Mój stary poczciwy old schoolowy Polar M430 dokonał żywota i rozglądam się za czymś nowym, i szukam nowego zegarka sportowego myślałem. Myślałem o Polar Pacer ale on chyba jest bardziej dla osób początkujących z treningami biegowymi itp. Może Wy Mirabelki i Mirki macie coś sprawdzonego i godnego polecenia? Biorę też pod uwagę kupno używanego smartwatcha #smartwatch #garmin #suunto #polar #bieganie #zegarki
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#garmin kojarzy ktoś czy pasy do pomiaru tętna Garmin HRM mogą zrobić pomiar i go po prostu zschynronizowac do telefonu? Bez zegarka?
@quizonmyface: moga ale musisz miec jakas zewnetrzna appke, nie podepniesz pasa pod garmin connect.
Któreś paski zapisują do swojej pamięci tętno i później zgrywają po połączeniu. Sprawdź wyższe modele Garmina.
@Black_Sparrow: to ściągasz obie łączysz i wrzucasz na strave, czy garmina a te dwie aktywności kasujesz z tych kont. Inaczej tego nie zrobisz. Jak zrobisz to na plikach FIT, to połączy Ci wszystkie dane z treningu itd. Zresztą możesz przetestować na garminie bo on przyjmie połączoną - strava odrzuci tą połączoną twierdząc, że już masz taka aktywność (w stravie najpierw trzeba usunąć te dwie i później dodać połączoną).
@Black_Sparrow: ten pierwszy "Eksportuj plik" to FIT jest tylko spakowany zip
- 0
- 0
@Pan_Slon: ale pomiary wpadają Ci później do fitatu? testowałem już z:
- strava (pomiar ręczny) - brak synchronizacji do fitatu
- garmin (wpis ręczny) - brak synchronizacji do fitatu
- apple health (pomiary automatyczne) - brak synchronizacji
- strava (pomiar ręczny) - brak synchronizacji do fitatu
- garmin (wpis ręczny) - brak synchronizacji do fitatu
- apple health (pomiary automatyczne) - brak synchronizacji
@mrzk: nie uzywam fitatu, uzywam mfp bo synchronizuje się ze wszystkim
- 1
Mam pytanie o wymianę baterii w garminie 6S. Trzyma już około 10h nawet bez połączenia z telefonem, więc to już jej ostatnie tchnienie. Napisałem do serwisu garmin w Polsce, ale od środy mi nie odpisał nawet odnośnie ceny i zasad naprawy, więc kombinuję nad alternatywnym serwisem.
Polecicie jakiś (najlepiej na śląsku), gdzie wymieniają baterie w takich zegarkach? Już chciałem do jednego wysyłać, ale potem poczytałem opinie ludzi, że ich garminy straciły wodoodporność
Polecicie jakiś (najlepiej na śląsku), gdzie wymieniają baterie w takich zegarkach? Już chciałem do jednego wysyłać, ale potem poczytałem opinie ludzi, że ich garminy straciły wodoodporność
@chomik3 jakiś czas temu pisałem do serwisu garmina. Opisali po prawie dwóch tyg. więc daj im chwilę ;) rozmawiałem też z azymutem i powiedzieli że pogwarancyjnym serwisem zajmuje się https://nawigacja.net/
konto usunięte via Wykop
- 2
@chomik3: Zapytaj Kamila, naprawia fenixy https://www.facebook.com/kamilladka/
- 0
@nILFICkW: próbowałeś wyłączyć zegarek i włączyć go ponownie?
@nILFICkW: ale wiesz że to nie będzie oddzielna aktywność taka np. z mapką? https://support.garmin.com/pl-PL/?faq=zgFpy8MShkArqAxCug5wC6
- 0
Odpalając zwifta powinno mi go automatycznie znaleźć czy muszę coś specjalnego zrobić?
@Xenus: tam wtedy pojawia się okienko w którym klikamy na "pair" i wyszukuje czujnik.
PS. masz dongla ANT+ podłączonego? nie wszystkie czujniki mają domyślnie uruchomiony protokół bluetooth.
- 0
Teraz spróbowałem i bez problemowo połączyłem się. Nie wiem o co chodziło ostatnim razem w takim razie, no ale temat zamknięty.
- 0
#garmin #bieganie
Razem z tatą chcemy sie przygotować do półmaratonu który bedzie w kwietniu.
Ja mam Forerunnera 955, tata Vivoactive 4.
Ustawiliśmy oby dwoje wydarzenie i chcieliśmy ustawić garmin coacha by od zera nas przygotował do tego półmaratonu.
Ja gdy ustawiam plan to moge ustawić by mnie przygotowywalo konkretnie pod dane wydarzenie, jednak u mojego taty można wybrać tylko plany Grega lub Jeffa przygotowujące do polmaratonu, a nie ma u niego
Razem z tatą chcemy sie przygotować do półmaratonu który bedzie w kwietniu.
Ja mam Forerunnera 955, tata Vivoactive 4.
Ustawiliśmy oby dwoje wydarzenie i chcieliśmy ustawić garmin coacha by od zera nas przygotował do tego półmaratonu.
Ja gdy ustawiam plan to moge ustawić by mnie przygotowywalo konkretnie pod dane wydarzenie, jednak u mojego taty można wybrać tylko plany Grega lub Jeffa przygotowujące do polmaratonu, a nie ma u niego
@chojnacc: Tak. Garmin sztucznie obcina sofwarowe funkcje pomiędzy zegarkami z różnych generacji nawet jak hardware spokojnie by to udźwignął.
@nalej_mi_zupy: a to totalnie prawda!
- 0
Cześć,
pytanie do osób z #garmin najlepiej 7 (47mm) i 7x (51mm)
Jestem aktualnie na zakupie i zastanawiam się, który zegarek będzie bardziej dopasowany do mnie.
W nadgarstku mam 20cm obwodu, zrobiłem przymiarki i jednak bardziej mi siedział 7 zwykły. Jak u Was wyglądają proporcje na ręce? Czy warto dopłacić 250zł do latarki i mocniejszej baterii? Często z niej korzystacie? :) Patrzę na wersje bez szafiru.
pytanie do osób z #garmin najlepiej 7 (47mm) i 7x (51mm)
Jestem aktualnie na zakupie i zastanawiam się, który zegarek będzie bardziej dopasowany do mnie.
W nadgarstku mam 20cm obwodu, zrobiłem przymiarki i jednak bardziej mi siedział 7 zwykły. Jak u Was wyglądają proporcje na ręce? Czy warto dopłacić 250zł do latarki i mocniejszej baterii? Często z niej korzystacie? :) Patrzę na wersje bez szafiru.
@ickE I super, niech się nosi i cieszy :)
- 2
@jaszczur78pl: @Rain_Dog @zybyzy
Uptade po około roku
Panowie, komentarze się sprawdziły. Latarkę zapalam średnio z 40 razy dziennie. To jest tak praktyczne narzędzie, że głowa mała. Dziękuje za przekonanie mnie do 7x :)
Uptade po około roku
Panowie, komentarze się sprawdziły. Latarkę zapalam średnio z 40 razy dziennie. To jest tak praktyczne narzędzie, że głowa mała. Dziękuje za przekonanie mnie do 7x :)
- 8
źródło: 1000039288
Pobierz@voov100 @troglodyta_erudyta akurat te wskaźniki zwykle korespondują z odczuciami i aktualną kondycją organizmu. Można się dzięki nim dowiedzieć np., jak długo organizm nie zregenerował się po dużym wysiłku (czy imprezie), nawet pomimo tego że czujemy się już dobrze. A to pozwala racjonalnie planować trening, tym samym ograniczając ryzyko kontuzji. No i może być to też pomocne chociażby w przewidywaniu chorób, kiedy objawy, np. w przypadku infekcji, jeszcze nie występują. Wszystko
Mój Garmin 735XT wyzionął ducha po basenie, jakby padł wyświetlacz bo latały pionowe kolorowe kreski, ale na przyciski reagował dźwiękiem. Padła bateria, podczas ładowania wyświetla się bardzo przyciemnione logo Garmin ale zegarek nie wstaje.
Dałem za niego 300PLN (roczna używka). Próbować naprawiać, szukać drugiego podobnego czy może macie propozycje na jakiegoś innego taniego Garmina? Najlepiej używka lub tania nówka.
#garmin
Dałem za niego 300PLN (roczna używka). Próbować naprawiać, szukać drugiego podobnego czy może macie propozycje na jakiegoś innego taniego Garmina? Najlepiej używka lub tania nówka.
#garmin
Dałem za niego 300PLN (roczna używka)
@mateusz_dzordan5656: skoro to roczna uzywka, to czemu nie sprobujesz go reklamowac w garminie?
@mateusz_dzordan5656:
Zadzwon na infolinie garmina, przygotuj numer seryjny zegarka, w wiekszosci wypadkow gwarancja bedzie liczona od pierwszego zarejestrowania w garmin connect, nie musisz miec dowodu zakupu.
Zadzwon na infolinie garmina, przygotuj numer seryjny zegarka, w wiekszosci wypadkow gwarancja bedzie liczona od pierwszego zarejestrowania w garmin connect, nie musisz miec dowodu zakupu.
Szukam uchwytu na zapięcie typowe od #garmin które mógłbym sobie przyczepić do ramienia plecaka. Coś takiego, ale z typowym wejściem jak w nawigacjach rowerowych itp, czyli przypięcie następuje poprzez przyłożenie i obrót o 90°
Ma mi to służyć ma via ferratach I chcę tam sobie telefon przyczepiać, żeby móc łatwo i bezpiecznie po niego sięgać. Ofc telefon będzie dodatkowo na lince, żeby mi przypadkowo nie wypadł lub w razie
Ma mi to służyć ma via ferratach I chcę tam sobie telefon przyczepiać, żeby móc łatwo i bezpiecznie po niego sięgać. Ofc telefon będzie dodatkowo na lince, żeby mi przypadkowo nie wypadł lub w razie
źródło: temp_file4314994496525979744
Pobierz@smokzabojcaludzi: Quadlock ma sporo fajnych opcji, ale raczej będziesz musiał od nich etui kupić na telefon.
A co do typowo garminowych - możesz kupić same inserty do uchwytów garminowych i przykręcić je do jakiegoś klipsa.
A co do typowo garminowych - możesz kupić same inserty do uchwytów garminowych i przykręcić je do jakiegoś klipsa.
źródło: obraz_2024-09-22_184607832
PobierzKtoś wie jak ogarnąć nieprawidłowe zliczanie pięter przez zegarek #garmin ? Mieszkam w górach i trochę zmieniam wysokość, ale 165 pięter spacerując po mojej wiosce to jednak trochę odbiega od realiów. Model forerunner 945
@szybkijakpoybany reklamuj też miałem podobny problem chodziłem po płaskim i mi zaliczało piętra, wymienili na nowy model.
@szybkijakpoybany bezpośrednio garmin, telefonicznie.
- 0
- 0
#garmin
Dla fenixow w wersji z szkłem szafirowym nakładacie jakieś szkła/folię ochronne, czy szansa zarysowania jest tak mała, że szkoda oszpecać zegarek?
Dla fenixow w wersji z szkłem szafirowym nakładacie jakieś szkła/folię ochronne, czy szansa zarysowania jest tak mała, że szkoda oszpecać zegarek?
@tyu38: Nie ma szans, żadna folia nie ma sensu. Mam takiego 5 lat, przeryłem ręką z nim po chodniku (wywrotka na rowerze), a jak czasem przywaliłem w ścianę to sprawdzałem czy ściana cała a nie zegarek. Nie do zajechania, nie ma żadnej rysy na szkle (bardziej obudowa dostała swoje)
@tyu38: Co prawda szafir ma być odporny na zarysowania, ale... Gorilla Glass też takie miało być, a udało mi się porysować wszystkie zegarki. Przy tej cenie zegarka dodatkowe 50 zł za folię to nie pieniądz a dobrze dopasowane i nałożone (polecam chłopaków z Trigar) jest zupełnie niewidoczne - gdybym nie obserwował ja gość nakładał to bym pomyślał że mnie oszukali ;).
- 0
Coś wie co się wydarzyło z wyświetlaniem map i śladu w garminie?
Po lewej aktywność "Koszykówka" screen pochodzi z kwietnia.
Po prawej ta sama aktywność screen z dziś.
Jak wrócić do poprzedniego wyświetlania trasy śladu zamiast "mniej czasu, więcej czasu "???
Zegarek Garmin Fenix 7x + Hrm pro plus
#garmin #smartwatch
Po lewej aktywność "Koszykówka" screen pochodzi z kwietnia.
Po prawej ta sama aktywność screen z dziś.
Jak wrócić do poprzedniego wyświetlania trasy śladu zamiast "mniej czasu, więcej czasu "???
Zegarek Garmin Fenix 7x + Hrm pro plus
#garmin #smartwatch
źródło: IMG_20240921_092308
PobierzSzukam fajnej prostej tarczy do #garmin fenix 7, coś w stylu Glance ale żeby było bez linii i może mniej danych.
Znalazłem tarcze Lagom wydaje się fajna ale trochę funkcji ma poblokowanych za pro które kosztuje prawie 50zl a kod to tylko 6 cyf i raczej niemożliwe żeby był powiązany z czymkolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chciałby się ktoś wymienić kodem za kod do Glance
Znalazłem tarcze Lagom wydaje się fajna ale trochę funkcji ma poblokowanych za pro które kosztuje prawie 50zl a kod to tylko 6 cyf i raczej niemożliwe żeby był powiązany z czymkolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chciałby się ktoś wymienić kodem za kod do Glance
@czarny_szerszen: Ukradniesz coś o wartości pizzy? Serio? #usunkonto
konto usunięte via Wykop
- 0
@czarny_szerszen: Są tarcze gdzie płacisz tyle ile uważasz za słuszne. Np ta jaką ja używam. Przejrzyj sobie inne od tego autora.
https://apps.garmin.com/en-US/apps/a01ea4da-e9f7-450a-a7fe-2ba089969b77#0
https://apps.garmin.com/en-US/apps/a01ea4da-e9f7-450a-a7fe-2ba089969b77#0
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@ThrashMetal: Kto biednemu zabroni... żyć bogato
@ThrashMetal: uuu stylówa na radzieckiego żołnierza



































Przy próbie podłączenia zegarka do kompa urządzenie wyświetla się jako mtp i wyświetla kod 10. Garmin Express go nie wykrywa. Na innym kompie jest cacy więc wykluczam problem z zegarkiem. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać? Wszystko poaktualizowane
#garmin #windows #lenovo #technikinformatyk #kiciochpyta #informatyka #komputery