Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 95

- 104

- 129
-dwa miejskie punkty zbiórki na cały #gdansk, wycieczka do których to minimum 1h samochodem ode mnie, a są w nich ponoć ogromne kolejki i
zrezygnowali z tego durnego pomysłu. Możesz wrzucić do zmieszanych.
- 23
- 3
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierzdał się nabrać
@mcsQ: nie ty jeden. Ludzie dają się nabierać, to dają takie ceny. Dzięki wam lokalsi mają cenniki jakby zarabiali w EUR.
- 1176
Gdańsku, kto to widzioł
2025-07-25:
9:55:
Bar na plaży w Jelitkowie, który łamie warunki umowy dzierżawy, został ogrodzony przez urzędników
źródło: beach_72_bar
Pobierz- 1
A
Ktoś moze byl tam i poleca?
@tomasz-eloszka: byłem w tym aquaparku i nie polecam. 5 dni, to spokojnie starczy ci na sam Gdańsk z muzeami. Chociażby 2 wojny światowej. Tylko kolejki ogromne.
- 0
będę na kilka dni i chce zrobić kulinarny trip po mieście.
Kebaby, restauracje, zupy, restauracje itp.
Przy okazji jak macie coś ciekawego do zobaczenia to podzielcie się lokalizacją, bo ostatni raz w Gdańsku byłem 10 lat temu
#jedzenie #jedzzwykopem #zwiedzajzwykopem
362
Gdańsk: były białoruski ochotnik walczący na Ukrainie rzucił się pod pociąg.

28-letni Białorusin Jahor I. po przyjeździe z Ukrainy zaczął wykazywać objawy choroby psychicznej. Przed śmiercią przez dobę torturował swojego znajomego. Do wydarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek, 25 lipca. Jahor I. mieszkał w ostatnim roku w Gdańsku i pracował jako dostawca jedzenia.
z- 130
- #
- #
- #
- #
- #
- #
38
Ostrzyciel noży z Gdańska. Z czego żyje?

W Gdańsku przy ul. Piwnej istnieje bardzo stary zakład rzemieślniczy. Można tu zrobić pieczątkę, dorobić klucze i... naostrzyć narzędzia. Jego właściciel pan Józef Lis całe życie zajmuje się ostrzeniem siekier, tasaków, noży czy nożyczek. - jestem na tej ulicy ostatnim rzemieślnikiem, moi koledzy pr
z- 4
- #
- #
- #
- #
Miasto nie dla ludzi xd
#gdansk
- 1
2
Kultowy bar, gdzie bywali Lech Wałęsa i Jacek Kuroń, rozjadą buldożery

Po blisko pół wieku działalności kultowy bar przy gdańskiej stoczni kończy swoją działalność. "80dziesiątka" opuszcza mi
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
Zjeżdżają się turysty, nie?
No to sru -- obwodnica zwężona do jednego pasa. A co tam.
https://drogi.gddkia.gov.pl/mapy/mapa-informacji-drogowej?situation=REsyMiQzNTAuMDAw
470
Meleksy radnego łamią prawo. Ale mu się to opłaca

Meleksy należące do radnego dzielnicy Śródmieście regularnie blokują miejsca postojowe dla dostawców na Wyspie Spichrzów
z- 27
- #
- #
- 0
1. Gdzie na wino w luźnym klimacie? Zależy mi na miejscach bez kija w dupie, ale z dobrą selekcją win i czymś więcej do jedzenia niż oliwki. I gdzie butelka się nie zaczyna od 200zł.
2. Gdzie na śniadanie w okolicach głownego miasta - dolnego miasta?
3.
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz






















