Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię porządki w szafie, nazbierało się trochę ciuchów które po zrzuceniu sporej liczby kilogramów już mi się nie przydadzą. No dobra, coś mi się skojarzyło że Związek Socjalistycznych Republik Europejskich coś tam uchwalił że nie można ich po prostu wyrzucić, więc poczytałem jakie są opcje:
-dwa miejskie punkty zbiórki na cały #gdansk, wycieczka do których to minimum 1h samochodem ode mnie, a są w nich ponoć ogromne kolejki i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gdansk Mirki mam juz zarezerowany wyjazd do Gdańska na 6 sierpnia na 5 dni. Sprawdzałem pogodę i widzę, ze szału nie będzie także raczej pluskanie sie w bałtyku odpada. Godzinkę od Gdańska jest aqupark Reda i na to bym przeznaczył jeden dzień. Ktoś moze byl tam i poleca? No a na resztę dni nie mam nic zaplanowane. Gdzie warto wybrać sie w pozostałe dni, co pozwiedzać, jakieś fajne miejscowy?

A
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #gdansk podajcie proszę Wasze polecajki kulinarne.
będę na kilka dni i chce zrobić kulinarny trip po mieście.
Kebaby, restauracje, zupy, restauracje itp.
Przy okazji jak macie coś ciekawego do zobaczenia to podzielcie się lokalizacją, bo ostatni raz w Gdańsku byłem 10 lat temu

#jedzenie #jedzzwykopem #zwiedzajzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rozdmuchanie jarmarku dominikanskiego do takiej wielkości to jakiś żart. Jako mieszkaniec Gdańska omijam przez to starówkę od lat w tym czasie i chyba każdy mój znajomy tak robimy.

Miasto nie dla ludzi xd

#gdansk
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #gdansk #gdynia - jak wygląda u Was aktualna sytuacja z #drony? Dalej kicha i lepiej nie odpalać sprzętu, czy po zakończeniu tych manewrów na Bałtyku się uspokoiło i można względnie bezpiecznie ograć widoczek do rodzinnego albumu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirony, wie ktoś może czy da się znaleźć ogarniętych psychoterapeutów certyfikowanych na NFZ w Trójmieście? Lekarz mówił, że niektóre przychodnie mają jakieś programy unijne bądź dostają jakieś granty i wtedy można się załapać i nie płacić krocia za każde spotkanie (przypominam, że psychoterapia to długa, czasami liczona w latach, droga. #depresja #gdynia #sopot #gdansk #psychiatria #psychologia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiedzygalaktycznyOnanista: a czy bedzie to nietaktem gdybym polecił ci inną terapię, ze zwierzętami, może w jakimś schronisku, spacery z piesami, głaskanie kotów, takie tam, ja wiem ze specjalista to specjalista, ale alternatywna forma lub pogadanie z kimś zaprzyjaxnionym moze lepsze efekty odnieść
  • Odpowiedz
Bążur, wybieram się za tydzień do Gdańska na kilka dni, szukam polecajek gastro. Widziałem opis tagu, ale trudno stwierdzić kiedy był aktualizowany, a nie wszystko jest też.

1. Gdzie na wino w luźnym klimacie? Zależy mi na miejscach bez kija w dupie, ale z dobrą selekcją win i czymś więcej do jedzenia niż oliwki. I gdzie butelka się nie zaczyna od 200zł.

2. Gdzie na śniadanie w okolicach głownego miasta - dolnego miasta?

3.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach