Mirony, wie ktoś może czy da się znaleźć ogarniętych psychoterapeutów certyfikowanych na NFZ w Trójmieście? Lekarz mówił, że niektóre przychodnie mają jakieś programy unijne bądź dostają jakieś granty i wtedy można się załapać i nie płacić krocia za każde spotkanie (przypominam, że psychoterapia to długa, czasami liczona w latach, droga. #depresja #gdynia #sopot #gdansk #psychiatria #psychologia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiedzygalaktycznyOnanista: a czy bedzie to nietaktem gdybym polecił ci inną terapię, ze zwierzętami, może w jakimś schronisku, spacery z piesami, głaskanie kotów, takie tam, ja wiem ze specjalista to specjalista, ale alternatywna forma lub pogadanie z kimś zaprzyjaxnionym moze lepsze efekty odnieść
  • Odpowiedz
Bążur, wybieram się za tydzień do Gdańska na kilka dni, szukam polecajek gastro. Widziałem opis tagu, ale trudno stwierdzić kiedy był aktualizowany, a nie wszystko jest też.

1. Gdzie na wino w luźnym klimacie? Zależy mi na miejscach bez kija w dupie, ale z dobrą selekcją win i czymś więcej do jedzenia niż oliwki. I gdzie butelka się nie zaczyna od 200zł.

2. Gdzie na śniadanie w okolicach głownego miasta - dolnego miasta?

3.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyjechałem do Gdańska na krótki urlop i troche się zdziwiłem, że wy tu tak żyjecie xd.

Autobusy często bez klimy, SKM jeżdżą stare EN57 pamiętające PRL. Trochę mnie to zdziwiło w porównaniu do Warszawy, gdzie wszystko jest nowe, no i ogólnie cały system komunikacji publicznej działa lepiej, jest bardziej przejrzysty system biletów itp.

#gdansk #trojmiasto
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmiany w sposobie zakupu metropolitalnych biletów miesięcznych - system FALA

Od 1 czerwca 2025 r., w punktach sprzedaży biletów Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku nie będzie możliwości zapisywania metropolitalnych biletów miesięcznych na kartach miejskich wydanych przez ZTM w Gdańsku, ZKM w Gdyni i MZK Wejherowo.

Użytkownicy gdyńskich i wejherowskich kart miejskich mogą nadal, do odwołania, kupować bilety metropolitalne.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo konto #gamepass #zrzutka #trojmiasto #gdansk #grajzwykopem
Witajcie, na wstępie chciałbym Wam wszystkim podziękować za wpłaty które wykonaliście dla moich rodziców.
Pewnie nie uda się uzbierać całej kwoty, ale każda złotówka jest na wagę złota.
Dlatego chciałbym jeszcze raz opublikować tę prośbę o wsparcie.
Do wylosowania mam ostatnie, które mi zostało #rozdajo konto #gamepass, ważne i opłacone do: 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominam, że jutro tj. w środę 23 lipca o godzinie 18.00 odbędzie się sesja Rady Dzielnicy Oliwa w Gdańsku na której będzie procedowana Uchwała w sprawie wyrażenia opinii o zmianie nazwy odcinka ulicy Jana Bażyńskiego zlokalizowanego od Alei Grunwaldzkiej do ulicy Wita Stwosza na ulicę prof. Marii Janion.

Niezmiennie jestem za pozostawieniem na całości od ulicy Polanki do Alei Grunwaldzkiej dotychczasowej nazwy tj. ulicy Bażyńskiego.

Do zobaczenia na sesji :)

👇
MikSob1985 - Przypominam, że jutro tj. w środę 23 lipca o godzinie 18.00 odbędzie się...

źródło: temp_file1727082687595842201

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skradziono mi dziś w nocy rower w Gdańsku z gali garażowej, czy ktoś z Trójmiasta wie może na jakiś grupach pisać, szukać pomocy bo policja raczej machnie ręką mimo że mam nagrania. Na olx pewnie nie będzie bo prędzej na żyletki.

#gdansk #trojmiasto #rower
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaCzilku: rzadko jest tak, że tylko tobie ukradli jeden rower, zwykle to jest fala, wcześniej była obczaja i w jedną noc robią żniwa potem dziupla i wywóz

ja też kiedyś naiwny trzymałem w hali garażowej rower (przypięty) i jak mi zwinęli po zgłoszeniu na policję dowiedziałem się z "umorzonka" że w tym samym dniu jeszcze kilkunastu osobom ukradziono rowery

i taki schemat się
  • Odpowiedz
Mireczki,
Gdzie w #gdansk a dokładnie: Ujeścisko, Łostowice Chełm, może być dalej jak ktoś dobrze ogarnia. W aucie wykończyła mi się klimatyzacja, jakby ciśnienie z układu uciekło. Proszę o polecenie, bo jadę w dalszą trasę, a nie chce jechać w piekarniku.

#mechanikasamochodowa #motoryzacja #motomirko #samochody #mechanika #samochod #trojmiasto #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@linca_pau: we Wrocławiu podpisaliśmy z Gdańskiem umowę i zaczęliśmy program przymusowej deportacji żuli i gołębi. Z Lodzią też mamy taką umowę, ale żule nie chcą i mówią, że obiecują sobie życie na nowo ułożyć, byle ich tam nie odsyłać.
  • Odpowiedz