdyniu (ulica Morska 226) powstanie budynek mieszkaniowy wielorodzinny. Projekt przygotowuje Euro Styl, elewacja ma być w białym kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więcej o inwestycji przeczytacie tutaj.

Niestety to jedyna dostępna wizualizacja Osiedla Cis.
#gdynia #architektura #budownictwo #urbanistyka #trojmiasto #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Pobierz Projekt_Inwestor - Przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w Gdyniu (ulica Morska 226) ...
źródło: comment_4nmOO9tLrYe7gAzW4mfkbmHLOBcI14sI.jpg
@W1992: Prosimy wpisać adres Morska 226 na mapie Targeo i zobaczyć wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Google Maps błędnie wskazuje działkę. Taki adres dostaliśmy bezpośrednio od dewelopera, patrząc na układ budynku i miejsce, w którym ma powstać to wszystko się zgadza.
Morska 226


@Projekt_Inwestor: Niestety. Nie zgadza się.... Nie muszę wpisywać adresu, gdyż sporo czasu w tych rejonach #gdynia przeżyłem.

Ale gwoli wyjaśnienia: mapy Google mają często błędy. Wpiszcie proszę adresy Morska 224 i 228 w tych samych mapach. Adres Morska 226 miałby znajdować się kilka kilometrów dalej? ;)

Osiedle powstaje w sąsiedztwie już istniejącego osiedla tego dewelopera na Cisowej, przy szkole numer 31.
Pobierz W1992 - > Morska 226

@Projekt_Inwestor: Niestety. Nie zgadza się.... Nie muszę wpi...
źródło: comment_R8LGY3CJ5uYd1ka3xEP4XM2LA1c7yh5W.jpg
398666,48 - 15,35 = 398651,13

Dzisiaj odpoczynek - pospałem do 6:30 i postanowiłem, że będzie krótszy dystans i po płaskim... trudno o bardziej płaską okolicę (ʘʘ)

Spokojnie wystartowałem sobie o 7:00 i kręciłem pętelki tu i ówdzie wzdłuż plaży i nabrzeża... a w nagrodę przyszedł bardzo ładny #wschodslonca.

Uwielbiam #gdynia ()

Miłego!

Pobierz enron - 398666,48 - 15,35 = 398651,13

Dzisiaj odpoczynek - pospałem do 6:30 i postan...
źródło: comment_OwWFvLOykfpJlN1BYYluPPw9WmRCjcwh.jpg
Mirki z #trojmiasto #gdynia #sopot #gdansk oraz #bieganie w tym roku startuje w połówce w Gdyni, szukam jakiegoś noclegu w okolicach, aby blisko, mieć na start. Start jest w okolicach portu. Noclegi zaproponowane przez organizatora w większości są już zajęte i koszta też wysokie. Może ktoś polecić jakiś nocleg na jedną noc? Ewentualnie z #bialystok może ktoś się wybiera na Gdynia Półmaraton? #biegajzwykopem
Uuu... To się obudzili...
Po latach tolerowania i hodowania ścieku w sekcji komentarzy, który porównywalny był z szambem na Onecie i Gazecie -- nagle "ojej, mamy niegrzeczne komentarze".
Dopóki hajs z odsłon się zgadzał -- to mieli to w pompce, dopiero trzeba było napływu szamba pod adresem zmarłego, żeby zauważyli problem. ¯\_(ツ)_/¯

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Komentarze-pod-artykulami-na-Trojmiasto-pl-n131116.html

#gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto.pl
Jak tam Trójmiasto dalej na zielono? Pozdrowienia z Krakowa który jak to mówią politycy jest liderem w walce ze smogiem:)
Dziś rano 600%, przodujemy:) Dla tych którzy się zastanawiają jak to jest to jak wyszedłem dziś rano na zewnątrz to myślałem że zwymiotuje, tak to naprawdę czuć! #smog #smogkrakowski #krakow #gdansk #gdynia #polska #polityka #
Pobierz zidane - Jak tam Trójmiasto dalej na zielono? Pozdrowienia z Krakowa który jak to mów...
źródło: comment_Ry7As4YI5dP6i9PL0BkFItlTxq6Xw8gh.jpg