Siema mircy w #gdansk ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak się składa, że od rana pokazuje moje towary na stoisku z plakatami. Jak ktoś akurat jest i chce zbić piątkę to zapraszam.

Putrid - Siema mircy w #gdansk (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Tak się składa, że od rana pokazuje moje...

źródło: IMG_4876

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nieruchomosci #gdansk #finlandia #nazachodzietaniej

W związku z rozbieżnościami w poziomie marży deweloperskiej w Polsce vs. w Europie na polskim rynku zaczął działać deweloper YIT z Finlandii żeby też załapać się na betonową gorączkę. 11.07.2025 razem z obowiązkiem nowej ustawy o jawności cen mieszkań uruchomił sprzedać w Gdańsku w inwestycji Meri Apartamenty w dzielnicy Stogi, jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że ceny w Gdańsku
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Najlepsze dyskoteki i kluby w Trójmieście
#gdansk #gdynia #sopot
Mirki z Pomorza. Jakie są fajne dyskoteki/kluby w Trójmieście? Może być tani lub drogi. Są takie miejsca gdzie przychodzą blachary wyrwać bogatego lekarza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Niezmiennie jestem za pozostawieniem na całości od ul. Polanki do al. Grunwaldzkiej dotychczasowej nazwy tj. ulicy Bażyńskiego. Do zobaczenia na sesji :)
  • Odpowiedz
gdzie się podziały gorące wakacje i wieczory? zauważyliście, jak pogoda się spłaszcza jeśli chodzi o temperaturę? zima dosłownie 5+, a latem jak wyjdzie powyżej 22+ to cud. A przynajmniej na północy Polski. Za gówniarza to pamiętam te upalne wieczory na krótkim rękawku, a teraz późny wieczór kurtka obowiązkowo. Z kolei zimą to nie pamiętam kiedy nosiłem czapkę xD

#gdansk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zenek-stefan1: co jest fikołkiem, albo co jest "lewackie" czy "błyskotliwe inaczej", w przypominaniu niemieckiej zbrodni na narodzie polskim, jaką było przymusowe wcielanie okupowanej polskiej ludności na mięso armatnie? Nie pomyliłeś konserwatyzmu z konserwantami?
  • Odpowiedz
@K_R_S: Metro jest bardzo drogie w utrzymaniu i szacuje się, że tylko miasta powyżej 1 miliona mieszkańców są w stanie sobie na nie pozwolić. Z miast, które wymieniłeś jedynie metro w Krakowie miałoby jakikolwiek sens, gdyby nie to, że miasto jest gigantycznie zadłużone i go na metro nie stać.
  • Odpowiedz