@WroTaMar: żeby się hajs zgadzał - targowisko chylonia zdechło, mają się wynieść do marca/kwietnia i jest to już ostateczna decyzja - ale PKP (właściciel terenu) kłóci się z deweloperami (którzy chcieliby tam postawić centrum handlowe albo bloki) i z miastem, które chętnie widziałoby tam mieszkania socjalne i tak to leci że póki się sytuacja nie wyjaśni z przyszłością terenu po targowisku to nikt nie jest chętny do budowy
@WroTaMar: żeby zostawić samochód przy dworcu i przesiąść się na SKMkę. Taką strategię rozwoju ma Gdynia, żeby odciążyć drogi. Zobacz np. takie Redłowo/Wzgórze gdzie wszyscy z Gdyni Zachód zostawiają samochody i jadą dalej SKMkami
Hej. Poradźcie proszę osobie, która pierwszy raz będzie into #wynajem ( #pracbaza na Przymorzu od jakiegoś czasu).
1. i najważniejsze: Widzę, że teraz zaczął się wysyp ofert w #trojmiasto. Jak długo potrwa taka korzystna sytuacja, żebym się nie przeliczył, gdybym za długo się namyślał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Na co oprócz własnych preferencji zwrócić uwagę, żebym nie wkopał się w minę?
3. Właściciele zazwyczaj podpisują umowę
@sailor_73: Nie mam samochodu. Prawda taka, że w ścisłym Przymorzu ceny są dla mnie za duże (chcę, żeby coś jednak zostało po miesięcznych wydatkach i przyjemnościach).
Tam na Przymorzu gdzie już taniej, to dojazd 20 min i więcej, a SKM z Gdyni to 20 + 15 min pieszych podróży (obecnie zajmuje mi 1h). Za to na Wzgórzu czy Działkach dużo bliżej do interesujących miejsc w centrum Gdyni, która swoją drogą ma
@RicoElectrico: właśnie siedzę w świeżo wynajętym mieszkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Ja osobiście czekałem na grudzień bo ceny zdecydowanie niższe, nie wiem jak w styczniu, ale w marcu już bym się spodziewał wzrostów cen
2. Czynników jest sporo i chyba ciężko wszystko spisać. Ja uważałem na okolicę, miejsca parkingowe, ale też na to czy właściciele wynajmują wiele mieszkań czy jedno. Ważne też jest żeby nie trafić
UWAGA! W związku z konfliktem między posiadaczami odpieskowego zapalenia mózgu, a resztą populacji, która po prostu lubi #!$%@?ć w sylwestra, oraz chłodnym przyjęciem wczorajszych laserowych pokazów sylwestrowych, włodarze miast wprowadzają kompromisowe rozwiązanie:

Program wymiany psów na pokazy laserowe.

Inicjatywa ta znalazła szerokie poparcie w Stowarzyszeniu Sąsiadów Utrapionych Szczekaniem, oraz w Związku Zawodowym Sprzątaczy Trawników Miejskich. Stowarzyszenie Miłośników Psów jest podwójnie zachwycone, bo inicjatywa łączy dwie rzeczy których pragną: lasery i psy.

#
Pobierz q.....q - UWAGA! W związku z konfliktem między posiadaczami odpieskowego zapalenia mó...
źródło: comment_ymqVRhFZbzGsAZ0hOvvdNVeMDf27KZSp.jpg
W związku z konfliktem między posiadaczami odpieskowego zapalenia mózgu, a resztą populacji, która po prostu lubi #!$%@?ć w sylwestra,


@qwarqq: A co z tymi co mają coś w stylu odpieskowego zapalenia mózgu i jednocześnie lubią #!$%@?ć w sylwestra i to robią? ;)