Fajnie #!$%@?, że w kinach w #gdynia #spiderman można obejrzeć już tylko z dubbingiem, w dodatku głównie w godzinach porannych lub obiadowych. Jasne, olać dorosłych, którzy chcieliby to obejrzeć po pracy lub wieczorem, w dodatku woleliby po ludzku z napisami, a nie słabym dubbingiem. Co oni sobie #!$%@? myślą, że tylko wycieczki szkolne na to chodzą?
#kino #multikino #helios #film
#kino #multikino #helios #film





































Wiem że kiedyś było wymagane jakieś szkolenie specjalne ale teraz ich nie organizują i nie wiem jak to wygląda.
@KosmicznyPolityk:
Brzmi, jakbyś chciał, żeby to oni przyjechali i wyprowadzali Ci pieska. ¯\_(ツ)_/¯
Możesz nie musisz
Schronisko „Promyk”
Przyrodników 14, 80-298 Gdańsk
58 522 37 80
https://maps.app.goo.gl/XePGc