Mirki czy schronisko dla zwierząt w Gdańsku lub w Sopocie/Gdynii ma możliwość przyjechania, podpisania jakiś wymaganych przez nich dokumentów i otrzymania pieska na dwie godziny by móc go wyprowadzić na spacer? Nie mam możliwości przygarnięcia takiego zwierzaczka bo mieszkam w akademiku ale od czasu do czasu bym jakiegoś zwierzaczka wyprowadził na spacerek ;]

Wiem że kiedyś było wymagane jakieś szkolenie specjalne ale teraz ich nie organizują i nie wiem jak to wygląda.
Pobierz KosmicznyPolityk - Mirki czy schronisko dla zwierząt w Gdańsku lub w Sopocie/Gdynii m...
źródło: comment_eWzAxEVtQAf7rR1BX3AMAScC0fSMUASj.jpg
dobry dzień #gdansk i może też #gdynia
szukam jakiegoś dobrego, rzetelnego i uczciwego jubilera - niby są sieciówki pokroju Aparta czy W.Kruk, ale chciałbym zobaczyć co mają też mniejsze zakłady do zaoferowania, a na pewno wyroby są równie piękne

czy ktoś zna jakiś ciekawy zakład? niby są na googlach adresy, ale wszędzie nieprzychylne opinie i nie wiadomo czy można je brać na poważnie
@pawelczixd:
W ogóle mnie intryguje te spostrzeżenie z testu redakcji trojmiasto.pl:

podjazd pod górę sprawia trudność


Bo o ile pamiętam -- to argumentowano, że 100% elektryków będzie, bo mamy górki i żeby łatwo było podjeżdżać.

To jak kurła sprawia trudność -- to po co było wywalać miliony na 100% uelektrycznienia, skoro to nic nie daje???

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Testowalismy-rower-metropolitalny-Mevo-n130058.html
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WroTaMar: trudny wybór. Z jednej strony by się przydało tam połączenie też samochodowe a z drugiej już wystarczająco dużo ludzi omija korek przez Racławicka -> Grenadierów -> Strzelców. W przypadku wiaduktu polecą dalej na Karwiny w te wąskie uliczki bo będzie można ominąć ten najbardziej zatłoczony fragment Wielkopolskiej. W efekcie zamiast służyć mieszkańcom i łączyć osiedla to będzie robić za objazd.
Jasna #!$%@? i sto milicjantów. Nie wiedziałem że na postój przed przejazdami kolejowymi w #gdynia trzeba zabierać zapasy żywności. Stoję już 34 minuty, pociągi jeżdżą co 5 minut a rogatek nie podnoszą, WTF?
@turbosowa: 34 min to nie tak źle, zdarzyło mi się kiedys ponad godzinę stać , najgorsze że człowiek czasem się łudzi że za chwilę otworzą i nie warto estakadą objeżdzać ... potem stoi 20 min .... mówi sobie , jeszcze 3 pociągi i jadę jak nie otworzą ... dobra jeszcze jeden ... po tym już na pewno xD i tak stoi... a jak w końcu zawróci to w lusterku widzi jak
Mirki mirabelki z #trojmiasto gdzie jakiś dobry architekt (dekorator) wnętrz który ogarnie mi 41m2 pustego mieszkania od początku ? Oczywiście tylko jacyć PRO ludzie a nie tam ciocia Ela z Wejherowa która zna się bo urządziła Mateuszkowi piwnicę na święta...
#sopot #gdynia #gdansk

#architekturawnetrz #mieszkanie #urzadzajzwykopem #urzadzanie
Pobierz tadocrostu - Mirki mirabelki z #trojmiasto gdzie jakiś dobry architekt (dekorator) wn...
źródło: comment_aqqE4NBt4CsrOHHTCJGtQoJN2slWni9D.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.